6 545,23 + 16,01 = 6 561,24
Baza bazunia. Średnie tętno 155
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie



6 545,23 + 16,01 = 6 561,24
Baza bazunia. Średnie tętno 155
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie


Zaloguj się aby komentować
6 487,99 + 10,98 + 12,01 + 16,25 = 6 527,23
Dzisiaj konkretna robota na bieżni.
3,2km BS + 8x(3 minuty BT na przerwie 2 min w truchcie) + 3,2km BS
Siedem pierwszych powtórzeń zrobiłem na tempie 3:10/km (19,1 km/h), ostatnie powtórzenie trochę mocniej w 3:00/km (20km/h).
Ogólnie to muszę zwiększyć sobie następnym razem nachylenie na bieżni, dzisiaj biegłem z 1% i biegło się za lekko. Spokojnie bym wcisnął tu jeszcze z 3-4 powtórzenia. Nie wszedłem nawet w 5 strefę tętna.
Po bieganiu zrobiłem sobie potężny, ponad godzinny gym boży. Po gymie weszło jeszcze 5km spacerku. Łącznie dzisiaj spacerem zrobiłem 10km i dzionek zamykam z 32k kroków.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
5 237,71 + 12,21 = 5 249,92
Bieg spokojny z przebieżkami.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
4 980,09 + 22,69 = 5 002,78
Dzisiejsze wybieganie na bieżni. Ostatnio miałem trochę wątpliwości co do moich biegów na elektryku, różnica w tempie w porównaniu z bieganiem na zewnątrz jest kolosalna. Na bieżni biega mi się łatwo. Wydawać by się mogło że aż za łatwo...
Druga strefa tętna przy biegu w terenie kończy się na ~4:35/km, na bieżni ~3:55/km. Po dzisiejszym longu czułem lekką pompę w nogach, bardzo podobnie czuję się przy mocniejszym bieganiu na zewnątrz więc chyba jednak wszystko jest ok. Biegnąc tym tempem na bieżni czuję że serce pracuje na niskich obrotach, oddech jest regularny i w pełni kontrolowany.
Po swojej prawicy, na bieżni obok, miałem słodziaczQa @Trypsyna (。◕‿‿◕。) która wspólnie ze mną kultywowała tradycję niedzielnego long runa. Po biegu zrobiliśmy sobie konkretny trening siłowy. U mnie wpadło wyciskanie na klatę, podciąganie podchwytem, dipy, ściąganie drążka na wyciągu i praca nad mięśniami brzucha.
Elegancki dzień treningowy boży, pozdrawiam
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
4 833,32 + 13,36 = 4 846,68
bieżnia boża z rana
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
4 789,6 + 15,29 = 4 804,89
Dzisiaj romantyczne bieganie na siłowni z lovely @Trypsyna 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Mega lekko mi się biega na bieżni, zaczynam się przyzwyczajać cool.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
4 696,48 + 17,13 = 4 713,61
Dzisiaj bydle progowe boże.
3 powtórzenia: 3,2km w progu na przerwie 2 min w truchcie.
Warunki do biegania takie se, potworny wiatr wiał ciągle w mordę. Najważniejsze że robota zrobiona.
próg wyszedł 3:50 - 3:53/km na tętnie 179bpm cool
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
4 649,74 + 10,0 + 10,0 = 4 669,74
2x bieg spokojny (wczoraj i dziś), jutro progowe bydle.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie


Zaloguj się aby komentować
Biegaczki i biegacze! Niestety z opóźnieniem, ale w końcu udało mi się zrobić podsumowanie tagu #sztafeta
~ styczeń 2025
Wspólnie wybiegany dystans: 3266,72 km
Liczba uczestników zabawy: 33 osoby!
Poniżej przedstawiam listę wszystkich biegaczy z tego miesiąca, gratuluję wszystkim wyników!
Ciśniemy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
1. @enron - z dystansem 540,5km
2. @Trypsyna - z dystansem 297,75km
3. @scorp - z dystansem 293,69km
4. @Lorn - z dystansem 208,7km
5. @pluszowy_zergling - z dystansem 171,82km
6. @Sorokawojcie.ch - z dystansem 162,59km
7. @Zioman - z dystansem 157,77km
8. @sleep-devir - z dystansem 134,68km
9. @bacteria - z dystansem 133,85km
10. @HerrJacuch - z dystansem 122,43km
11. @Z_buta_za_horyzont - z dystansem 114,62km
12. @nxo - z dystansem 90,5km
13. @minaret - z dystansem 84,72km
14. @notak - z dystansem 75,51km
15. @splash545 - z dystansem 73,6km
16. @mordaJakZiemniaczek - z dystansem 69,81km
17. @Piechur - z dystansem 61,5km
18. @izopropanol - z dystansem 59,2km
19. @l__p - z dystansem 55,92km
20. @Rossi - z dystansem 46,1km
21. @CapraCrepa - z dystansem 43,71km
22. @inspektom - z dystansem 38,15km
23. @Barcol - z dystansem 36,99km
24. @rith - z dystansem 34,3km
25. @kkdawid - z dystansem 33,9km
26. @mkbiega - z dystansem 25,92km
27. @bartlyo - z dystansem 23,71km
28. @emdet - z dystansem 21,4km
29. @ciemek - z dystansem 20,59km
30. @twombolt - z dystansem 12,44km
31. @Yes_Man - z dystansem 8,39km
32. @SaucissonBorderline - z dystansem 7,57km
33. @Bjordhallen - z dystansem 4,39km
#sztafeta #bieganie #biegajzhejto #podsumowaniesztafeta
Zaloguj się aby komentować
4 271,84 + 13,35 + 7,01 + 3,07 + 1,99 + 10,0 = 4 307,26
Dzisiaj bieg na dystansie 10km w ramach Biegu urodzinowego Gdyni. Od roku nie ścigałem się na tym dystansie i kompletnie nie wiedziałem czego się spodziewać.
W planach chciałem poprawić się z tegorocznego wyniku 36:12 na wynik 35:XX, celowałem bardziej w 35:50. Finalnie podczas dzisiejszego biegu mi się cyferki pomieszały i zrobiłem dużo lepszy wynik, 34:59 (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Czyli w niecały rok progres na tym dystansie o 73 sekundy. Progres nie zwalnia, ściany nie widać - jest mega dobrze!
Przy okazji wpadł rekord na 5km -> międzyczas podczas tego biegu 16:56 na pierwszych 5km. Ale na tym dystansie rekordy będą szlifowane dalej i widzę że mogę powalczyć o 16:30.
Dziękuję bardzo mojej ukochanej @Trypsyna 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ, która kibicowała mi przy mecie i na ostatniej prostej swoimi okrzykami sprawiła że urwałem z wyniku te 1-2 sekundy (。◕‿‿◕。) Jednak jeśli bym miał skończyć z wynikiem 35:00/35:01 to byłby lekki niedosyt ( ͡º ͜ʖ͡º)
Taktyka podczas tego biegu była prosta, wykorzystać w pełni fakt że pierwsze 5km jest praktycznie cały czas z górki i przycisnąć mocniej a w drugiej połowie biegu (już ciągle pod górkę) zagrać zachowawczo i utrzymać fason.
Po międzyczasach widać że zagrało: 3:22, 3:25, 3:18, 3:20, 3:21, 3:35, 3:36, 3:45, 3:38, 3:25
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
3 790,11 + 11,01 + 2,58 + 19,0 + 13,22 + 11,75 + 13,01 = 3 860,68
Zaległości i dzisiejszy bieg spokojny. Dostałem także wyniki z badań wydolnościowych. Badania były testem wysiłkowym, o stopniowym wzroście intensywności, na bieżni mechanicznej. Bieg zaczynałem z prędkością 10km/h, po trzech minutach intensywność wzrastała o 1km/h. Kolejne 3 minuty biegłem z prędkością 11km/h, potem kolejne 3 min. z prędkością 12km/h i tak dalej. Ostatecznie doszedłem do 19km/h - na tej prędkości przebiegłem jeszcze przez minutę i przerwałem test. Sumarycznie test trwał 28 minut. Oczywiście podczas biegu miałem mierzony poziom mleczanu we krwi.
Parametry dziada wyznaczone podczas testu (więcej rzeczy wrzucam w komentarzach):
Vo2max=65,6 ml/kg/min.
Próg tlenowy LT: 162 bpm
Próg beztlenowy AT: 183 bpm
HRmax: 196 bpm
Zasadniczo moja baza przesunęła się z ~5:00/km do ~4:35/km, natomiast próg z ~3:50/km do ~3:40/km
No i fajnie. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie


Zaloguj się aby komentować
3 009,58 + 7,01 + 10,0 + 12,57 + 18,7 + 9,0 + 6,37 + 15,24 = 3 088,47
Zaległości, w tym wczorajszy bieg na bieżni (badania wydolnościowe) i dzisiejsze bydle rogate. O badaniach szczegółowo rozpiszę się jak dostanę ich opracowanie. Po wstępnej analizie wyników na miejscu - tuż po badaniach, wiem że jest fchuy dobrze! Pułap tlenowy stonks, próg tlenowy stonks, próg beztlenowy stonks. Wszystko stonks! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Dzisiejsze bydle rogate: 3,2km BS + 6x(4 minuty BT z przerwą 3 minuty w truchcie) + 1,6km BS
Powtórzenia BT weszły odpowiednio: 3:18/km, 3:19/km, 3:20/km, 3:25/km, 3:22/km - co daje średnie tempo 3:21/km. Trening w pełni kontrolowany, zero kryzysów. RPE 6/10.
Ogólnie czuję bardzo mocny progres, praca nad pułapem tlenowym oddaje - po takim treningu nie odczuwam wcale zmęczenia. Za tydzień start w biegu urodzinowym Gdyni gdzie powalczę o 35:XX na dystansie 10km.
Dzisiejszy trening wykonałem w prawilnym obuwiu bożym, Adizero Adios Pro 3, które złowiła dla mnie ukochana @Trypsyna乁(
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie


Zaloguj się aby komentować
1 565,4 + 12,61 + 17,35 + 14,41 + 10,01 + 17,0 + 14,01 + 16,32 + 13,01 + 29,7 + 1,03 = 1 710,85
Zimowy Festiwal Biegowy ULTRA WAY 2025, bieg na dystansie 27km+ z przewyższeniami ~1100m zakończony na czwartym miejscu w kategorii open i pierwszym miejscu w kategorii wiekowej. W zasadzie to był mój debiut jeśli chodzi o ściganie się w trailu, do tej pory takie biegi pokonywałem dla zabawy bez spiny o czas. Warunki do biegania dzisiaj potworne, bardzo dużo błota, koleiny, kałuże, śnieg, lód - cały pakiet xD
Ponadto odiebałem manianę i zboczyłem z trasy tracąc przy tym szanse na top3 w open. Przez zboczenie z kursu na 2km straciłem 10-11 minut, ten czas zapewniłby mi 3 miejsce open, a dalej kto wie - może by mi było dane zawalczyć i o drugie... Z drugiej strony ta sytuacja mnie trochę mocniej poirytowała i po powrocie na trasę zacząłem gonić jak zły mając na celu wyprzedzanie i nadrabianie straty. Jeszcze w trakcie biegu zapomniałem że nadrabiając straty mijam nie tylko ludzi z dystansu 27km+, ale także z 54km+. Więc do końca biegu myślałem że będę jakoś koło 20-30 miejsca xD Ależ to był zonk jak przyszły wyniki smsem i zobaczyłem siebie w czołówce xD
Tak czy siak z biegu jestem bardzo zadowolony, jako dziecię asfaltu kompletnie nie wiedziałem czy moje nogi podołają biegowi w trailu na pełnej. No i jak widać jest przyzwoicie! Po samym biegu nie czułem złomu w nogach, czuję się jak po mocniejszej jednostce treningowej więc jest mega gitówa.
Z całego serduszka składam także wielkie gratulacje mojej ukochanej, @Trypsyna(。◕‿‿◕。) która także zajęła 1 miejsce w swojej kat. wiekowej! ;33
Dobra było fajnie ale trza wracać na bieganie po asfalcie,
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
480,06 + 21,37 = 501,43
Tydzień zamknąłem z przebiegiem 98km. Na zakończenie wpadł bieg długi w postaci leśnych harców wraz z lovely @Trypsyna (。◕‿‿◕。) Wpadło trochę przewyższeń (200m), no i spoko. Dzisiaj było potwornie ciężko z mojej strony. No nogi to mnie bolały w każdym miejscu, fatyga po ostatnich treningach się najwyraźniej skumulowała. Parę razy coś w nodze zakuło więc trzeba zbastować chwilowo i dać organizmowi się zregenerować. Wczorajszy próg i dwusetki po śliskim wcale nie pomogły xD.
Ogólnie to bez mojej towarzyszki nie zrobiłbym treningu do końca, chciałem się poddać wiele razy ale po prostu biegłem widząc że ona ciśnie ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ tnx @Trypsyna乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie


Zaloguj się aby komentować
223,93 + 21,37 + 13,01 + 13,6 = 271,91
Zaległe beesiki + dzisiejsze bydlęcie progowe. Po skończeniu treningu byłem już blisko papatonu, szkoda było go nie zaliczyć.
Okropna ślizgawica, na progu biegło się całkiem ok ale na dwusetkach to już wcale tak fajnie nie było.
Próg wyszedł na 3:54/km na tętnie 178bpm cool.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
Kochani! Minął właśnie drugi rok naszych wspólnych zmagań biegowych na #sztafeta. W związku z tym przygotowałem podsumowanie biegowe 2024 roku.
Wspólnymi siłami w ciągu 2024 roku wybiegaliśmy dystans 40440,19km! (W 2023 roku przebiegliśmy 37697,95km)
W zabawie wzięło udział 81 osób! (w 2023 było to 118 osób)
Jak widać jest nas odrobinę mniej, jednakże nie przeszkodziło nam to w poprawieniu wyniku z poprzedniego roku!
Biegniemy dalej ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Lista biegaczy biorących udział w zabawie:
1. @scorp - z dystansem 4180,5 km
2. @enron - z dystansem 4125 km
3. @Trypsyna - z dystansem 3048 km
4. @Sorokawojcie.ch - z dystansem 2472,46 km
5. @mkbiega - z dystansem 1874 km
6. @Mjelon - z dystansem 1729,44 km
7. @Zioman - z dystansem 1643 km
8. @TheCaptain - z dystansem 1506,89 km
9. @pluszowy_zergling - z dystansem 1418,63 km
10. @mordaJakZiemniaczek - z dystansem 1305,68 km
11. @minaret - z dystansem 1153,7 km
12. @HerrJacuch - z dystansem 1139,17 km
13. @nxo - z dystansem 1052,93 km
14. @Z_buta_za_horyzont - z dystansem 1024,34 km
15. @bacteria - z dystansem 1015,1 km
16. @K44 - z dystansem 805,51 km
17. @Aleksandros - z dystansem 754,96 km
18. @duk - z dystansem 711,83 km
19. @splash545 - z dystansem 548,74 km
20. @twombolt - z dystansem 540,31 km
21. @TrzymamKredens - z dystansem 523,22 km
22. @Zielczan - z dystansem 456,15 km
23. @sleep-devir - z dystansem 435,97 km
24. @CapraCrepa - z dystansem 399,58 km
25. @Puzzle_zwierzakow - z dystansem 384,1 km
26. @gonhez - z dystansem 335,46 km
27. @TheCapitan - z dystansem 314,02 km
28. @Rossi - z dystansem 310,48 km
29. @Barcol - z dystansem 295,1 km
30. @darek-kantorski - z dystansem 264,63 km
31. @rith - z dystansem 258,93 km
32. @mulek10d - z dystansem 226,92 km
33. @myjourneytojahh - z dystansem 218,99 km
34. @Pomidorek - z dystansem 206,75 km
35. @bob_budowniczy_ - z dystansem 201,62 km
36. @imnotokej - z dystansem 194,28 km
37. @lukmar - z dystansem 192,56 km
38. @Loginus07 - z dystansem 187,57 km
39. @kkdawid - z dystansem 174,57 km
40. @Morfi_pl - z dystansem 169,71 km
41. @Onestone - z dystansem 165,82 km
42. @Patalizator - z dystansem 163,17 km
43. @paddyzab - z dystansem 151,91 km
44. @def - z dystansem 151,88 km
45. @pjib - z dystansem 141,13 km
46. @notak - z dystansem 134,67 km
47. @renkeri - z dystansem 116,46 km
48. @Piechur - z dystansem 114,3 km
49. @Ten_koles_od_bialego_psa - z dystansem 114,02 km
50. @l__p - z dystansem 112,22 km
51. @Yes_Man - z dystansem 109,21 km
52. @FioletowyKartofel - z dystansem 105,5 km
53. @tyci_koks - z dystansem 103,63 km
54. @Troczek - z dystansem 87,75 km
55. @sssabae - z dystansem 84,82 km
56. @robert-zabel - z dystansem 84,55 km
57. @Rmbajlo - z dystansem 75,69 km
58. @emdet - z dystansem 69,2 km
59. @Instruktor.Prowadzacy - z dystansem 62,81 km
60. @Szuuz_Ekleer - z dystansem 52,66 km
61. @bojowonastawionaowca - z dystansem 45,07 km
62. @LoneRider - z dystansem 45,06 km
63. @WujekAlien - z dystansem 42,22 km
64. @e5aar - z dystansem 39,59 km
65. @HomoIndustrialis - z dystansem 30,24 km
66. @DM_ - z dystansem 29,1 km
67. @Kowal04 - z dystansem 29 km
68. @grubynaszosie - z dystansem 25,77 km
69. @Tomekku - z dystansem 25 km
70. @Pawelvk - z dystansem 24 km
71. @Koloalu - z dystansem 23 km
72. @Aya - z dystansem 21,75 km
73. @cweliat - z dystansem 15 km
74. @bartlyo - z dystansem 10,34 km
75. @StaryPijany - z dystansem 7,63 km
76. @Tylko_Seweryn - z dystansem 7,01 km
77. @gryzli - z dystansem 5,2 km
78. @nvrmnd - z dystansem 5 km
79. @Szoguniasty - z dystansem 3,79 km
80. @smierdakow - z dystansem 3 km
81. @s1cobra - z dystansem 1,22 km
#sztafeta #podsumowaniesztafeta #bieganie #biegajzhejto
Zaloguj się aby komentować
42 904,75 + 15,01 + 13,34 = 42 933,1
Ostatni trenink boży w tym roku. Wobec tego trza co nieco podsumować. ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Rok 2024 był dla mnie bardzo aktywny, odbyłem 337 treningów podczas których wybiegałem 4180,5km.
Udało mi się poprawić życiówki:
5km: 17:35 -> 17:28
10km: 37:30 -> 36:12
Półmaraton: 1
Maraton: 2
Najdłuższy bieg: 50km -> 100km
W zasadzie to tylko z progresu na maratonie jestem bardzo zadowolony, reszta dystansów do mocnej poprawki. Od października intensywnie pracuję nad prędkością i zwiększeniem pułapu tlenowego, z początkiem 2025 roku mocno zaatakuję 5km i 10km.
Cele na 2025 rok:
5km poniżej 17:00
10km poniżej 35:30
Półmaraton poniżej 1
Maraton w przedziale 2
Przebiec 100 mil podczas jednej aktywności.
Na koniec chciałbym Wam wszystkim podziękować za to że jesteście i możemy się wzajemnie motywować do działania. Życzę Wam samych najlepszości w nowym roku!
FAJNIE. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

@scorp Dżizas, przy takich osiągach kolejne poprawki coraz to trudniejsze, masz ambitne cele, oby Ciało pozwoliło je osiągać, bo będzie coraz trudniej. Wgl organizm się zaczyna fizjologicznie bronić i trzeba kombinować jak bodźców dostarczać, ale widać Ty masz mocny łeb do biegania, sukcesów samych!!!
Zaloguj się aby komentować
42 718,38 + 4,84 + 2,22 = 42 725,44
Dzisiejszy start w IX Biegu Sylwestrowym w Gdyni był biegiem dla czystej zabawy. Trasa bez atestu, do pełnego dystansu 5km zabrakło 100-150m, ale wybiegany wynik i tak mocno satysfakcjonujący. Nie spodziewałem się że na luzie wykręcę taki czas, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt że w środę, czwartek oraz wczoraj miałem mocne jednostki jakościowe.
Biegłem dziś na zmęczeniu nóg i bez jakiegokolwiek tapera - to świetny prognostyk na przyszłe starty. Linijeczka na wykresie tempa zadowala, podczas biegu czułem pełną kontrolę nad ruchem oraz oddechem. Minęło kilka miesięcy od moich ostatnich wyścigów na 5km i zawsze tempo było nierówne, rwałem. Tym razem jednak było inaczej. Czuć progres!
Tydzień zamykam z 96,4km na liczniku.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

@sleep-devir Właśnie nie wiem skąd te problemy, wymieniłem baterię i myślałem że to pomoże ale nic to nie dało. A na przykład @Trypsyna ma ten sam pas i u niej jest wszystko w porządku. Chyba będę uderzał do supportu, może pomogą. ;)
180cm przy 73kg. Kroki długie bo tu był tryb wyścigowy włączony i kadencję wywaliło w górę :D Przy normalnych biegach mam długość kroku zbliżoną do 1 metra.
Zaloguj się aby komentować
42 596,38 + 8,0 + 19,01 = 42 623,39
Wczoraj: 8km biegu spokojnego z gigantycznym kebabem w ręku, śr. tempo 5:21/km, śr. tętno 135 bpm
Dzisiaj: bydle boże gdyńskie 1,6km BS + 12,8km tempem maratońskim + 1,6km tempem progowym + 3,2km BS
Po wczorajszym, wieczornym kebsie początek biegu taki se. Jakoś dopiero po 4km tempa M w brzuszku się ułożyło i elegancko pocisnąłem.
tempo M: 3:58/km
tempo P: 3:45/km na tętnie 177bpm frickin' cool
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
42 527,16 + 16,98 = 42 544,14
Dzisiejszy trening był wyjątkowy – ostatni w moich rodzinnych stronach. Choć na pewno będę tu wracać od czasu do czasu, to od teraz na co dzień... populacja dzików w Gdyni zwiększa się! ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Dołączam do ukochanej @Trypsyna, z którą już od jutra wspólnie będziemy podbijać nie tylko biegowe, ale i życiowe szlaki. Najwyższy czas na przeorganizowanie swojego życia! (づ•﹏•)づ ʕ•ᴥ•ʔ
Co do samego treningu - po wczorajszym interwałowym bydlęciu, dzisiaj przyszedł czas na progowego wariacika.
Wpadło 6 powtórzeń: 1 mila w progu na przerwie 1 minuta, następnie 4x200/200. Weszło luuuźno, cool.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować