Co byście z takim zrobili?
Ja muszę ochłonąć i idę zajarać szluga...
#alkoholizm #dzieci #rodzicielstwo #patologia #wiadomoscipolska #prawo


Co byście z takim zrobili?
Ja muszę ochłonąć i idę zajarać szluga...
#alkoholizm #dzieci #rodzicielstwo #patologia #wiadomoscipolska #prawo


Zaloguj się aby komentować
KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (24 JUŻ) DLA JEGO
UGUEM (XD) nie piję dalej. 24 dni już, szybko to leci troszkę, głównie przez to, że mam sporo zajęć pobocznych. Wiadomo, że siłownia, ale też staram się spędzać czas wolny w fajny sposób jak czytanie książek, oglądanie filmów czy… NO WŁAŚNIE XD. Już jakiś czas temu mówiłem o HUOPSKIM VLOGU i dzisiaj go skończyłem montować, więc zamiast obrazka na końcu postu macie… link do CHŁOPSKIEJ DYSCYPLINY. Proszę o szczere opinię, bo nie robię tego by być sławnym vlogerem, od zawsze po prostu interesowałem się nagrywaniem/montażem no to się powygłupiałem i są tego efekty XD.
CZAS WOLNY DLA JEGO
Tak jak wspomniałem w ostatnim poście, zabrałem się za ograniczenie czasu spędzanego na wykopie/reddicie/youtube. Jednocześnie też troszkę zwolniłem, bo wiele osób radziło mi, że ja k⁎⁎wa się zabieram za 20 rzeczy na raz i po tygodniu się wypalę jak kiep żula XD. Dlatego postanowiłem nie robić sobie wielu „postanowień” w stylu: nauka C#, czytanie książek i milion innych rzeczy.
Zrobiłem jedno postanowienie. Ograniczenie czasu spędzanego na bezsensownym scrollowaniu internetu. Nieważne czy zamiast tego będę się uczył C#, Duolingo czy czytał książkę. Na ten moment cel był w ograniczeniu tego nawyku i się udało. W sumie to mimowolnie też zabrałem się za jedną rzecz a nie 20 różnych, i po prostu czytałem książkę o kosmosie (Błękitna Kropka – Carl Sagan). Nie przesadzałem też, tylko robiłem to wieczorem, i w weekend nad ranem.
DIETA I SIŁOWNIA
HUOP JEST DEBILEM XD. No co tu dużo mówić, ostatnio spojrzałem na siebie w lustrze i kurde… morda brzydka, norwood straszny, ale chyba coś tam się sylwetka zmieniła lekko, brzuch jakby mniejszy. Wskoczyłem na wagę a tam bez zmian więc napisałem posta na #mikrokoksy i mi poradziły chłopy, żebym obwody mierzył a nie k⁎⁎wa, wagę XD
OFICJALNY POMIAR XDD:
- BICEPS BOŻY – 31 cm
- ŁYDKA NIELUDZKA – 36cm
- UDO KUSZĄCE – 57
- BEBZON - 93/89 (spoczynek/spięty)
- KLATA OKURATNA – 92
Pomiary bez pompy xD. Sprawdzę za 3 miesiące jak się zmienią. No i w sumie to tyle. Zapraszam chętnych na seans boży a sam idę opierdolić rybkę. A no i zabieram się za montowanie dokumentu o #ufo który kiedyś zacząłem i nie skończyłem, może tym razem się uda XDD.
Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy
#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #gymcel #hejtokoksy #silownia #wychodzimyzprzegrywu
@WiejskiHuop ogólnie to wiedz, że mocno Cię szanuje i dzięki tobie też zaczalem zyc dyspyplina chlopska. Moje spostrzezenia. Niezla chata jak na obraz, który tu sobie namalowałeś. Ja myślałem, że ty żyjesz w jakieś melinie pod ziemią a nie w ładnym domu z ładnym podwórkiem. Nieźle jak na menela
@WiejskiHuop słychać bardzo wyraźnie w Twoim głosie więcej siły, taki wigor chłopski, o! wiem co pasuje po chłopsku. Taki krzepki głos Ci się zrobił. Fajny vlog, zazdro jak masz przestrzeń życiową poogarnianą w sensie że w izbie poukładane itd. Upływające dni chyba dobrze Ci służą 😊
Nie byłbym sobą jakbym nie napisał nieproszonej rady 😆: filety z biedro umyj sobie pod bierzącą zimną wodą po wyjęciu z pudełka. Szlam problem solved.
Zaloguj się aby komentować
Znaczy się trzeźwi piorunują, a #krakow śpi dalej?
#alkoholizm #zdrowie #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#dziendobry
Kolejny weekend zaliczony na sucho, ale zauważyłem, że śpię ja po⁎⁎⁎⁎ny.
lista obecności na #dryjanuary
14/31
https://www.youtube.com/watch?v=VzDN7mCDoC0&list=PLmPHEwbfR9Sm4_szK_ciiJRZJsO16rjc-&index=47
#alkoholizm #glupiehejtozabawy #muzyka
Zaloguj się aby komentować
Lista obecności 13/31.
Melduję się i jest sucho! Jak tam po piątuniu?
#dryjanuary #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (21 JUŻ) DLA JEGO
UGUEM (XD) nadal nie piję. 21 dni już minęło, szybko ten czas zapierdala. Nie pisałem ostatnio nic, bo wolę informować co kilka dni i zbierać ciekawe rzeczy do opisania. Ostatnio idzie mi jak k⁎⁎⁎ie w deszcz – ciągle coś „złego” się dzieje. Ostatnio przykładowo zauważyłem, że HUOPSKA TOYOTA nie trzyma mocz.. oleju XD. Świzdu gwizdu, będzie 200zł w pizdu (albo więcej XD). Zgubiłem też słuchawki bezprzewodowe co miałem na siłownię i zmuszony jestem ostatnio znowu do słuchania KLOSZARDA PEJI XD.
KOŁCHOZ MUSI BYĆ
Szukałem, wysyłałem i odezwali się z trzech miejsc. Walka Januszy o pracownika bożego XD. Jedno miejsce to czterobrygadówka, gdzie nie dość, że sam nie chcę iść, to wątpię też, że zostanę przyjęty (wymagają takich rzeczy, których po prostu ja nie umiem XD). Pozostałe dwie opcje to:
- A – Sklep hydrauliczny, codziennie 8h pracy, niektóre soboty pracujące. Mały biznes i najpewniej umowa zlecenie, prawdopodobnie za minimalną.
- B – Sklep RTV/AGD, 10h zmiany ale więcej dni wolnych. Jest to duża sieć sklepów i najpewniej dostanę umowę o pracę. Tutaj też zaoferują mi minimalną + premię za sprzedać (tylko, że tam ruchu nie ma w ogóle XD). No opierdalando w zasadzie.
Muszę pomyśleć nad wyborem. Ogólnie to jak by mi w opcji B zaproponowali tylko 8h pracy to wybór prosty. W poniedziałek mam w miejscu B rozmowę, a w miejscu A to dopiero za tydzień jakoś.
HUOP MODE ON
Siłownia trwa w najlepsze, 4x w tygodniu chodzę i nakurwiam ciężary jak po⁎⁎⁎⁎ny. Jest progres, trzymam dietę i czuję się lepiej, każdy ze mną zbija piątkę na sali, baba w recepcji pamięta moje imię XD. Dzisiejszy trening to jednak jakaś abstrakcja dla mnie, bo poczułem się jak na początku przygody – mało się nie zrzygałem znowu XD.
Byłem fajnie wypoczęty po 1 dniu przerwy i poleciałem z intensywnością grubo. Nie wiem nawet czemu, no po prostu tak fajnie mi szło, że nakurwiałem ponad swoje możliwości. Na koniec wbiły jakieś 4 baby co gadały o ruchaniu obok wyciągu, więc na speedzie jeszcze do⁎⁎⁎⁎łem triceps, żeby spierdolić XD. I w zasadzie byłoby spoko, bo mimo zrobienia ponad normę, czułem się jeszcze git.
Ogólnie siłownia zrobiła taki challenge, że za każdy kilometr na bieżni wpłacają 1zł na jakiegoś chorego typa (nawet nie wiem k⁎⁎wa na co chory XD). Mi się ogólnie podoba na bieżni, więc mimo bycia wykończonym jak stonka po azotoxie nie mogłem odpuścić dodatkowego wysiłku. Wbiłem i zrobiłem 3,6km w tempie 7km/h i jak zszedłem z bieżni to mało się nie wyjebałem (i zrzygałem XD).
TRZEBA ROZWOJU DLA JEGO
Potrzeba mi czegoś na czym będę spędzał czas poza siłownią (i w przyszłości pracą). Obecnie go marnuję na scrollowaniu wysrywów na wykopie/reddicie/masturbacji. Nie czuję się z tym dobrze. Ostatnio przebąkiwałem coś o nauce #csharp i zamierzam wreszcie się za to zabrać. Dodatkowo mam już gotowe materiały na pierwszy huopski vlog więc montaż filmików zajmie mi też jakąś część wegetacji.
Ogólnie muszę ograniczyć siedzenie na wykopie, reddicie, 4chan, youtube jak najbardziej. Czuję, że mi to robi papkę w mózgu, i co najgorsze – marnuję czas, a przecież założeniem CHŁOPSKIEJ DYSCYPLINY jest to, że mam jak najbardziej wykorzystać ten rok.
Pierwsze kroki za mną – masturbacja ograniczona do minimum. Wiadomo, czasami trzeba, ale z poziomu trzepania 2x dziennie minimum, jestem na poziomie trzepania raz w… tygodniu? Nie pamiętam nawet kiedy waliłem, ale jest to bardzo rzadko xD. Pornosy w ogóle odstawiłem, pi⁎⁎⁎⁎le oglądać ruchanie i przewijać do 23 strony na PornHubie by znaleźć materiał XD
#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #gymcel #hejtokoksy #silownia #wychodzimyzprzegrywu

@WiejskiHuop stonka po azotoxie😆😆😆 o jak jebłem, nie ma bardziej chłopskiej metafory bycia wyjebanyn do spodu 😆 coś pięknego na koniec dnia 😊 walić konia czasem trzeba, tak dla zdrowia bo nasieniowody i ugulnie, a i to bardzo spoko, że z pornuchami też dajesz sobie radę 💪 powodzonka z robotą, opierdalando za minimalną to chyba nie taki zły punkt wyjścia w dodatku 10h czyli trochę mniej czasu na myślenie o zjebanych rzeczach a trochę więcej wśród ludzi 😊 lecz nie bierz tej rady do siebie bo to pisał typ co bez roboty dostaje pierdolca po dwóch dniach a tak się składa, że neetuję już prawie miesiąc xd
Zaloguj się aby komentować
Oni chcą Kaczyńskiego, a Wy?( ͡° ͜ʖ ͡°)
i te czapeczki... xDDD
Obudźcie się ludzie, kurwaaaa!
#bekazpisu #bekazpisu #polityka #alkoholizm #bekazprawakow #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Lista obecności 12/31.
Melduję się!
#dryjanuary #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
#anonimowehejtowyznania
Jest tu ktoś kto leczył uzależnienie od alkoholu i po dłuższym czasie wrócił do nałogu? Kilka miesięcy temu okazało się że ktoś mi bardzo bliski zmarł, co spowodowało natychmiastowe odreagowanie w alkoholu, ale myślę że od kilku lat szukałem pretekstu który się znalazł. Chciałbym spróbować zawalczyć ale zastanawia mnie czy ktoś z was lub bliskich był w podobnej sytuacji i udało mu się po raz enty wygrać z tym rakiem. Trochę niestety zajęło mi zebranie sił by spróbować ponownie.
#alkoholizm
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #65a0e14fcf4ac0227e44d433
Post dodany za pomocą AnonimoweHejtoWyznania: https://anonimowehejto.pl - Zaakceptowane przez: HannibalLecter
@anonimowehejto mam ziomka, młody chłopak 35 lat. Poszedł na terapię uzależnień mając 31. Opowiadał mi co odpierdalał po alko i ćpaniu i to były straszne rzeczy. Nie pije do dziś ale miał kilka wpadek przez ten czas. Bodajże pół roku temu poszedł w długą, po prostu się złamał i spróbował. Przyznał się do tego jakiś czas temu. Ale powiedział, że umocniło go to żeby dalej nie pić, że jest to bez sensu i tę chwilę słabości przerobił na coś co go wzmacnia. Dalej chodzi na spotkania i terapię.
@anonimowehejto Nie łam się Mordo kazdemu czasem powinie sie noga i trzeba trwac w postanowieniu dalej. Poszukaj jakiegoś terapeuty, zeby radzic sobie z emocjami bez alko.
Jest tez takie cos jak terapia kontrolowanego picia.
https://blog.krolartur.com/byli-alkoholicy-maja-prawo-strzelic-sobie-drinka/
Zaloguj się aby komentować
Halo, halo. Kontrola trzeźwości
#dryjanuary #gownowpis#alkoholizm

@Tylko_Seweryn Ja pije tylko pracy od czasu do czasu, żeby szefowi nie było smutno, to z dwa piwka z nim strzelę, a tak nic od dwóch lat i nie czuję jakbym coś tracił.
Lepiej zarzucić kwasa, albo grzybki kilka razy w roku i człowiek szczęśliwy i o wiele zdrowszy.
Pozatym po takim np. kwasie można spojrzeć na swoje życie, jakbyś patrzył na życie innej osoby i wyciągnąć konkretne wnioski.
Pomogło mi to rozwiązać wiele problemów i pozbyć się depresji.
Ja nie piję od 3 lat. Główne korzyści to brak huśtawek nastroju, stanów lękowych i depresyjnych. Jestem mniej nerwowy, lepiej zorganizowany, nauczyłem się nie odkładać rzeczy na później. Ogólnie wyższa motywacja do działania. Mam też wrażenie, że mocno wzrosła mi wydajność pracy i koncentracja.
No i przez te parę lat oszczędziłem pewnie kilkadziesiąt dni życia, które normalnie zmarnowałbym na zdychanie na kacu.
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry i bez promili na #dryjanuary
Lista obecności w 11/31.
Kogo witam, kogo goszczę?
https://www.youtube.com/watch?v=W0_jqdyXPFY
#alkoholizm #alkohol #glupiehejtozabawy #motywacja
Zaloguj się aby komentować
Z tą „głodówką” Kamińskiego to chyba chodzi o to, że przez delirium alkoholowe po odstawieniu pewnie wyląduje zaraz na oddziale szpitalnym, no i trzeba to jakoś ubrać w propagandę dla PiSiego ludu.
#alkoholizm #polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Dzienń dobry #dryjanuary
rebe ma posterunku skala 0 promili.
Życzę miłego dnia i wytrwałości w naszym challengeu.
licznik: 10/31
https://www.youtube.com/watch?v=LDFo6vk5QUk
#alkoholizm #alkohol #glupiehejtozabawy #muzyka
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Lista obecności na #dryjanuary .
Rebe bez promilków pozdrawia w ten zimny dzionek.
9/31
#alkoholizm #alkohol #glupiehejtozabawy
Zaloguj się aby komentować
Lista obecności na #dryjanuary .
8/31
Rebe melduje się po weekendzie bez promili.( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A jak u Was, robaczki nastawienie na nowy tydzień?
#alkoholizm #alkohol #glupiehejtozabawy
Zaloguj się aby komentować
Ale w ten weekend zachlałem.
Dzisiaj jak się obudziłem to przez kilka minut nie wiedziałem czy jest poniedziałek czy niedziela, dopiero jak się doczołgałem do telefonu to sobie sprawdziłem.
#alkoholizm #weekend #pijzhejto #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Lista obecności na #dryjanuary7/31
Dzień dobry.
No jak tam ptaszki po sobocie?
Rebe melduje sie bez promili. Miłego dnia życzę!
Dzisiaj wypad do kolegi, ktory wrócił z Polandii i #książki przywiózł i coś tam jeszcze.
Miłego dnia życzę, robaczki!
#alkoholizm #alkohol #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Wróciłem do domu, Baldur odpalony. Zero alkoholu, impreza niby trwa dalej u ziomka, ale już mi się nie chciało siedzieć xd Na pożegnanie dostałem Fante, bo bardzo ją lubię. Szły zakłady przy jakiej okazji się złamie, czy na urodzinach szwagra w lutym, czy w kwietniu na rocznicy ślubu rodziców, czy na swoją 30 w sierpniu. Najbardziej boję się tej 30, ale to odległy termin, grunt że dzisiaj małe zwycięstwo
P.S Wrzucam nutkę co mi spotify polecił. Dobry mood mi zrobiła na powrocie w aucie
#gownowpis #dryjanuary #alkoholizm
@Tylko_Seweryn to powodzenia! :) ja nie cisnąłem rok, ale miałem kilka miesięcy, nauczyłem się właśnie siedzieć z kumplami na trzeźwo, i jak jest piątek sobota to już nie mam potrzeby się napić, bo jest piątek. Przydatne :) Tylko u mnie łatwiej, bo dużo starszy jestem i towarzystwo też mało pije już haha
Zaraz zobaczysz ile "przyjaźni" trzymało się na alkoholu (u mnie po roku nie picia liczba znajomych zmalała o jakieś 90%, zero tematów do rozmów, zero wspólnych celów, gdzie wcześniej tym celem było tylko chlanie i pierdolenie głupot o d⁎⁎ie maryni). Już samo to, że zakładają się kiedy się złamiesz, wiele o nich mówi... J⁎⁎ać!
Zaloguj się aby komentować
KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (15 JUŻ) DLA JEGO
UGUEM (XD) to nie piję dalej. Postów nie pisałem bo moje życie jest nudne. Wiadomo – siłownia jest grana cały czas, tak się zawziąłem, że to mój chyba najdłuższy angaż w jakąś aktywność fizyczną w przeciągu moich 26 lat wegetacji (nie licząc masturbacji do TORI BLACK XD). Czuję się za⁎⁎⁎⁎ście, fajnie jest się wysypiać, wstawać bez kaca. Mam dużo wolnego czasu przez brak alkoholu i staram się go zagospodarować, ale nie zawsze się udaje i czasami się opierdalam XD.
HUOP W POWIATOWYM NA TERAPII
Moje doświadczenie z terapią jak do tej pory polegało na wizycie u BABY TERAPEUTKI XD. Wizyta była ch⁎⁎⁎wa, baba była ch⁎⁎⁎wa, a na moje zdanie, że „nie odczuwam potrzeby posiadania partnerki i uprawiania seksu” była ździwiona i jej zdaniem TO NIE JEST NORMALNE XD. K⁎⁎wa babo, ja bym pierw chciał ogarnąć swoje życie, ale nie… RUCHANIE = SZCZĘŚCIE XD. Tym razem byłem u psychoterapeuty faceta.
Lepszego dnia nie mogłem wybrać na wizytę w POWIATOWYM. K⁎⁎wa śniegu od c⁎⁎ja, drogi oblodzone. Dojechałem na miejsce, pierwsze spotkanie, pogadałem sobie z gościem, był całkiem spoko. Ciężko ocenić cokolwiek więcej po jednej wizycie ale za dwa tygodnie jadę na kolejną XD. Ogólnie w porównaniu z tamtą babą to niebo a ziemia. Nic o ruchaniu nie gadał, zapytał tylko o moje nastawienie co do związków, i jak powiedziałem, że nie szukam i nie chcę to kiwnął głową i tyle.
HUOP MODE ON
Jak wracałem z POWIATOWEGO to nie byłbym sobą, gdybym po drodze nie odwiedził mojej świątyni NATURALNYCH PRZYROSTÓW XD. Pierw musiałem jednak znaleźć otwarty sklep by kupić sobie wodę, a to nie było takie proste, bo dzisiaj święto trzech muszkieterów XD. Wbiłem potem na siłownię, ludzi malutko, zrobiłem sobie na spokojnie trening, troszkę lżejszy niż zazwyczaj bo organizm jednak dostał w tygodniu w d⁎⁎ę na treningach.
Jak już byłem na końcówce to wbiła taka dziewczyna, widać, że też od niedawna chodzi na siłownie. Ona sobie ćwiczyła gdzieś po drugiej stronie sali, ale była bardzo ładna – w sensie to ten typ urody, że dacie jej 5/10, ale że to wasz typ to dla was jest 11/10 XD. Niestety wyższa ode mnie XDD. Its over for 178cela. Rzadko kiedy na strefę z ciężarami wchodzi SAMICA, więc byłem świadkiem niesamowitego festiwalu SPERMIAGE. Gośćie podbijali bez przerwy do niej, pokazywali, TUTAJ ZMIEŃ CHWYT, TUTAJ ŁOPATKI ŚCIĄGNIJ… k⁎⁎wa, aż jej trochę współczułem, bo widać, że speszona była XD.
HUOPSKIE VLOGI (TAA XD)
Skończyłem robić swoje i ruszyłem do szatni, przebrałem się i wróciłem do domu. Ogólnie to muszę ruszyć w końcu d⁎⁎ę, bo miałem robić HUOPSKIE VLOGI a się opierdalam. Jutro robię sobie wycieczkę rowerową bo jest super pogoda – biało na zewnątrz i mróz. Zamierzam nagrać co nie co a potem dograć coś z siłowni, coś z gotowania. Właśnie, od poniedziałku będę miał już częściej wolną kuchnie to sobie będę szorty z przepisów nagrywał. I myślę czy nie odpalić jakiegoś streama w poniedziałek na TŁYCZU XD
Na koniec dodam, że alkohol skutecznie zabijał poczucie samotności. Myślałem, że nauczyłem się być samotny, jednak byłem w błędzie. To alkohol tak wspaniale działał, że było mi dobrze ze sobą. Teraz jednak bez białej damy zaczynam powoli odczuwać to, że na prawdę jestem sam. I pora się nauczyć jak z tym żyć, ale bez odurzania się.
#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #gymcel #hejtokoksy #silownia #wychodzimyzprzegrywu

Zaloguj się aby komentować