Jeszcze gorąca ale trzeba spróbować. Piękny kolor od zrębki ze śliwy i olchy.
#gotujzhejto #wedzenie


Jeszcze gorąca ale trzeba spróbować. Piękny kolor od zrębki ze śliwy i olchy.
#gotujzhejto #wedzenie

Zaloguj się aby komentować
Od tego wędzenia zgłodniałem to wleciała zupka.
#gotujzhejto #upomidora

Zaloguj się aby komentować
Co tu dużo pisać.
#gotujzhejto #upomidora #wedzenie

Zaloguj się aby komentować
Wiem, że nie wygląda ale to 3,8 kg kiełbasy.
#gotujzhejto #wedzenie #domowelepsze

Zaloguj się aby komentować
Znowu te święta. 😒
Tak serio to w weekend ma być ponad 20 st. I wiosenny sezon grillowy trzeba zacząć.
#gotujzhejto #wedzenie #wedlinydomowe #grill #upomidora

Zaloguj się aby komentować
Cena kakao na nowojorskiej giełdzie towarowej osiąga kosmiczne poziomy. Już teraz jest ono droższe niż tona miedzi. Ceny kakao poszły w marcu w górę na giełdzie towarowej w Nowym Jorku o ponad 50 proc. Analitycy podają, że stało się to po słabych zbiorach w Afryce Zachodniej spowodowanych niekorzystną pogodą i chorobami upraw. Ich zdaniem ceny kakao mogą jeszcze wzrosnąć.
@moll zapasy trzeba robić
#jedzenie
Zaloguj się aby komentować
Zawalił się most w Baltimore (USA) po tym, jak uderzył w niego statek towarowy. Wiele aut wpadło do wody. W sieci pojawiły się pierwsze nagrania z wypadku. Na tę chwilę nie ma informacji o poszkodowanych.
Do wypadku doszło około godz. 1:30 (6:30 czasu polskiego). Na nagraniach, które pojawiły się w sieci widać, jak statek towarowy uderza w jeden z filarów mostu. Ten w kilka sekund zawala się.
Według doniesień lokalnych mediów wiele aut wpadło do wody. Na razie nie ma informacji o poszkodowanych.
https://x.com/BNONews/status/1772515766929097088
#wiadomosciswiat #usa #statki #marynarz
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No żresz nie sprawdziłem przy zakupie, to jest chyba jakieś oszustwo!
#jedzenie
#gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Wieczorne kakałko 😊
#pijzhejto #jedzenie #upomidora

Zaloguj się aby komentować
Sam nie wiem czy dobrze otaguje ale to aż się prosi o #heheszki
iOS w końcu dogoni Androida i zaoferuje użytkownikom przełomową funkcję, dzięki której... ustawią sobie oni ikony aplikacji tak, jak chcą. Jeżeli przecieki się potwierdzą, to będzie jedna z największych zmian w nadchodzącym iOS 18.
https://antyweb.pl/iphone-ios-18-ikony-android
#ios #apple #iphone
Zaloguj się aby komentować
Pozazdrościłem Panu @Mielonkazdzika i zrobiłem sobie też. Czerstwawa bagietka, cheddar oraz domowa suszona kiełbasa pieprzowa. 😊
#gotujzhejto #upomidora


Zaloguj się aby komentować
Ja spokojnie siedzę, męczę skręta choć coraz bardziej przerażony
Zapłacić rachunek i wyjść cichutko przez nikogo niezauważony
https://youtu.be/JgqJjLQ1gP0?si=os4cvHSXiJJOLKsb
#upomidora
Zaloguj się aby komentować
Wybiła już parę minut temu dwudziesta, zatem #naczteryrymy
Komisja w składzie @DiscoKhan @Piechur @Pomidor__ oznajmiają co ustalili.
rymy: Chustka - Lany- Trzustka - Pany
temat: zakałapućkanie
Życzymy udanej zabawy!
#zafirewallem #poezja #tworczoscwlasna
Zaloguj się aby komentować
Miesiąc temu twierdziłem, że nie będę robił rozsad. Zakup z dziś xD
#ogrodnictwo #rosliny

Zaloguj się aby komentować
Wygląda mocno tak se, plus telefon przekłamuje kolory ale jakie to jest pyszne. Żur na golonce z dodatkiem prawdziwków 😈
#gotujzhejto #upomidora

Zaloguj się aby komentować
Tu tu tu tutu tutu
Będą dwa dania. 😎😋
#gotujzhejto #upomidora

Zaloguj się aby komentować
Jak pięknie pachnie pierś z kurczaka w panko smażona na oleju kokosowym 😁
#upomidora

Zaloguj się aby komentować
Słońce pięknie świeci to i zapylacze się pojawiają.
#ogrodnictwo #pszczoly

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz w życiu kupiłem pizzę 1 kg za 9.99 w Biedrze.
Trochę dodatkowego sera, domowy sos i mam zapiekankę jak z Krupówek xD
#jedzenie #upomidora

Zaloguj się aby komentować