Urbex nie śpi.
Opuszczona mleczarnia.
Niezwykłej gimnastyki, wymagało zrobienie HDRa ze statywu na krawędzi (° ͜ʖ °)
#urbex #fotografia #tworczoscwlasna #ciekawostki #hdr

Urbex nie śpi.
Opuszczona mleczarnia.
Niezwykłej gimnastyki, wymagało zrobienie HDRa ze statywu na krawędzi (° ͜ʖ °)
#urbex #fotografia #tworczoscwlasna #ciekawostki #hdr

Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi.
To zdjęcie nazwałem Robosłoń.
Nieistniejące już pozostałości Huty w Krakowie.
#urbex #fotografia #tworczoscwlasna #krakow #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
To, co widzicie to ekskluzywne osiedle willowe Dębowa Góra Premium Estate.
Położone w malowniczym rejonie Torunia obok zewnętrznego pasa pruskich twierdz. Dobrze skomunikowane z pobliskim Rubinkowem. Cena za metr 20k (ale groszy) #torun #heheszki #debowagora #fotografia #urbex





@Miedzyzdroje2005 toruńskie Ohio. W latach 90 gdyby pokazał się tam obcy z aparatem to skończył by bez aparatu, portfela i zębów.
https://pomorska.pl/debowa-gora-w-toruniu-dzielnica-ubogich-kochankow/ar/7159757
A teraz wyburzanie resztek socjalnych baraków i w planach nowe osiedle na wzór tego na Jarze.
Zaloguj się aby komentować
Nieistniejąca już Wagonownia PKP Cargo Katowice Muchowiec. Dzisiaj można tam hasać sobie #offroad
Szkoda tego kompleksu, był bardzo klimatyczny i nawet rozległy. Wszystko zrównali z ziemią....
#urbex #fotografia #hdr #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi.
Dzisiaj znowu analogowo i czarno biało. Port rzeczny w Koźlu. Surowa ruina.
Aparat Minolta 7000, obiektyw Minolta AF Zoom 28-80 1:3,5(22) - 5,6. Film Illford Delta 400 forced to 800
#urbex #fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Zdjęcie z jednego wypadu urbexowego sprzed lat. Chyba 2018 albo 2019. Obecnie aktualne jak chyba nigdy wcześniej, przez cały czas istnienia jednostki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #urbex #opuszczonemiejsca

Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi.
Niespenetrowana jeszcze przeze mnie stara ciepłownia. Nie ma ochrony, ale wszystko pozamykane a ja się nie włamuję.
Są kamery, ale nie wiem czy działają. Trzeba czekać. Tu ze zrezygnowania patrzę na komin, tym razem musiałem lizać cukierka przez papierek ( ‾ʖ̫‾)
#urbex #fotografia #tworczoscwlasna ale też trochę #motocykle

Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi.
Wrzuty na terenie zakładów włókienniczych. Za rogiem pewnie czaji się JPII (° ͜ʖ °)
#urbex #fotografia #tworczoscwlasna #hdr #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi.
Jeden z korytarzy w kompleksie Kozubnik. Fota z czasów jak jeszcze sobie stał w stanie agonalnym (° ͜ʖ °)
#urbex #opuszczonemiejsca #slask #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi.
Dzisiaj muzycznie. Gruz zagrał na fortepianie (° ͜ʖ °) Miejscówka już nie istnieje. Fortepian raczej też nie...
#urbex #opuszczonemiejsca #instrumenty #fortepian #sosnowiec

Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi.
Foty z cyklu "Ostatni człowiek na ziemi" Zrobione na opuszczonej, małej stacji benzynowej.
#urbex #postapo #stalker #fotografia #tworczoscwlasna


Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi.
Dzisiaj analogowo. Cementownia w Jaworznie, z czasów kiedy było co jeszcze tam zwiedzać. Czyli ok. roku 2003. Jeden z moich pierwszych urbexów. Aparat Zenit TTL z obiektywem Helios-44M-4. Jaki był film wsadzony? kompletnie nie pamiętam, ale B&W jak widać (° ͜ʖ °)
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #urbex #slask

Zaloguj się aby komentować
Martwy stalker zintegrowany częściowo z otoczeniem. Fota wykonana na klatce schodowej w jednym z bloków w Prypeciu. 2009r.
#urbex #stalker #postapo #czarnobyl #fotografia #tworczoscwlasna #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi.
Wesołe miasteczko w Czarnobylu. Trip z 2009 roku, czyli jak jeszcze wyprawa tam nie była komercyjna, a załatwienie pobytu w strefie graniczyło z cudem i kasą (° ͜ʖ °)
#urbex #postapo #stalker #opuszczonemiejsca #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi (° ͜ʖ °)
Tym razem Stalkerowska fota z Sosnowca. Z miejsca które już nie istnieje. Gdzie stał przepięknie zgruzowany Jaguar XJS V12
#urbexniespi #urbex #stalker #opuszczonemiejsca #tworczoscwlasna i trochę #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi.
Ponownie autoportret stalkerowski. W tle Cementownia Grodziec. Fota z 2009r.
#urbex #ciekawostki #tworczoscwlasna #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi.
Mam znajomka, który nigdy nie był na urbexie i uparł się, żebym go zabrał gdziekolwiek.
Spontanicznie padło na samotny szyb kopalniany. Lekko obsrywał się rdzą i okazało się, że ma lęk wysokości (° ͜ʖ °)
Z tego krótkiego wypadu zmontowałem mały videowysryw.
#urbex #opuszczonemiejsca #youtube #slask #tworczoscwlasna
@beer_man to jest amatorka wynikająca ze spontana. Na codzień zajmuję się produkcję video, ale to jest inna bajka nad którą się niezbyt spuszczałem. Nie miałem światła, ISO automatycznie na takich sportowych kamerach robi syf itd. długo opowiadać. Lubię też estetyczne obrazki na urbexach, ale jak mam czas i bez ciśnienia. Co do obiektu: Po kopalni zostały dwa szyby. Jeden czynny odpompowujący wodę z pokładów i obok główny centralny opuszczony. Reszta kopalni została zburzona. Generalnie, szyb w którym byliśmy, nie został zburzony, bo jest zabytkiem, ale jak widać, nie ma hajsu na odrestaurowanie. Jest mocno niebezpiecznie. Bo górne kondygnacje mają stropy ze stalowych belek i blach jako podłogi, które są przegnite. Główny otwór szybu, został zamknięty i zabezpieczony (nie wiem czy został zasypany) ale jest miejsce, gdzie jest dosyć konkretna dziura która nie wiem jak głęboko prowadzi (w moim filmie w 1:37 ją wskazuję ziomkowi) generalnie dna nie widać.
Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi. Wrzucam następną swoją stylizowaną fote.
Przy okazji: Czas może rozruszać i powiększyć społeczność.
Może ktoś chętny na jakieś wypady urbexowe z okolic śląska? Ostatnio jestem mało aktywny w temacie i chciałoby się połazić z kimś. Bo w ostatnich latach chodziłem głównie sam. Często też jeżdżę po urbexach na motocyklu, więc może ktoś z tagu #motocykle też byłby chętny na jakiś wypad. Można się na priv powymieniać miejscówkami, albo ustawić na jakiś wypad.
#urbex #opuszczone #stalker #katowice

Kurcze łezka mi się w oku zakręciła. Mój brat dużo łaził i czasem mnie zabierał. Parę łódzkich fabryk zwiedziliśmy. Jak znajdę zdjęcia to podrzucę. Pamiętam, że raz byliśmy gdzieś na Księżym Młynie (kompleks fabryczny w centrum Łodzi). Nic nadzwyczajnego.
Jest środek dnia, łazimy po kolejnych kondygnacjach
Nagle wchodzimy do jakiegoś ciemnego, małego pokoiku bez okien. W pokoju nic tylko grafiti na ścianie. Kompletnie idealne i kompletnie creepy. Była to normalna postać dziewczyny. Siedziała na ziemi po turecku. Niby normalna ale już po chwili widziałem, że to demon ew czciciel demona. Jaki szczegół na to wskazywał - nie pamiętam. Może były to oczy. Dotarło do mnie, że ktoś siedział wiele godzin w tym małym pokoiku, żeby to zrobić. Na pewno nie był to ćpun.
Zaloguj się aby komentować
Częstochowa. Zapraszam na mój nowy Insta: Pierdolnik Polski - jeżeli lubisz takie klimaty i zostawisz followa będzie mi miło.
Myślą przewodnią jest po prostu zgniła Polska gminna i powiatowa w dużych dawkach, ale jakiś #urbex też się trafi czasem.
#czestochowa #fotografia





Zaloguj się aby komentować