siema, nie podoba mi się wzrost cen Orange Flex- internetu w sumie nie wykorzystuję aż tyle, wystarczyło by mi 10GB i no-limit sms+dzwonienie. Czy możecie mi coś innego polecić?
#telefony #pytanie #kiciochpyta #hardware #operatorzy
siema, nie podoba mi się wzrost cen Orange Flex- internetu w sumie nie wykorzystuję aż tyle, wystarczyło by mi 10GB i no-limit sms+dzwonienie. Czy możecie mi coś innego polecić?
#telefony #pytanie #kiciochpyta #hardware #operatorzy
również polecam wikingów, nie zawiodłem się jeszcze. przeszedłem z tmobile jakieś 2 lata temu. żałuję że nie wcześniej
Ahoy! Feel free to get on board with my operator, Mobile Vikings. Try -50% to start with pay-as-you-go Match and Subscription offers. Care to join? https://mobilevikings.pl/referral-app-android/CharyzmatycznyNiebanalnyKompanPawel/
Zaloguj się aby komentować
Przed chwilą ktoś obok mnie spytał o USB C jako o **"ładowarkę do najnowszego iPhone'a". **
Nawet nie wiem jak to skomentować. XD
#heheszki #technologia #telefony #iphone
@lukmar moja córka studiuje prawo. Iphone to ZACHWYTOLOGIA, ulubiony telefon kobiet. Specjalistek IT, programistek iOS. Koneserki technologii. Wcale nie chodzi o mode, drogie == prestizowe, ze kazdy glonojad na ich stronie domowej tj instagram, to ma itd. Beka. Nawet do nich nie dojdzie ze ich nagie fotki moga sie pokazac na cudzym srajfonie nawet po ich rzekomym skasowaniu. #metafizyka #iphone #p0lka #zachwytologia. Wiekszosc bab jak patrze ma juz IP. Czesto w parze: 5/10, tatuaze, glonojad.

Zaloguj się aby komentować
Hejka wszystkim!
Wszedłem sobie na hejto po roku i... kurcze, trochę się tutaj zmieniło
Przychodzę z pytankiem:
Czy znajdę tutaj pracujących w PLAY jako "Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży w Salonie Własnym"?
Zastanawiam się czy złożyć CV, chciałbym zacząć przygodę z pracą w handlu i wiele osób poleca zacząć mi właśnie od Play z wielu względów. Mnie jedynie zastanawia czy faktycznie tak dobrze się zarabia jako handlowiec w Play? Znajomy chwali się, że poniżej 5tys. nigdy nie dostał. Dodatkowym atutem jest pełen pakiet benefitów: od dofinansowania do usług PLAY przez opiekę medyczną i ubezpieczenie po platformę kafeteryjną. Będę wdzięczny za opinie
#praca #play #telefony #playmobile
Zaloguj się aby komentować
https://twitter.com/niebezpiecznik/status/1778695389018788075?t=104AnkxhZSNRNLf04i1vEg&s=19
#iphone #apple #technologia #telefony
Zaloguj się aby komentować
Jaki telefon tak powiedzmy do 3k (im mniej od tej sumy, tym lepiej), gdzie głównym priorytetem jest jakość robionych przez niego zdjęć?
#smartfony #telefony #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Panowie i Panie,
Gdzie obecnie najkorzystniej (czyli zapewne najtaniej) kupię nowego Iphone'a 13, bez abonamentów i umów wszelakich?
#telefony #iphone
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś używa dual SIM w iphone? Mam służbowego iphone 13 i zastanawiam się czy dorzucić sobie prywatny numer na e-sim żeby nosić jeden telefon. W sieci nie widzę za bardzo praktycznych informacji jak to się sprawdza w codziennym użytkowaniu. Ktoś używa w ten sposób iphone i może się podzielić przemyśleniami?
#telefony #iphone
Dla przyszłych pokoleń - po miesiącu używania dual SIM muszę powiedzieć, że się sprawdza bdb (iPhone 13). Każdy kontakt można sobie przypisać standardowo do określonego numeru. Decyduje się która karta jest do danych, która domyślnie do rozmów. Żadnych problemów nie zaobserwowałem. Działa i korzystam nadal.
Zaloguj się aby komentować
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził.
Samsung spierdolił mi pasek nawigacji swoją aktualizacją One UI 6.1 na S23.
Zaplanowałem sobie aktualizację na instalację w nocy i obudziłem się z ekranem ustawień na dzień dobry.
Czy jestem starem starym dziadem i nie lubię zmian? Owszem. Dlatego właśnie wybrałem telefon z androidem zamiast iPhona, który słynie z ograniczonego zakresu konfigurowana. Samsung postanowił iść chyba w ślady Apple, bo jedyne gesty nawogacji jakie zostawił to te przypominające sterowanie w iPhonach właśnie.
Poprzednio używałem gestów, które działały jak pasek nawogacji, trzy gesty na dole ekranu, przesuwanie do góry, wszystko było sprawne, szybkie i intuicyjne. Teraz żeby cofnąć trzeba przesunąć bok ekranu do środka, przeglądanie otwartych apliakcji przez przesuniecie home do góry i przytrzymanie. No da się przyzwyczaić, ale jest to o wiele wolniejsze i w momencie jak chcę coś szybko zrobić, to mnie coś bierze.
Owszem, można wrócić do tradycyjnego paska nawigacji, który teraz dla mnie zajmuje zbyt wiele ekranu. Generalnie nie polecam.
Wielki minus dla koreańskiego producenta z mojej storny.
#samsung #oneui #telefony

Zaloguj się aby komentować
Czy na androidzie nie ma jakiegoś normalnego radia fm bez reklam działającego bez internetu?
Na motoroli mam preinstalowany pakiet "com.ontim.fmradio" ale za nic nie mogę go znaleźć w sklepie play ani w żadnym innym miejscu.
Na samsungu a15 próbuję zainstalować to(albo inne) radio, ale nie mogę znaleźć żadnego które działa offline.
#android
#telefony
@krokietowy tak szczerze, to na twoim miejscu bym jeszcze zainstalował kilka apek do radia FM, które mają reklamy, żeby się przekonać, czy na 100% nie masz czipa FM w telefonie, bo ten jest wymieniony, jako "zależny od rynku". Jak faktycznie go nie masz, to dupsko, a jak masz, to wystarczy taką apkę zablokować na firewallu (np. NetGuard) i reklamy znikną. Pamiętaj, że radio FM nie zadziała bez fizycznych słuchawek, bo te są używane, jako antena.
@krokietowy na motoruwie masz pakiety dedykowane danemu CPU, o ile jeszcze motoruwa wspiera tę aplikację
pytanie bardziej dotyczy jaki cpu masz w szangtsungu i czy posiada wbudowany moduł fm
na snapa kiedyś skorzystałem z
https://apt.izzysoft.de/fdroid/index/apk/com.vlad805.fmradio
nie powiem czy jest wciąż działające
Zaloguj się aby komentować
Ojcu sieć Plus za⁎⁎⁎⁎ła ponad 200zł przez pare dni bo włączył pare piosenek na youtube. W niedziele np za 47mb wzieli 61zł xd co za bulwy. Miał ponad 400zł w lipcu i mało korzystał to dałem mu rok ważności konta i miał tam bardzo dużo GB. Był prawie cały czas w domu i korzystał z wifi. Nic nie napisali że sie skończyły i wszystko zajebali. Pojechałem konsultanta i jego złodziejską firmę i zmieniam mu jutro na Play bo nic nie oddadzą. Dziwie się że takie coś nadal robią, żeby za pare mb płacić tyle kasy.
#telefony #plus #zalesie #gownowpis




Dlatego od dekad korzystam na kartę tylko, ktoś mówię ale doładowania. Chociaż w apce to dwa kliknięcia i można ustawić przelew cykliczny. Co miesiąc zostają niewykorzystane GB.
Tacie też taki ustawiłem, on mało dzwoni to czasem pół miesiąca przesiedzi bez aktywowania pakietu żeby zadzwonić. Jak zadzwoni to aktywuje.
Serio nie widzę żadnych plusów abonamentu aktualnie.
Zaloguj się aby komentować
#samsung #telefony #sztucznainteligencja
Podsumowanie galaxy ai w s23 ultra.
Tłumaczenie na żywo. Testowane pl-eng, pl-de, pl-bawarski. W każdym przypadku dawało radę, na 90% łapiąc kontekst. Jednak nasz rozmówca słyszy tlumaczenie ze swojego języka na polski co moim zdaniem dyskwalifikuje używanie tego. Po co to tak skonstruowali nie wiem.
Circle to search: genialne, działa świetnie. Coś nas zaciekawiło na zdjęciu, filmie, w grze czy gdziekolwiek? Rysujemy kółko i AI szuka nam w zasobach internetu co to jest.
Edytor zdjęć AI. Działa. Albo i nie. Albo dziala ale... Chcesz usunąć samochód ze zdjecia? Ok! Usunąłem ten samochód zastępując go innym, prawda że genialne?!
Tłumacz czatu: Działa tłumacząc tylko to co my piszemy. Szybciej można to nazwać tłumaczeniem wpisywanego tekstu.
Jednym słowy poza Circle to search d⁎⁎y to nie urywa.

Zaloguj się aby komentować
Hello friend's!
Jaki smartfon od Samsunga polecicie mi do max 2400 zł ?
Który najlepiej wypada pod względem cena=jakość ?
Wszystkie propozycje mile widziane
#samsung #telefony #smartfony #android #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Screen shot powinien mieć zawarty link do screenowanej strony/tiktoka/cotamjeszcze.
Jest API shareowania, to powinno się z niego wyciągnąć link do screenowanego miejsca, i powinien ten link być zawarty w metadanych w screenie.
Wtedy z aplikacji Zdjęcia powinno się dać klikać link przypisany do zdjęcia.
To wygodne, bo screena robi się szybko i zawsze jest do tego skrót, a wysharowanie linka to zawsze więcej niż jedno tapnięcie; screena masz podgląd, więc łatwiej takie rzeczy zapisane na potem przeglądać. Masz wszystko w jednym miejscu, no same zalety.
#android #telefony #smartfon
Zaloguj się aby komentować
Ogólnie chciałbym pożalić się, podzielić się krytycznymi uwagami odnośnie Pixel 8 pro.
Tldr telefon nie wart swojej ceny.
Przed zakupem byłem ww byłem szczęśliwym posiadaczem Huawei p20 pro(którego byłem wielkim fanem) i gdy dokonywał swego żywota zacząłem się rozglądać za zamiennikiem.
Patrząc po wymienionych modelach nietrudno domyślić się ,że priorytetem w wyborze był dla mnie aparat. Do różnych generacji pixela przymierzałem się od dłuższego czasu. w końcu skusiłem się na zakup.
I co? Nie warto.
Huawei p20pro wyłączywszy jakość zdjęć jest dla mnie lepszy pod każdym względem.
Szybkość ładowania,długość pracy na jednym ładowaniu ,responsywnosc wyswietlacza,ale niżej wypisze to co mnie najbardziej podkurwilo w działaniu produktu google tj dziadostwo i namawianie do płatnych subskrypcji:
-pixel nie ma dolby atmos. I o ile jak strumieniuje się z niego dźwięk do głośników bluetooth w samochodzie to jest w miare ok,to jeśli używasz słuchawek bluetooth to jakość dźwięku jest koszmarna i tu niespodzianka - problem nie występuje jeśli używasz słuchawek google które oczywiście kosztują około tysiąca złotych. Żeby dało się na tym gównie słuchać muzyki musiałem zainstalować dodatkowa aplikacje poprawiająca jakość dźwięku. Jakość dźwięku w p20pro biła pixela na głowę. Google poinformowało mnie,że moge wykupić dodatkowo płatna subskrypcje żeby dźwięk był lepszy(sic!).dziadostwo!!! Opisany problem był szeroko komentowany na reddit.
Pozostalem przy swoich słuchawkach ,niesmak pozostał.
co okazało się dalej? Napotkałem na kolejny Pixel issue tj. okazało się ,że podczas używania słuchawek mogę odbierać połączenia telefoniczne ,słyszę rozmówcę ,ale niestety telefon nie współpracuje z mikrofonem wbudowanym w słuchawki. Nie muszę dodawać,że w Huawei działało wszystko bezproblemowo?
-strumieniowanie obrazu na telefon? Chcesz połączyć telefon z tv?pi⁎⁎⁎ol się!no chyba,że masz Chromecast (z dodatkowo płatna subsykrpcją).LG Smart TV jest niestety dla pixela urządzeniem niewidocznym.p20 pro widział. oczywiście problem był zauważony i reportowany do google przez społeczność reddit.
Tego typu praktyki tj namawianie do subskrypcji i zakupu kolejnych urządzeń z ich ekosystemu (z tego powodu nie przepadam za produktami Apple)zniechęciły mnie do google i do tego urządzenia.i o ile w iPhone użytkownik wie co kupuje i na co się godzi, dostaje prawidłowo działający produkt ,to w google, przy urządzeniu za taką cenę jego działanie jest żenujące. Czytnik linii papilarnych działa słabo, responsywność na dotyk beznadziejna.
Aparat jest rewelacyjny ,ale cała reszta bardzo przeciętna. Ogólnie, nie powtórzyłbym tego zakupu. Niezdecydowanym poleciłbym one plus,albo honor
#telefony #android #googlepixel
@Willmann
Miałem Pixela 7, którego obecnie ma dziewczyna, a ja teraz mam Pixela 8 - oba zwykłe, tj. nie Pro.
Jeśli chodzi o telewizory, to nie mam pojęcia, bo nie mam telewizora.
Jeśli chodzi o słuchawki, to korzystałem z Huawei FreeBuds 4i, z których korzysta teraz dziewczyna i bezproblemowo działają. A jako, że dziewczyna zagarnęła moje Huawei i musiałem kupić jakieś dla siebie - wziąłem Pixel Buds Pro za 550zł (więc daleko im do 1k, pomijając, że jest jeszcze tańsza opcja). Jeśli chodzi o Pixel Budsy, to słuchawki jak słuchawki, nawet dobrze się trzymają w uchu (porównując do Huawei) i mają fajny bajer, że jak się zaczyna mówić, to zatrzymują muzykę.
Jeśli chodzi o nachalne naganianie do zakupu czegokolwiek, to spotykam się raz na kilka miesięcy z mailem od googla, żeby kupić clouda, bo mam zajęte 77%. Kompletnie nic innego mi nigdy nie proponowali.
Pixela 8 kupiłem za 2.5k i jestem raczej zadowolony. Mało korzystam z LTE, większość czasu WIFI i ładuję go raz na dwa dni - ale też nie przesiaduję na telefonie nie wiadomo ile, bo wygodniej korzysta mi się z PC, a z telefonu to głównie poza domem tj. w samochodzie nawigacja + spotify, przeglądanie neta, aparat, jakieś listy zakupów, generalnie śledzenie zadań do wykonania, budzik, signal, płacenie kartą, email, apki bankowe, zarządzanie jakimiś urządzeniami w domu typu oczyszczacz powietrza, robot sprzątający + wiele innych zastosowań.
Dla mnie kluczowe jest, aby telefon miał poniżej 6.3' i był kompatybilny z Dexcom - co dość mocno ogranicza telefony do Googla, Samsunga i Apple - Apple odrzucam, bo nie podoba mi się ich system, więc zostaje Samsung vs Google i to Pixel wydaje się być ciekawszy od Samsunga.
Gdybym miał coś zmienić w Pixelu, to chciałbym go z czytnikiem linii papilarnych z tyłu, lepszą pracą na baterii, odblokowywaniem twarzą jak w Apple (wiem, że Pixel ma odblokowywanie twarzą, ale nie działa to tak dobrze, jak w Apple) i co najważniejsze mniejszą ilością syfu od Googla. Oczekiwałbym, że na start mam MINIMUM tj. jakiś software wiążący telefon z kontem google, aparat, przeglądarkę zdjęć i sklep play - resztę jak potrzebuję to pobieram, jak nie to nie. A tymczasem wciskają mi apki do pixel budsów, do telewizora, do newsów, do pogody, yt, yt music, gmaila, kontrolę rodzicielską, śledzenie snu, kaszlu, czasu korzystania z telefonu, wykrywanie muzyki, password manager, chrome, asystent google, itd.
Zaloguj się aby komentować
Tomeczki mam dylemat. Jaki telefon ze stockowym androidem pokroju #pixel polecacie tylko żeby miał szybkie ładowanie? Pixel 8 pro ma tylko 30W, więc od 0 do 100% ładuje się "jedynie" 75min.
#android #telefony #elektronika
Zaloguj się aby komentować
#technologia #it #telefony #android
Mam niby zasięg 5g w mieszkaniu ale transfery są o wiele słabsze niż na zewnątrz (od 10 do 50 Mbit w . Chciałbym sobie zakupić jakiś wzmacniacz sygnału, który bym blisko balkonu usytuował, tam gdzie jest najwyższy transfer i rozsiać go dalej po domku. Ktoś korzysta z takiego urządzenia? Działa to jakoś? Budżet powiedzmy do.. 1000zł.
Gdy w UK czekałem na neta z Virgin (3 miechy, 3 terminy instalacji-bez skutku) kupiłem router z Amazona na kartę SIM i wybrałem sieć mającą najlepszy zasięg 4G/5G na mojej ulicy.
Router odesłałem jak BT podpięło mi neta.
Karta sądzę, że wyniesie Cię grosze a do routera możesz podłączyć zewnętrzną antenę aby wzmocnić sygnał.
Co do wzmacniacza sygnału-nie znam się ale jak szukałem zewnętrznych anten do mojej taxi, to dobry ivsorawdzony wybór był na Angiesliich serwisach dla łodzi/jachtów(ale nie były to tanie zabawki)
Zaloguj się aby komentować
Hej, hej!
Mam do Was prośbę. Czy możecie polecić smartphone do 900 zł? Jestem mentalnym staruchem i od telefonu wymagam, żeby można było: dzwonić, pisać, coś sprawdzić na internecie. Może ktoś akurat ma i jest zadowolony?
#elektronika #telefony #smartfony
@Rdzawo-brody98 ktoś polecał Samsungi Axx i chyba są spoko bo żona takiego używa bezproblemowo. Natomiast w tej cenie dostaniesz też używane Samsungi serii S. Ja mam S8 I chos starszy to minpasije bo jest mały. Trochę nowszy będzie S10 i można szukać jakiejś topowej wersji z plusem więcej pamięci itd. kiedyś to były flagowce i dalej są chyba dobrymi telefonami wg mnie.
@Rdzawo-brody98 Ja mam Poco x3 pro, żona też i nikt nie narzeka, w silikonowym etui zaliczył glebę parę razy na deszczu też zdarza się używać i się trzyma, nie bardzo rozumiem problem z reklamami, ot co jakiś czas pojawia się lista powiadomień klikam sę krzyżyk i znikajom
Fast, po blisko 2 latach albo ktoś mi tu kopie krypto albo bateria trochę siadła.
Synowi jakieś redmi wytrzymało +4 lata i dalej działa tylko gniazdo usb luźne.
Gx
Zaloguj się aby komentować
#telefony #pytanie
mam nowy numer z sieci mobile vikings. Nie podawałem go nikomu, oprócz znajomych (do rejestracji mam specjalnie inny numer telefonu). Mimo to zadzwoniła do mnie właśnie jakaś zjebana ankieta.
Zapytałem się marketera (jakieś opinie24 albo coś w tym stylu) skąd wzięli mój numer, to powiedzieli że jest z losowej bazy danych.
Jest jakiś sposób żeby się dowiedzieć gdzie mój numer mógł wyciec?
Zaloguj się aby komentować
Na obrazku widzicie tzw "gruz" pod układem, czyli wynik dostania się do elektroniki(układów) które są zasilanie napięciem elektrycznym, cieczy.
Dochodzi do zjawiska elektrolizy, zabrudzeń/zanieczyszczeń/minerałów które znajdują się w cieczy, którą może być woda z kałuży, woda z jeziora, woda morska czy woda z kibla, tak takie przypadki mają również miejsce
Wynikiem tej elektrolizy z udziałem cieczy, spoiwa lutowniczego, którym mocowany jest układ do płyty głównej, jest coś co przypomina gruz, koks, czy jakąś breje która "wyrosła" pod układem w trakcie jego zasilania, kiedy urządzenie było zasilanie.
Proces przerywa rozładowanie akumulatora i brak możliwości włączenia urządzenia/dalszego dopływu napięcia/prądu do podtrzymania zjawiska elektrolizy.
Sprzęt trafia do mnie i tak powstaje mała galeria zdjęć
#ciekawostki #apple #iphone #smartfony #telefony #elektronika

Zaloguj się aby komentować
Tanie etui i tanie szkło hartowane to wystarczające zabezpieczenie telefonu? Czy trzeba jakieś lepsze? xd
#telefony #smartfony #pytanie
Zaloguj się aby komentować