Pomidor__Osobistośćw Hydepark2024-03-26T02:30:54+01:0022https://youtu.be/Cxvfg31MTgU?si=MtEPJuJxnHZmG_0r 222Udostępnij
Odczuwam_Dysonans2024-03-26T08:25:09+01:002@Pomidor__ byłem w grudniu na 30-leciu Kalibra (w maju też będę :P), i w sumie dopiero w tłumie pomyślałem jaki ten kawałek był cringe'owy xD niemniej to już klasyka a panowie byli młodzi
notak2024-03-26T09:03:14+01:002Na poczatku gimnazjum słuchałem non stop na 'czajniku' Brat miał już dość słuchania mózgów wypełnionych marią Potem szybka rewolucja i pod koniec gimnazjum byłem już #team linkin park i limp bizkit