pokażcie mi śmieszniejszy kraj
#polityka #bekazpisu

pokażcie mi śmieszniejszy kraj
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Nie czytać przy jedzeniu.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
tak się bawią elity
#polityka #bekazpisu #pzpn #wiadomoscipolska


Zaloguj się aby komentować
Nie moge z prawakow. Od prawie 15 lat nie znudził im sie temat ciapaków. Pamietam jeszcze z dekade temu jak w robocie prawilniak puscil rapsy Polaków z UK o islamizacji europy xD Zeby nie bylo oni byli tymi dobrymi imigrantami. Tylko glupi brytole byli innego zdania i narracja brexitowa była wlasnie o nich xd
2025 rok, jakieś Sebki stoją na granicy i pilnują czy islamiści nie wjeżdżają. Szkoda, ze wjechalo juz 300 tys za rządów pisu. To jest po prostu smieszne xD
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Szczerze mówiąc, to ma m w d⁎⁎ie, kto mówi o problemie z migrantami. Mogą mówić prawaki, mogą lewaki, mogą cykliści albo kółka gospodyń wiejskich. Problem istnieje a jeśli, ktoś mówi, że nie to chyba nie wyszedł spod kamienia od kilkunastu lat. O ile u nas jeszcze jest luz o tyle polecam wizytę na tzw zachodzie.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
PIS skasowal ten tweet, oh szkoda ze ktos zdazyl zapisac xD
https://x.com/pisorgpl/status/1940015560282054737
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować

Do kuriozalnej sytuacji doszło w Gorzowie Wielkopolskim. Lokalni politycy Prawa i Sprawiedliwości w sieci udostępnili filmik, strasząc mieszkańców miasta imigrantami. Jak się okazało, na nagraniu znajdowali się członkowie zespołu muzycznego, który wystąpił podczas XXVIII Międzynarodowego Festiwalu...
”Nielegalni imigranci podrzucani przez Niemców” ciąg dalszy. Oni nawet się z tym nie kryli a teraz zdziwko, że Niemce ich zawracają skąd przybyli.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia Podstawa prawna jest prosta i kładzie większe wymagania na krajach, które bronią granic wspólnoty, a akurat wpuściliśmy sporo imigrantów. Warto pamiętać, że te wnioski azylowe jakie rozpatrujemy nie muszą ani nie są w większości pozytywne ale musi to zrobić nasza strona gdy imigranci weszli do UE przez naszą granicę.
@Wyrocznia Oczywiście, że Niemcy mają prawo zawracać do Polski imigrantów których Polska przepuściła przez swoje granice. To naszą odpowiedzialnością jest chronić granice i naszą odpowiedzialnością jest zbudować nieskorumpowany system przyznawania wiz.
Jedna to nie zmienia faktu, że wyjebaliśmy PiS i wybraliśmy "Koalicję 13 Grudnia" aby posprzątała bałagan po PiS. Jeśli rzeczywiście nie będą w stanie zapanować nad migracją z Niemiec, to będzie duży minus dla obecnej ekipy. Sorry, "wina poprzedników" jest zbyt wytartym sloganem i jeśli KO nie zmieni polityki odziedziczonej po poprzednikach to będzie szło na jej konto.
Zaloguj się aby komentować
a wy już lecieliście z CPK?
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Katotalib, przygłup, minister ciemnoty narodowej, wielokrotny zwycięzca dzbana roku. Proszę państwa oto Czarny Garnek, nowy wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości
#polityka #bekazpisu #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
dareczek płacze, że po niemieckiej stronie stoi patrol, a u nas nic a nic!
no myślę, że gdyby po niemieckiej stronie stała banda miłośników AfD z dronem, to nasi też by stali
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
rubelklika sama tworzy memy
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Miłego dnia i smacznej kawusi:)
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Kompromitacja Obywatelska. Nawet nie chce mi się nic więcej pisać.
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazko #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
którym januszem dzisiaj jesteś?
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Brak słów. Pisowcy nawet start pociągu do Chorwacji przypinają jako... porażkę Tuska... I jak zawsze mijają się z faktami
Radosław Fogiel zamieścił w sieci wpis, z którego wynikało, że pociąg do Chorwacji miał awarię.
"Spoiler alert: pociąg już na starcie złapał opóźnienie, a potem się popsuł. Rząd Tuska w pigułce" - napisał Fogiel.
Jak było w rzeczywistości?
Akurat w pociągu podróżuje dziennikarka WP:
1. Adriatic Express wyjechał ze stolicy z opóźnieniem, bo czekał na przesiadających się podróżnych.
2. Za Warszawą pociąg zatrzymał się na 10 min. Musiał przepuścić na torach inny skład.
#polityka #bekazpisu
@Banan11
Jak już piszesz tematy polityczne to trzyamaj się faktów.
JAki k..wa pocią do Chrowacji???
To było kilka wagonów które były przepinane pomiedzy lokomotywami - zestawiane i podczepiane.
To raz a dwa:
W Lublianie wagony nie wjechały da stacje bo ... niezmieściły się na peron - więc takie to planowanie.
Ale o tym nie mówimy bo przyćmi suskces.
Sukces k...wa ekipy która nawet zgrać jednego połączenia kolejowego nie potrafi i chwali się ... ogórkami i składem.
Zaloguj się aby komentować
O kuźwa, d⁎⁎a napisał książkę. Ciekawe o czy jest? xD
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
No fajnie się w tej Polsce bawicie XD rozumiem, że jak przyjadę z DE do Polski to mam się poddać kontroli?
Jaka podstawa prawna wariacie? XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować