Można wypić piwo po terminie ważności? Termin to 08/12/23, piwko 0% oczywiście czy raczej nie próbować?
#gownowpis #alkoholizm #alkohol #pijzhejto #jedzenie
Zaloguj się aby komentować
Ogłoszenie parafialne.
Wczoraj popiłem, a dzisiaj nie miałem kaca.
Coś tu nie gra...
#alkoholizm #gownowpis #chwalesie
Zaloguj się aby komentować
Zapraszam do udziału.
#glupiehejtozabawy #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
jak macie całą flaszkę (0,5-0,7) to ile wam wystarcza ? i kiedy urywa wam się film? wszystko pamiętacie? jak sobie przypominacie co się działo? i jak odkręcacie głupoty które zrobiliście? pytam dla przyjaciela bo już nim coraz gorzej
#analiza #alkoholizm #alkohol
Wystarcza mi dopóki jej komuś nie dam. Warzę piwo, ale nie widzę sensu w regularnym piciu - wystarczy mi spróbować 0,3 raz na jakiś czas (bo jednak się zmienia). Więc mógłbym warzyć po 5 butelek 0,3. Niestety się nie da (jest to nieopłacalne), mam teraz mało ludzi, którym mogę rozdać piwo, więc w rezultacie warzę bardzo rzadko.
Wódki 37-40% nie stosuję w praktyce (za mocno się wczytuje, a jak piłem to na weselu, to na następny dzień miałem zjazd sromotny, gorszy jak po prochach). Walimy z babą likiery 25-30%, średnia konsumpcja w weekend 250ml/os, góra 500ml/os. Na tygodniu można sobie pozwolić na 100-150ml bez oznak zmęczenia rano. Lubię sobie przepalić oregano i to wpływa też na zmniejszenie spożycia.
Zaloguj się aby komentować
Tyle się narzeka na alkohol czy narkotyki ale czasami mi się nasuwa pytanie ile osób wybrało picie zamiast magika. Z detoxu albo nawet monaru da się człowieka odzyskać, z trumny gorzej.
#przemyslenia #alkoholizm #psychologia
@loginnahejto.pl
To co poruszasz jest defacto bardzo ciekawą kwestią.
W skrócie - substancje psychoaktywne mają zdolność regulacji emocji. Ale też podbijania tych emocji.
Są one o tyle groźne, że jak używasz ich w sytuacji kryzysowej to zagłuszą inne sposoby radzenia sobie.
Także na krótką metę jak najbardziej. Tylko pytanie gdzie ta krótka meta się kończy ;)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Patrzcie moii drodzy jak Ikea od małego kształtuje nawyki alkoholowe u dzieci
#alkoholizm #alkohol #patologia #dzieci #ikea
DUKTIG Szklanka, wielobarwny Kiedy na niby serwuje się smakołyki przyjaciołom lub pluszowym zabawkom, nakrycie stołu powinno wyglądać ładnie i kolorowo. Te szklanki...
czasami trzeba się na⁎⁎⁎ać w środku tygodnia a że nie ma z kim to trzeba samemu po prostu tak to jest
może przejże w końcu tą książkę co ja kiedyś przeczytałem a nie wdrożyłem tych porad tam zawartych do życia kto wie
#alkoholizm #alkohol #zycie

Zaloguj się aby komentować
Pomyślałem se, że chyba mam neuropatie alkoholową I przez to trudności z postępami na siłowni. #alkoholizm #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Jadłospis na dzisiaj. Grunt to trzymać się kaloryki
#chudnijzhejto #dieta #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #alkoholizm
Co lepsze? Wino czy drozdzowki w sklepikach szkolnych? :3

Zaloguj się aby komentować
Półtora roku nie piję alkoholu.
W tym czasie udało mi się także rzucić papierosy, oraz zdecydowanie zmniejszyć ilość jaranej trawy.
Zrobiłem filmik w którym opowiadam o moich uzależnieniach. Zapraszam do oglądania
https://youtu.be/b_UT0Mu3uu8?si=vXqT1_mjCGjmp6mI
#pijzhejto #alkoholizm #tworczoscwlasna #zdrowie #sport #narkotykizawszespoko
"bo nie dają one kompletnie nic"
Mów za siebie panie doktorze. Ja to po prostu lubię, i co teraz? Ty lubisz wrzucać umoralniające gadki na YT, ja używki. Przestań to wrzucać bo nie daje ci to kompletnie nic. Poza hajcem z yt i donejtów oraz poczuciem, że bardzo mądry jesteś, ekhm. Masz jakiś stopień naukowy, wykształcenie w tym kierunku? Ojcem twoim mógłbym pewnie być więc daruj sobie te mądrości. No offence ale mierżą mnie youtubowo tiktokowe wiem więcej wannabe.
Zazdroszczę. Ja nie potrafię sobie poradzić z uzależnieniem. Jaranie zioła akurat ma same pro zdrowotne efekty więc jaraj dalej. Bez alkoholu wytrzymałem z 3 miesiące. Sportu nigdy nie lubiłem i nie mogę się zebrać by robić to jak inni. Nawet w sumie się pogodziłem z tym, że umrę przed 30 przez wyniszczony organizm a piękna życia nie potrafię dostrzec.
Zaloguj się aby komentować
Bądź mną, skończ ostatnia nockę, mniej już wolne, wyśpij się, miej wolne i wypij na resecie tygodniowym, połóż się spać o 4 godzonie, przypomnij sobie że dawno nie oglądałeś Top Gum Maverik (oglądałeś już z 6 razy) weź ubera jedz do monopolu po 2 piwa i oglądaj. #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
No i kurna wróciłem do spożycia alkoholu. Diabeł mnie pokusił. Chyba przez moją ciągłą sytuację życiową i brak poprawy. Z poprawy zauważyłem tylko lepsza wydolność organizmu podczas biegu bo jestem w stanie biegać szybciej z wyższym stopniem nachylenia w tym samym czasie niż jak zaczynałem robić co kolwiek. Ale teraz i tak wszystko się rypinie i organizm nie dowiezie. Nieustannie doskwiera mi poczucie winy za to jak się prowadzę przez życie. #alkoholizm

@Dudleus nie ważne czy mówisz dosłownie czy w przenośni - wmawiasz swojej podświadomości że to siła wyższa.
C⁎⁎ja prawda.
Zastanów się co będzie za 5 lat jeśli nic z tym nie zrobisz.
Wyobraź sobie co będzie za 5 lat jak zdecydujesz świadomie to zmienić.
Podpowiedź: Wpisz w szukajkę > Schemat Dickensa <

Zaloguj się aby komentować

Dwie pijane przedszkolanki opiekowały się dziećmi w przedszkolu w Lisowie koło Kielc. Jedna z kobiet miała w organizmie prawie cztery promile alkoholu. Obie opiekunki zostały zabrane z placówki przez policję i usłyszały zarzuty.
#alkoholizm
Niedzielny posiłek dla jego:
steak z antrykotu na maśle
sos z redukcji czerwonego wina, szalotki i zielonego pieprzu
pieczone bataty (skroplone oliwą i kwiatem soli morskiej których zabrakło na zdjęciu składników)
* Wiem że miałem nie pić do następnej soboty ale kupiłem wczoraj dwie butelki wina. Jeśli ktoś śledzi moje wpisy to pamięta że tydzień temu miałem robić sos z czerwonego wina do steka, zrobiłem z braku czasu w poniedziałek bez żadnego sosu czy sałatki. Dziś otworzyłem jedną butelkę zrobiłem sos i wypiłem dwa kieliszki. Zostało pół butelki. Jutro wleje 1/3 butelki do ragu bologenese i naleje sobie resztę (ok. jeden kieliszek) do wypicia do bologenese.
* batatów było za dużo zjadłem dwa a trzeci oddałem mojej dziewczynie (jest Weganką
#chlopskidziennik #steak #gotujzhejto #alkoholizm #pijzhejto





Zaloguj się aby komentować

Z pomocy psychologa w ramach NFZ będą mogły skorzystać również bliscy osoby uzależnionej od alkoholu – i nie chodzi tu o fizyczną rodzinę alkoholika. Dzięki projektowi rozporządzenia Ministra Zdrowia z 24 października zmian będzie jednak jeszcze więcej. Czego będą...
Wódka za mną chodzi od wczoraj ale spokojnie nie pije, postanowiłem że do następnej soboty nie piję, bo w następną sobotę parapetówa. Nie piłem od niedzieli. Nawet w poniedziałek co wrzucałem posta że zaraz resztę whisky wypije to się nie napiłem. Mam w mieszkaniu 7 piw, 3 butelki wina i resztę tej whisky.
#pijzhejto #alkoholizm #gownowpis #weekend

Zaloguj się aby komentować
Tyle mi zostało z weekendu (plus jedną butelkę wina wypiłem) zaraz wale to na hejnał i idę spać bo się tak dzisiaj wkurwiłem że nie moge
#pijzhejto #alkoholizm #gownowpis

Zaloguj się aby komentować