Teleskop też już złożony, teraz tylko czekać ze dwa miesiące, aż będzie czyste niebo xD
#swieta

Teleskop też już złożony, teraz tylko czekać ze dwa miesiące, aż będzie czyste niebo xD
#swieta

Zaloguj się aby komentować
Partyjka w piłkarzyki? Albo w pingponga? Albo cymbergaja? Albo bilarda?
#swieta

Zaloguj się aby komentować
Powiem wam tak, że takiego prezentu to dawno nie wymyśliłem.
Zamiast kupować kwiaty i jakieś pierdy, grzyby na kiju perfumy (żeby ktoś pomyślał, że śmierdzi) to się kupuje masaż w SPA.
Całość to koszt 200-300 złotych i nie dość, że jest dużo lepszy humorek to jest też sporo spokoju, bo po takim masażu to się nic nie chce tylko leżeć i pachnieć.
Był to strzał w dziesiątkę. Zastanawiam się kiedy zrobić to poraz następny, no i w święta cena też odpowiednią +100%
#prezent #swieta #bozenarodzenie #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Obdarował nas w tym roku Wielki Szu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe, kto z rodziny wykazał się taką finezją?
#prezenty #swieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I oczywiście wszystkiego nawzajem.
#pokazkota #swieta

Zaloguj się aby komentować
Statystyka wigilijna:
nikt się nie pokłócił,
nikt się nie upił,
nikt nie rozmawiał o polityce,
wszyscy mieli dobry humor.
Tak trzeba żyć
#swieta #wigilia

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#swieta #chwalesie
gwiazdka konkretnie w tym roku
będzie ugniatane, o tak o

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chyba byłem grzeczny w tym roku skoro dostałem taki super prezent 🎅🏻 A co u Was pod choinką?
#swieta #hejtoswieta

Zaloguj się aby komentować
Mieli rację, podoba się dla mnie!
[S8]
#swieta #podlasie #polskiedrogi


Zaloguj się aby komentować
Dostałem kołczan prawilnosci od rodziców xD nie za bardzo wiem co mam z nim zrobić
#gownowpis #swieta

Zaloguj się aby komentować

Na wspomnienia mi się zebrało. Ktoś tam wyrzucił żarcik o bombkach. Młody wtedy byłem ale troszkę jeszcze pamiętam. Kabaret "Tej" pierwszy raz jak usłyszałem i skecz z bąbkami, była to kopia na kasecie magnetofonowej w tak tragicznej jakości że jakaś masakra. Ledwo można było można to...
Idę spać. Kiedyś sobie życzyłem świętego spokoju, ale go dostałem i to niefajne. Dlatego teraz życzę sobie spokoju ducha i już się boję go dostać, ale coś trzeba w życiu robić. I wam też tego życzę.
#swieta
Zaloguj się aby komentować
Wesołych Świąt hejtki. Życzę wam żebyśmy dalej trzymali taki poziom tego portalu bo jest tu całkiem znośnie. #swieta #wesolychswiat
Zaloguj się aby komentować
Nienawidzę Jagermeistera
Dziś dostałem kolejny. Najstarszy, ten zaczęty ma grubo ponad 10 lat. I ja z niego to może z pół kieliszka wypiłem.
#swieta

Zaloguj się aby komentować
Wesołych świąt Kochani! 😊
#swieta #choinka #hejtoswieta

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna