Kiedy jakaś zielonka plusuje wpis sprzed 2 tygodni
#wpiszdupy #hmmmmmmmmmmmm

Kiedy jakaś zielonka plusuje wpis sprzed 2 tygodni
#wpiszdupy #hmmmmmmmmmmmm

Zaloguj się aby komentować
Albo jest nowy #kurier #DHL, albo dostał po d⁎⁎ie za te 5 skarg.
Paczka dostarczona do rąk własnych.
#hmmmmmmmmmmmm #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Śniły mi się powiadomienia z hejto i @myoniwy i ktoś jeszcze był. Nasrali mi 249 powiadomień i chciałem blokować.
#hmmmmmmmmmmmm #wpiszdupy #sny
Zaloguj się aby komentować
Idzie wiosna, pierwsze klucze zgubione w zimę przebijają się przez śnieg
Szukałem ich dwa tygodnie i musiałem zmienić kłódki
Kluczoprzebisniegi
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Bo pączki można jeść nie tylko w tłusty czwartek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jechać terminy! . .. . . .
. .
. . . . . A na serio to tylko wrzucam na bęben, podtrzymujcie tradycje, bo są zazwyczaj spoko. Nie wiem, po co kupiłem tego pączka, nie jem słodyczy przecież.
#tlustyczwartek #tradycje #wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Ostrzegam, że jak zobaczę że ktoś plusboci moje wpisy to leci blok i zgłoszenie.
#wpiszdupy #oswiadczenie #hejto
Zaloguj się aby komentować
W końcu nie #dhl, otrzymam swoją paczkę!
Łaaaa.
#wpiszdupy #kurier

Zaloguj się aby komentować
To mój ostatni wpis jako otyła flądra.
Bul bul bul.
Rzegnaj okrutny świecie.
Bul.
#gownowpis #wpiszdupy #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh #mojstarytofanatykwedkarstwa

Zaloguj się aby komentować
Fajny ten ostrovit. Reklamują wielką, czerwoną belką na stronie -15% na wszystko, bez żadnej gwiazdki/dopisku drobnym druczkiem, że nie dotyczy to zestawów produktów, a jak się im zwróci na to uwagę to zimno odpisują że przecież w regulaminie wszystko jest wyjaśnione i weź pan mi d⁎⁎y nie zawracaj xD
Super firmia kuhwo.
#wpiszdupy #gorzkiezale #ostrovit
Zaloguj się aby komentować
Beeee
#owczyspam #wpiszdupy #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Nie będzie manat pluć mi w twarz
ni dzieci mi mechacić!
#aiart #manat #bijosie #wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Tak w sm to jak już znowu oddałem nerkę, to może apkę zainstaluję.
Chociaż jak znowu zacząłem się sprzedawać, to admini znów znikną.
Do tej pory za każdym razem jak się sprzedawałem to administracja szła w #ciszaradiowa
#hmmmmmmmmmmmm #notakaprawda #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Mam kolor bana
#wpiszdupy #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh

Zaloguj się aby komentować
Obawiam się że panu @MJB nie odpowiem
#wpiszdupy #usuwajo

Zaloguj się aby komentować
Ode mnie dostać piorun to jak wygrać z rakiem.
Bul bul.
Pewnie ranking w byciu czarnolistowanym
Czo to ranking
#wpiszdupy #statystyki #hmmmmmmmmmmmm



Zaloguj się aby komentować
Zaraz nie będę mógł mówić bul bul bul.
#wpiszdupy #hmmmmmmmmmmmm
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakby na hejto był starnak to każde jedno znalezisko bym reportował jako spam. Ale by się owiec cieszył.
Na wykopie też to robiłem.
#wpiszdupy #hmmmmmmmmmmmm
Zaloguj się aby komentować
Przyszedłem tu obrażać owcę oraz narzekać na wszystko, i właśnie skończyła mi się owca.
#wpiszdupy #hmmmmmmmmmmmm
Zaloguj się aby komentować
Jem wafelka.
#wpiszdupy #jedzzhejto
Zaloguj się aby komentować