Zaloguj się aby komentować
Kaczyński tak sobie wszystko poustawiał, że nawet głosowanie Polaków przeciwko PiSowi nie jest dla niego problemem.
PiS jest głęboko okopany w instytucjach i rządzi nami zza kulis, niezależnie od demokratycznych rozstrzygnięć.
Wyrwać to bez znieczulenia, a rachonie niech sobie kwiczą.
#bekazpisu #polityka
Zaloguj się aby komentować
Typ co spierdolił za granicę XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
hej prawacky, też tak uważacie jak ten egzemplarz tutaj?

@dradrian_zwierachs
Omon omonem a wy wchodzicie z giertychem w czwartą albo piątą gęstość jeżeli to wideo to nie fejk:
https://www.hejto.pl/wpis/polityka-giertychdebil-kamraci-wybory-https-streamable-com-b727p3
#Kamraci #rodacykamraci przekręcili wybory, co jeszcze ? K⁎⁎wa XD
Proszę udowodnijcie mi tu,że @LordWader wrzuca tu jakiś fejk i że Giertych tego nie powiedział bo to naprawdę jest już tak odjechane,że...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
ostatni raz się tak ubawiłem jak po czwartku był piątek
#polityka #prawicowyhumor #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Jak to jest, że szmatecki modli się do Niemca Ratzingera zamiast do naszego JPII czy obecnego papaja Leona? Czyżby dareczek byl Niemcem?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Już nawet Kosiniak-Kamysz mówi, że wynik jest jednoznaczy i nie ma co liczyć wszystkich głosów, bo nie w każdej komisji były nieprawidłowości, a Silniczki jadą ze swoim przekazem dalej xD Żeby przykryć klęskę PO i finansowanie kampanii Trzaskowskiego z zagranicy oraz dalszy brak realizacji obietnic wyborczych, bo podobno Tusk miał się wziąć w maju ostro do roboty i dalej cisza xDD
Teraz będzie przez rok temat wałkowany do porzygu i w sumie do końca kadencji, do 2027 będą się wszyscy tylko kłócić, także ze sobą (rozpad Trzeciej Drogi, konflikt lewicowców z PO, niestabilność koalicji), a na koniec PiS wygra wybory xDDDDDD
Generalnie już widzę kampanię w 2027
1.Zrealizowaliśmy te obietnice, które się dało
2.Nie dało się zrealizować obietnic, bo prezydent pewnie by wetował (pewnie brak prób nawet, bo Duda wetował im wyjątkwoo mało)
3.Wybory sfałszowane
4.Gdyby nie sfałszowane wybory, to byśmy zrealizowali obietnice
5.Gdyby nie sfałszowane wybory, to Kaczyński siedziałby w więzieniu
6.Zagłosujcie na nas raz jeszcze
Jak PiS wróci do władzy to będzie znaczyło tylko tyle, że oszust wygrał pojedynek z nieudacznikiem, co w sumie nie dziwi xD
#polityka #wybory #bekazpo #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zapomnieliście już o Niemcach? NIEMCY, NIEMCY AAAA!!!!!
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Tymczasem Adrian do samego końca dzielnie walczy o laur najgorszego prezydenta RP po 1989.
Ale ten typ jest żałosny.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni


Zaloguj się aby komentować
Nawet prezydent popiera
#heheszki #heheszkipolityczne #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu #bekazkatoli

Zaloguj się aby komentować
Stanowski skończy jak Max Kolonko, odklejka coraz bardziej XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
a pamiętacie jeszcze zamach stanu?
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
wszyscy ludzie od lewa do prawa kręcą beke z tych nagrań, rubelklika dalej w to brnie, a rachoń ma pretensje, że ok, może i to jest z youtuba, ale dlaczego inne media nie opublikowały tego wcześniej? xDDD
ależ oni muszą mieć wyćwiczone plecy do takich fikołów
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować