Ostrożnie!
#wpiszdupy #okultyzm #hmmmmmmmmmmmm

Ostrożnie!
#wpiszdupy #okultyzm #hmmmmmmmmmmmm

Zaloguj się aby komentować
Boją się fiołkowej rangi, a przed wojną to różowy był kolorem męskości, a niebieski kobiecości.
Łot technika. Wikingowie się znaleźli.
#wpiszdupy #GLEBOKIEprzemyslenia #gejuru
Zaloguj się aby komentować
Kąpiel w tym kolorze szybciej wbija guru nie?
Bo pasują
#ehhhhhhhhhhhhhhhhhh #wpiszdupy #kapsiezhejto

Zaloguj się aby komentować
Cieszcie się z barana swego, bo możecie mieć żelkowego, który zamiast kasować to by wolał banować.
#wpiszdupy #znowuniespalemcalanoc #owczyspam
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Niby jeszcze autorytet (xD) a już gruba ryba. No spuchłem.
#wpiszdupy #justhejtothings

Zaloguj się aby komentować
Paaa hejtusie moje kochane, dobranoc
#heheszki #wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Pijta ze mno kompot. Po ponad trzech latach czekania, męczenia się z gównianym Internetem radiowym, gdzie ostatnio to działał lub nie zależnie od pogody, podłączyli mi w końcu światłowód.
#wpiszdupy #gownowpis


@Bigos Jak to działało na 10-letnim sprzęcie to mogło się rypać ¯\_(ツ)_/¯. Tera to są niezawodne transfery na radiówkach, symetryczne 1,7 Gb/s już raczej nikogo nie dziwi, a końcówki obsługujące do 500 Mb/s już tak potaniały, że w zasadzie każdego stać kupić parkę APków we własnym zakresie, a różnicy względem włókna często nie widać.
Zaloguj się aby komentować
Co gurde? Już jest sobota? Przecież pół godziny temu był piątek!
Kiedyś były czasy.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zakładam nową społeczność, "hejtoheheszki", czyli miejsce do wrzucania śmiesznych rzeczy które urodziły się na hejto.
#heheszki #humorobrazkowy #hejtoheheszki #wpiszdupy


Zaloguj się aby komentować
Ale tu cisza..
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Chyba pierwszy raz od dłuższego czasu udało mi się wyspać… tak na 70%
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
W kominku się pali, żona karmi kaszlaki, ja sączę niemieckie piwko, kominek się pali więc jest milutko.
Dzieciaki gaworzą rozsmarowując avocado po stole, ja w pokoju obok.
Niedlugo będę odpływał do Amsterdamu.
#wpiszdupy #uk #zyciepo40tce

Zaloguj się aby komentować
Dobra, czas iść spać!
Zdrówka i dużo pieniędzy w nadchodzącym roku dla Was wszystkich.
Ja wstaję o 6, bo klienci sami się z kasy nie oskubią w nowy rok;)
#wpiszdupy #taxi
Zaloguj się aby komentować
Oglądam se właśnie koncert noworoczny na champs ellyssee w paryżewie i zgadnijcie kto wystąpił?
#ankietazdupy #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Amerykanie mawiają: ain't broke don't fix it
Niestety Hindusi z Microsoft tego nie kumają...
#wpiszdupy #microsoft

Zaloguj się aby komentować
Kolega uciął sobie palca jak grzebał przy maszynie w #uk no i tak mu wisiał na skórze, wsiadł w auto, pojechał do szpitala na Emergency (A&E), kazali mu poczekać w kolejce (xD), siedział z wiszącym palcem około 40 minut, po wejsciu na sale operacyjną - oh, za późno, musimy amputować i jeszcze mu wielką strzałkę narysowali na ramieniu żeby wiadomo było która ręka do operacji. Raczył zapytać, czy są w stanie je pomylić biorąc pod uwagę że jedna ręka jest nietknięta to (indian accent ON) you know broder we want to avoid confusion, it is health and safety, we have to follow the procedures (Indian accent OFF) xD
Powodów, żeby wyprowadzić się z tego kurwidołka zwanego dla niepoznaki Wielką Brytanią jest wiele i znalazłem je już lata temu i (Indian Accent ON) I followed the procedure and moved out (Indian accent OFF)
Kto żył na poważnie w UK ten w cyrku się nie śmieje
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Deszcz pada, wieje i ma być 8 na plusie.
Teraz już nie chcę ciepło jak jestem w górach, dawać śniegu, udało mi się tylko na jedną wycieczkę załapać w zimowej aurze.
#wpiszdupy #zielczanwgorach





Zaloguj się aby komentować