Ale ciśnę bekę bo ostatnio w telewizji, radiu i mediach widzę facjatę typa którego znam i zablokowałem parę lat temu.
#wpiszdupy
Ale ciśnę bekę bo ostatnio w telewizji, radiu i mediach widzę facjatę typa którego znam i zablokowałem parę lat temu.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Mam podejrzenie że sąsiad sra mi na samochod... 1/4 maski zasrana przez noc... Nie wierzę że ptaki mogą tak srac.
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Mam kryzys urologiczno-motywacyjny, mianowicie, za c⁎⁎ja mi się nie chce. #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Ustawowy zakaz patostreamów nie był w moim bingo na dzisiaj.
#hmmmmmmmmmmmm #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Jaki k⁎⁎wa twaróg
#wpiszdupy #wtf
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego mam to na pulpicie
#hmmmmmmmmmmmm #wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zalogowałem na gadu.
Jedna osoba online! :O
#gg #gadugadu #wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Tak tak
tam w lustrze to niestety ja
tak tak
utyćkany czekoladą chomiczek
#hmmmmmmmmmmmm #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
2 ładne klemy ktoś porzucił. Nie wiem po co mi to ale jak za darmo to wziąłem. #wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
W BBC właśnie się zesrali, że w ostatnim roku ponad 150 koni zginęło na angielskich drogach. A może wystarczyłoby trzymać konie z dala od dróg ? #wpiszdupy #uk
Zaloguj się aby komentować
@MalyDiabel swoim wpisem o organizowaniu spotkań szkolnych przypomniał mi o moim romantyzowaniu na temat spotkań szkolnych m.in z najlepszymi kumplami z podstawówki.
Było nas 4 - dwie ławki po prawej stronie klasy 1-3, potem 4-6. Ogólnie dość zgrana czwórka normików. W miare zabawni, w miare normalni, oceny przeciętne, po szkole jaraliśmy szlugi, bawiliśmy się w chowanego na kamienicach. Standard. Z dobrych rodzin późnych lat 90 i wczesnych 2000 - nikt nikogo nie zabił w rodzinie, alkoholizm w dopuszczalnej normie, przemoc domowa sporadyczna xD
No i minęły lata. Mówię - oh, ah, moje mordeczki. Dorwe ich i będziemy się dalej przyjaźnić xD Tak k⁎⁎wa xD
Dorwałem jednego. Gadu, gadu (dosłownie i w przenośni) i coś tam zaczęliśmy się kumać. W końcu - "mordo, pożycz 200 zl" no to pożyczyłem, bo generalnie nikt mnie w życiu na hajs nie oszukiwał xD No i się zaczęło - nie oddaje, ściemnia, unika. No to stwierdziłem, że (ogólnie jestem miły dla ludzi ale mocno wahadło uprzejmości mi się odchyla jak ktoś jest ujkiem) wykonam telefon do jego rodziny z zapytaniem, czy tylko mi nie oddaje, czy im też nie i czy też ich zlewa jak do niego dzwonią. Hajs pojawił się po tygodniu. C⁎⁎j w niego.
Drugi, "ooo siema mordo", od słowa do słowa relacja się rozpoczęła, aż dostaję wiadomość "Ej, mordo, jestem na lotnisku, mógłbyś mi kupić taką kartę doładowanie za 10PLN bo nie mogę jakoś ze swojego doładować, a na kasyno online potrzebuje" xD Suma sumarum, okienko rozmów na fb z nim wyglądało tak, że miałem jakieś 15 wiadomości na które nie odpowiadałem typu "mordo, tylko dwa funty, doładujesz?", "Hej, Afterlife, co tam, szybkie pytanko bo akurat karty nie mam przy sobie, doładowanko za 5 funtów" xD
Trzeciego minąłem w poczekalni do lekarza po chyba 20 latach odkąd widziałem go ostatni raz. Widać coś mu siadło mocno i był bardzo spłoszony. Nie zaczepiałem.
Także ten xD
#szkola #wpiszdupy #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Klikłem przypadkiem w księżyc zamiast w logo i dostałem flashbanga.
#wpiszdupy #hejto
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe co znajdą. Podczas podawania kontrastu czułem w prawej dziurce nosa miętę. 🤨
#ehhhhhhhhhhhhhhhhhh #rezonansmagnetyczny #wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
#latpezybywa #wpiszdupy #urodziny
Pijta ze mną oranżadę. Świętować nie zamierzam, po cichu bez ekscesów dotrwać do jutra.

Zaloguj się aby komentować
#koteł #pokazkota #wpiszdupy Dzień dobry ! Znajdź różnice między kotełami.

Zaloguj się aby komentować
4:30 rano. Mogłem w sumie pospać jeszcze 20 min ale teraz mogę w ciszy i spokoju wypić kawę i przygotować się na nadchodzący dzień (czyli naładować konsole) #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Powiem wam że cieszę się że w piątek zatankowałem. Po 5.89zł za litr.
#wpiszdupy #samochody #paliwo
Zaloguj się aby komentować
Ło jezusie nazareński, UI powiadomień niewyglądające jak gunwo.
W końcu.
Jeszcze tylko plusy w osobnej zakładce.
#hejto #wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Czytam niektóre komentarze, i wychodzi na to, że manat to jest gorszy od hitlera. Trzeba mu ten tytuł podjebać.
Będziemy się napierdalać.
#hmmmmmmmmmmmm #wpiszdupy #manat #solowka #aiart

Zaloguj się aby komentować