Podobno jakieś bonusy mam za to dostać więc się skuszę.
#kapsiezhejto #wpiszdupy #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh

Podobno jakieś bonusy mam za to dostać więc się skuszę.
#kapsiezhejto #wpiszdupy #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh

Zaloguj się aby komentować
Z cyklu #taxicoolstory
Wioząc dziś klienta, zobaczyłem, że przy rondzie na środku ulicy, leży coś jakby kluczyk samochodowy.
Wysadziłem, skasowałem i wracam we wspomniane miejsce.
Zatrzymałem się, możliwie jak najmniej blokując ruch i podnoszę resztki z ulicy, okazało się, że to stary kluczyk z Toyoty z doczepioną karteczką z warsztatu/serwisu a tam imię, nr rejestracyjny, model i przebieg.
Były też resztki breloczka sprzedawcy in serwisu Toyoty z których sam korzystam.
Zadzwoniłem do serwisu, przedstawiłem sytuację i w ciagu 5 minut dzwoni do mnie jakaś babuleńka, że owszem ona zgubiła kluczyki i gdzie je może odebrać. Pani okazała się mieszkać w wiosce w której pracuję, więc zaoferowałem, że sam podjadę i podam jej te kluczyki.
Toyota to stary Yaris z 2010 a sam gdy zobaczyłem jak ta pani mieszka, to nawet nie wziąłem od niej pieniędzy (co innego butelkę wina)
I tak to się żyje na tej angielskiej prowincji.
#czujedobrzeczlowiek #wpiszdupy
@Taxidriver dawno temu na wakacjach w Czarnogórze wyjeżdżaliśmy z pola namiotowego gdzieś na wycieczkę po okolicy i kolega zostawił sobie cały pęk kluczy z kluczykami do auta i brelokiem z owieczką
Zaloguj się aby komentować
Zapowiadana naprawa auta z dwóch dni przeciągnęła się do dwóch tygodni i to wszystko przez brak i ciężką dostępność uszczelek. Z jednej strony male pierdoły ale odpowiadały za pompę oleju, chlodniczke oleju...
Tak czy inaczej wymienione filtry, oleje, świece, rozrząd. Teraz najszybciej olej za 10kkm.
Łańcuchy rozrządu rozciągnięte były o 2-3mm po 182kkm.
Zakladam, że to ostatni taki remont do czasu sprzedania auta w czasie bliżej nieokreślonym.
#wpiszdupy #samochody
Zaloguj się aby komentować
Panowie apel!
Badajcie się jak tylko możecie albo widzicie, że Wasz organizm nie zachowuje się jak należy.
Kilka tygodni temu, zauważyłem, że na toalecie zostawiam czerwone plamki.
Jako typowy boomer olałem sprawę ale po 3 tygodniu zacząłem się martwić.
Poszedłem do lekarza, szybka inspekcja, wymazy i po 2 tyg umówiona kolonoskopia.
No i teraz mogę odetchnąć z ulgą.
Kolonoskopia za mną, obeszło się bez narkozy tylko z głupim Jasiem.
Najważniejsze jednak to, że nie znaleziono niczego (a może to właśnie najgorsze) co mogło by powodować krawwienie.
Ok usunęli jeden mały guzek i to tyle. Guzek trafi do laboaratorium do dalszej ekspertyzy.
Co do krwawienia to samo ustało jakieś 10dni temu ale wiadomo, takich rzeczy się nie lekceważy.
A teraz kącik dla inżynierów i tych co lubią gadżety:)
Kamerka, która penetrowano część mojego ciała, gdzie płacy tracą swą szlachetną nazwę, to XXI wiek! Nie dość, że obraz w 4k i kolorze, to jeszcze ma w sobie myjkę i odssysacz a przy okazji, za jej pomocą (takiego ramienia z pręcikiem na końcu) usunięto owy guzek.
Dżojstik to coś a’la myszka do RPG tylko zamiast tuzina guzików są 3 pokrętła i kilka guzików, bawiłbym się t gdybym mógł:)
Żartowałem sobie z panią lekarz, że dobrze że oddelegowała młodego praktykanta bo on na bank od młodego ćwiczył palce na PlayStation albo Xbox.
Morał taki, badać się, nic się nie bać, i tak wszyscy umrzemy tylko kwestia w jakim stylu i po jakim czasie. A po 40tce, życie zaczyna biec zatrważająco szybko.
Z fartem mordy!
Jak nigdy #wpiszdupy
#zdrowie #feels #zycie
Zaloguj się aby komentować
Doszedłem do wniosku, że więcej uwagi przykładam do tego, żeby mieć ubrania robocze/ochronne lepszej jakości i marki "premium" niż do tego, żeby na codzień nosić jakieś markowe ubrania.
Teraz na kurtkę roboczą wydałem 270€, ostatni raz tyle kasy na kurtkę "cywilną" wydałem... nigdy.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Porannie nastawiona owca(e) ;)
#pdk #wpiszdupy #uk

Zaloguj się aby komentować
W domu u @Dziwen funkcję roomby pełni frisbee z przyklejonymi nietoperzami.
#wpiszdupy #perypetiedziwena
Zaloguj się aby komentować
Kto mi doszedł do mojej społeczności? ಠ_ಠ
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Jestem u veta iiiii z jakiegoś powodu w poczekalni jest zapach seksu xD
#wpiszdupy #weterynaria
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj mi się śniło że bóg śmieci zabiła swoją kapłankę obok mnie i potem mi dała umiejętność transformacji w kota.
I tak sobie łaziłem.
Nawet jakiś mięśniak mnie wziął na ręce i nie wiedział co robić jak zacząłem robić purrr purrrr purrrr
#sny #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Żelek jedzie drugi dzień z rzędu się najebion ale przynajmniej zdążył obiad @Zjedzon
#wpiszdupy #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Na początku studiów trzymaliśmy się sporą paczką kumpli. Z grubsza się znaliśmy, ale bez przesady :-). Raz jeden z kumpli poprosił o pomoc przy targaniu czegoś ciężkiego u niego na chacie (mieszkał z rodzicami jeszcze). Poszliśmy kto mógł, dzwonimy do drzwi i otwiera jego matka. W tym momencie zdaliśmy sobie sprawę, że nie wiemy jak gość ma na imię. Stoimy tak, gapimy się po sobie, a jego matka w śmiech. I zawołała go po ksywce XD. Do dziś nie mamy pojęcia jak kumpel miał na imię. Nikomu to nie przeszkadza XD.
#wspomnienia #faceci #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Zanotować na przyszłość:
Podgrzać te skarpetki przez zakładaniem bo jak są zimne to jest to przeokrutne uczucie xD
#wpiszdupy #selfcare #skarpetki

Zaloguj się aby komentować
No chej bartuś, jak tam statek zmuk obsech?
#wpiszdupy #nohejcipcia
Zaloguj się aby komentować
Piotreł najebał żelka
🥴
#wpiszdupy #wracajdodomuzhejto
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Przepiąłem pendrive z usb 2 na 3 xP
#wpiszdupy #usb

Zaloguj się aby komentować
No i cyk. Skarga do UKE złożona.
Nawet mi nie raczyli odpisać na moje pytanie dalczego w ogóle smsa marketingowego dostałem po 2 latach od ostatniego zamówienia i braku zgód. To teraz odpowiedzą Prezesowi UKE.
#wpiszdupy #urzadkomunikacjielektronicznej #prawo

Zaloguj się aby komentować
oesu co ja zrobie z tą sławą
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
W tym wpisie tagujemy @cebulaZrosolu i robimy
buuu buuuu
#wpiszdupy #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Nie ma to jak pisać skargi do dyrektora działu organizacji we wtorek o 6:00 bo na smsy nie reaguje :3
Chyba trzeba będzie dać w CC prezesa, jak ostatnio. Bardzo szybko sprawa została załatwiona z przeprosinami.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować