1,7 % przewagi nad Nawrockim
Dojdą głosy z zagranicy w tym Polonia w USA i Nawrocki wygrywa 1 ture XD
Mentzen 15,4 % + zagranica
Braun 6,2 % + zagranica
Batyr to bierze XDDDD
#polityka #wybory
1,7 % przewagi nad Nawrockim
Dojdą głosy z zagranicy w tym Polonia w USA i Nawrocki wygrywa 1 ture XD
Mentzen 15,4 % + zagranica
Braun 6,2 % + zagranica
Batyr to bierze XDDDD
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Szybkie przypomnienie - wybory TO SĄ TREŚCI POLITYCZNE. I tagi zgodne z tym się należą, samo tagowanie #wybory nie wystarczy. To nie do innych użytkowników należy zasada blokowania kolej NYC tagów, tylko do Was zasada należytego tagowania.
#moderacjacontent
#owcacontent
Zaloguj się aby komentować
Hejto nie pomogło ;( #bazarek #wybory #polityka #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Tak dla zapominalskich lub leniwych. Głupich i tak nie przekonam.
#wybory
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Idę na wybory, prawie wszyscy już byli. Miałem dojść tam o 20:55, ale teraz pomyślałem, że przegapiłbym to odliczanie w telewizji do exit poll i nie zobaczyłbym na żywo scen radości i smutku w komitetach poszczególnych kandydatów.
#gownowpis #wybory
#polityka


Zaloguj się aby komentować
Porównywanie frekwencji z 1 tury dzisiaj która w sumie nie jest krytyczna (druga już będzie) do frekwencji w 2023 jest bez sensu.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wyniki wczorajszej ankiety. Wynika z niej niezbicie, że zdecydowana większość z nas MA PO CO głosować. Bo nawet jeśli nasz kandydat nie wygra, to udzielimy mu ważnego poparcia, które wzmocni jego pozycję w debacie publicznej i zwiększy szanse na korzystny wynik za dwa lata.
Koniec i bomba, a kto nie głosuje, mimo, że ma na kogo, ten trąba.
#wybory #polityka #polska

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Krzyżyk na kartce odbyta.
Pani z komisji kazała mi po oddaniu głosu złożyć kartę na pół, ale nie określiła, która strona ma być widoczna ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
i pyk
głos oddany
kto nie idzie ten pała (niemyta)
#wybory
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Będzie oglądane
Wśród komentatorów Karol Modzelewski, Abelard Giza i Rafał Rutkowski :)
#wybory
https://www.youtube.com/live/JQ9GW9dYvLU?si=xXxgVsAshRsiDtqp
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Damn, jakiś typ w internecie wrzucił zdjęcie swojego dowodu i karty do głosowania. W 30 minut zyskał 100 000 zł długu XD
https://x.com/nopebsag/status/1924129801347965351
#wybory #polityka

@maximilianan ja pi⁎⁎⁎⁎le pomijając to, że raczej tylko ktoś doszedł do takiej informacji, bo nawet tak dużej chwilówki tak po prostu nie dostanie, to jak można być aż takim debilem żeby wrzucać do internetu zdjęcie swoich dokumentów... Albo jak niektórzy już w ogóle robią- kart płatniczych ლ(ಠ_ಠ ლ)
Zaloguj się aby komentować
Odhaczone, obowiązek spełnion.
#wybory
#polityka




Zaloguj się aby komentować
W jednym lokalu w #bielskobiala pogryzienie, w drugim ktoś umarl
#wybory

Zaloguj się aby komentować
Zrobioned !
#wybory2025 #wybory
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Achtung! Uwaga! Wrzucając do urny kartę do głosowania róbcie to tak, żeby nie było widać, na kogo głosowaliście

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować