Co wy macie i możecie polecić, szukam czegoś z pakistańskim, ponieważ już mam dość blokowania u siebie strony przez chciwego #youtube i chcę zrobić taki szacher-macher. https://vpnwiki.com/pl/youtube-premium
YT wykrywa u mnie wszystkie adblokery i jedyne rozwiązanie, to bycie wylogowanym, co też przysparza swoje problemy.
@Rebe-Szewach próbowałeś privacy badger i zablokować cookie z googleads.g.doubleclick.net + adblocker/uBlock?
Ja się o blokowaniu adblock z hejto dowiedziałem, bo u mnie z noscript + ublock i privacy badger nie doświadczyłem problemu. Ale ja jestem masochistą i każdą domenę w noscript udostępniam z osobna. Czasem to skutkuje kilkukrotnym odświeżeniem strony, zanim będzie używalna.
@festiwal_otwartego_parasola gówno mnie obchodzi czy staro czy nie, bardziej mnie zastanawia jak jakość wideo poszła do przodu. Widząc tą miniaturkę hmm... rozmazany obraz, kamery, teraz w 4K, nagrywanie twarzy przez monitoring, inwigilacja, postęp z AI, rozpoznawanie twarzy to mnie interesuje, ile od tego czasu się zmieniło a nie jakieś pierdoły pytasz typie... future is now old man...
@festiwal_otwartego_parasola Swój pierwszy film na YouTube zamieściłem 15 lat temu. Było to nagranie bitwy na miecze na działce u kolegi. Faktycznie czuję się trochę staro.
Witam.:) Jak są tu jacyś fani Malazanskiej księgi poległych to zapraszam na mój pierwszy film dedykowany temu dziełu. Planowo chce zrobić kilka filmów wyjaśniających bezspoilerowo lor, żeby materiały były także dla tych, którzy są w trakcie czytania, czy też planują się wziąć za to w przyszłości - te materiały mają ułatwić odbiór i poruszanie się po tym ogromnym świecie przedstawionym. Pozdrawiam!
@wyjebongo23-eustachy chyba mój ulubiony cykl. Ja bym go porównał z Dragon Ballem - zawsze jak głowni bohaterowie byli 'nakoksowani' to pojawiał się ktoś silniejszy i znowu trzeba było expić xD (przynajmniej takie miałem odczucia jak czytałem. Ale to było chyba z 10 lat temu).
piped.kavin.rocks mocno muli podejrzewam z uwagi na 200k+ userów, a ostatnia polityka YT pogorszyła stabilność działania.
Szukając innego rozwiązania, chciałem wrócić na invidiousa, akonkretnie na yewtu.be. Loguję się, a tam info, że baza userów została zaorana, bo Oracle postanowił zbanować konto chmurowe właściciela
Chcę z Piped uciec, ale jedynie na ten moment udało mi się wyeksportować subkskrybcje, a przycisk od eksportu playlist nie działa. Playlist autorskich trochę natworzyłem i słabo by było to utracić ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Jak suby i playlisty będę miał, trzeba będzie albo pobrać cały content w wersji audio albo zdywersfikować to na inne platformy
Znacie kanał na #youtube "The Great War? Przypadkowo wpadłem na niego i zaciekawiło mnie skąd pochodzi jego autor, ktory całkiem dobrze wymawia polskie nazwy i nazwiska?
Przy okazji polecam ciekawy materiał dotyczący #wojna polsko-ruska z bardzo fajnymi zdjęciami.
29 października 2023 r. zmarł dr hab. Jarosław Centek, prof. UMK, historyk, pracownik Instytutu Historii i Archiwistyki na Wydziale Nauk Historycznych, wykładowca akademicki. Miał 43 lata.
Dr hab. Jarosław Centek, prof. UMK urodził się 10 maja 1980 r. w Toruniu. W 1995 r. rozpoczął naukę w V Liceum Ogólnokształcącym, a w roku akademickim 1999/2000 podjął studia magisterskie na kierunku historia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Zafascynowany historią wojskową, zaangażował się w działalność Studenckiego Koła Naukowego Miłośników Dawnego Oręża i Ubioru Wojskowego, którego w latach 2001-2004 był prezesem. W ramach programu "Socrates" studiował również na Universität Potsdam. Pracę magisterską pt. "Generał pułkownik Hans von Seeckt 1866-1936" przygotował pod opieką prof. Waldemara Rezmera.
Wrzucam jego ostatni film z jego kanału na #youtube .
Poznałem jego osobę przy okazji #afera z oszustem i plagiatorem #bartosiak .
@Rebe-Szewach był moim opiekunem naukowym, niesamowity człowiek i najlepszy specjalista od I wojny światowej w Polsce. Wszystkie książki mam z dedykacją, wczoraj dokupiłem ostatnią brakującą ("Reichsheer ery Seeckta"), która będzie niestety pusta. Profesor chorował od bardzo dawna, rak jest bezlitosny.
Ja zapalę lampkę pani Ewie Skwarze. Kiedy ją zapytałem czy mogę coś zrobić żeby dostać piątkę z geografii ta odparła - przychodź na lekcje jak reszta klasy. Nigdy nie miałem piątki z geografii. Pani Ewa zmarła na białaczkę.
Na początku jak chciałem się zainteresować tematem to spróbowałem filmów RS-Elektronika, ale za wiele z nich nie rozumiałem (autor wymagał tam chyba większej wiedzy niż posiadałem). Tutaj po 2 dniach zaczynam łapać jak działa mostek Graetza do prostowania prądu przemiennego. Same filmy technicznie są dosyć nisko budżetowe delikatnie rzecz ujmując, ale moim zdaniem treść jest ponadczasowa.
#youtube #fizyka #elektronika i chyba mogę #gruparatowaniapoziomu
W stosunku do całego YouTube to musze powiedzieć że Profesorowi Chris nie odj%@#% szajba
W sumie od tygodnia mam fazę na jego słuchanie, i nie widzę różnicy między filmikami tworzonymi w tym roku vs. 5 lat temu.
Fajnie tłumaczy, nie pi@#% się w tańcu jak chodzi o rzeczy niekoniecznie dozwolone. Ot, taki dobry lokalny mechanik co nadal naprawia w garażu.
No jestem w podziwie, bo facet już 0.5mln subów ma, kasy pewnie w brud... Ale nie szasta kasą na lewo i prawo, kupując najnowsze samochody... które mnie gówno obchodzą... jak i 99% innych mechaników lub amatorow napraw.
Widziałem go na jagodowym, który (jagodowy) czasami oglądam dla rozrywki, gdy jest ten staruszek Kivi. No i kiedyś telenowela z Mini mnie zainteresowała, a ostatnio znowu przy tym robią. Nie wiem, nie zachwycił. Ot gość jak gość. Mam wrażenie, że taki jak inni. A już loterie i inne bajki to nie dla mnie.