Ehh, przegrywam walkę ze zmywarką. Wymieniłem w niej już parę elementów m.in., elektrozawór na wężu zasilającym w wodę, potem padła pompa odpływowa, stycznik, a teraz znowu pojawił się problem z odpływem (wszystko drożne, wolne od zanieczyszczeń/ciał stałych, pompa sprawna), stawiam, że pada programator albo jakiś przekaźnik, bo z tej okolicy czuję swąd spalenizny, gdy zmywarka próbuje odpompować wodę. Obstawiam, że pompa nie dostaje odpowiedniego napięcia i stąd te problemy. Programator nowy 755 zł + koszt przesyłki, oczywiście montaż we własnym zakresie. Zauważyłem, że coraz częściej naczynia są niedomyte, dlatego przeczuwam, że zaraz podda się pompa myjąca, albo grzałka, albo to i to. Trzeba w końcu powiedzieć basta i pogodzić się z tym, że dalsze topienie pieniędzy będzie polegało jedynie na pudrowaniu trupa.
Zmywarka ma 11 lat i wtedy ostatnio interesowałem się tematem. Z racji tego, że wiele mi się napiętrzyło pochłaniaczy czasu i energii, liczę, że może pójdę nieco na skróty i zapytam Was, czy przypadkiem ktoś ostatnio robił research i zmieniał/kupował zmywarkę (45 cm do zabudowy)?
#agd #kuchnia #zmeczenie #pytanie








