
Społeczność

Społeczność
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiehejtozabawy #gry #mlyn
Poniedziałek! Grzmotnij młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 sztuk złota.





Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Człowiek ma wolne, to wstał przed 6. #jakzyc
Zaloguj się aby komentować
Zrobie placki z kaszy mannej.
Nie mam kaszy mannej.
Zrobie placki z kaszy jeczmiennej, wyjdzie na to samo.
Placki z kaszy jeczmiennej:
Nie robcie tego.
#gotowanie #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
No mistrz, mistrz nad mistrzami
#melanz #heheszki #shorts #youtube
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Z dniem dzisiejszym Narodowy Instytut Somnologiczy otwiera wątek z naszymi ulubionymi memami. NIS nie przewiduje żadnych ograniczeń, ale zachęca do publikacji memów, przy których - jak to powiedział jeden z naukowców - czujemy się jak ośmiolatek, który rechocze ze śmiechu po usłyszeniu "d⁎⁎a". Badania mają na celu sprawdzenie, czy jednak można mieć dobry humor po zastąpieniu zegara biologicznego słonecznym, który wbrew pozorom równie może rozregulować w godzinach nocnych.
Na animacji jeden z badających, który zgodził się promować badanie oraz wysłał wiadomość do niejakiego BapitanaKomby, który na skutek nagłego wzrostu średniej temperatury powietrza zaczął coś stękać o udarze, higienie cyfrowej i innych rzeczach z podręcznika do biologii Nowej Ery:
#memy #heheszki #nocnazmiana #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
Jedź na Islandie. Wypożycz auto. Słyszałeś, że rypią turystów na byle odprysku od kamienia a kamień sypie się gesto. Weź super duper, premium, platinum, zero liability ubezpieczenie, którego koszt podwaja cenę wynajmu. "Trudno, przynajmniej nic nie będę dopłacał ani się stresował". Po tygodniu pobytu łapiesz kapcia. Dzwonisz do wypożyczalni. Przekierowują cię do zewnętrznego operatora assistance. Operator najpierw kasuje cię za samo przyjęcie zgłoszenia a potem za wysłanie kogoś żeby ci tę oponę połatał. Płacisz z wlasnej kieszeni bo inaczej się nie da tego załatwić. Zgłaszasz się do wypożyczalni z rachunkami o rekompensatę. C⁎⁎j ci w d⁎⁎ę, Twoje super duper, premium, platinum, zero liability ubezpieczenie nie obejmuje road assistance. "WTF jak to?!" -pytasz. Ano trzeba było wybrać jeszcze jedno dodatkowe ubezpieczenie od road assistance, opcja do odznaczenia była tam gdzieś między gpsem a fotelikami dla dzieci.
I tak oto proszę państwa wygląda 80k ISK (2400pln) wywalone w śmietnik.
Ja pindole, ale się dalem wydymać xD
#islandia #wypozyczalnia #podroze #chujmiwdupe i obowiązkowo #zalesie


Jak byliśmy we wrześniu zeszłego roku to ubezpieczenie na życie też obejmowało takie akcje ale to było całkiem coś zewnętrznego nie w wypożyczalni.
Wynajmowaliśmy u miejscowych Polaków w icecarpool (jakoś tak) ale teraz patrzyliśmy to ceny mega odjechały... Możliwe, że też przez to zaćmienie słońca i zwiększony ruch ale odklejka totalna.
Zaloguj się aby komentować
Fotka zrobiona srajfonem. 10sek naświetlania. #iphone #fotografia #nocnezdjecia

Zaloguj się aby komentować
#tinder #zwiazki #randkujzhejto #aarahonspamuje
"Jest różnica między beczką, gruszką, a dzikiem bojowym"
Jestem bezdzietnym wdowcem i to trzeci z moich wpisów, jak widzę randkowanie po powrocie do normalnego życia singla, piszę to jako pamiętnik, trochę mi to pomaga.
"Size +"
Jestem plus size, więc jeśli ci to nie odpowiada, to daj w lewo. Ok, dam w lewo, ale czy tobie to odpowiada? Sam wyszedłem z okrągłego brzuszka, spalam teraz resztę tłuszczu który mi pozostał i nabieram wiedzy, na temat zdrowszych posiłków, które można przygotować w kilka, kilkanaście minut, oraz tego jak bilansować dietę. Nigdy nie miałem problemów z otyłością, może dlatego, że byłem, choć minimalnie świadomy swojej masy i tkanki tłuszczowej. Ktoś już poruszał ten temat, ale sam chciałbym dodać swoje trzy grosze, bo zwyczajnie laski plus size mi się podobają. Oczywiście, w granicach rozsądnego BMI i faktycznie kobiecych kształtów. Choć wielu może wydać się to dziwne, to chyba jest to zapisane w moich genach i nie przeszkadza mi, gdy dziewczyna, właśnie przez geny, jest bardziej krępa i szybciej niż jej koleżanki przybiera na wadze. W sumie wszystkie moje wybranki były takie i z jakiegoś powodu właśnie to jest dla mnie atrakcyjne. Doszło to do mnie, gdy pewnego razu przeczytałem opis pewnej dziewczyny, który idealnie oddawał właśnie to, czego szukam. No i odpadła, gdy przejrzałem jej zdjęcia. Serio, typowa szara myszka, niższa ode mnie o bezpieczne 13 centymetrów, na oko maksymalnie 45 kg i brązowe oczy, których u szczupłych kobiet nienawidzę z jakiegoś powodu. Dzienny limit wiadomości w tej apce wykorzystałem na inną dziewczynę, która wzrostem i wagą miała bliżej w moją, niż w jej stronę. Oczywiście nie odpisała, ale warto próbować i przekonywać się do zagadywania do innych w realnym świecie, o tym może inny wpis popełnię.
Wrócę niedługo z kolejnymi wpisami, mam już kolejne tematy w planach, a teraz trzymajcie się, życie to nie jest bajka.
----------------------------------------------------------
W planach:
"Nie dla chłopców"
"Bądź na nie i nie zastanawiaj się"
"To nie magnes, przeciwieństwa nie przyciągają się..."
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować