Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
No i wszystko jasne. Zgodnie z moimi przeiwdywaniami Termalika zrzucila z ligi trojmiejskie zespoly. Dobrze. Jeden to wiadomo co a drugiemu kibicuje Batyr. W Legii runda wiosenna mistrzowsko przepchnieta kolanem. Na farcie wiekszosc meczy stylem 1 strzal i 1 gol, zero do tylu. Dobrze, ze Widzew sie utrzymal bo bedziemy mogli ekscytowac sie tym kolowrotkiem kolejny sezon. Wspaniale uniwersum. Ciekawe czy w zarzadzie pozostanie cokolwiek po tym co odjaniepawlali.
Ciekawi mnie kilka rzeczy: 1. Czy Lech sie wzmocni przed eliminacjami czy bedzie czekal do ostatniej chwili jak ma w zwyczaju. 2. Jak bedzie wygladal Gornik bez obciazenia wlascicielem w postaci miasta i czy utrzyma forme oraz poradzi sobie na kilku frontach. 3. Czy i gdzie ucieknie Siemieniec, a uciec powinien bo w Bialymstoku konczy sie okienko wynikowe przy ich nastawieniu transferowym. Razem z nim uciec powinien Maslowski. 4. Jak wielu zawodnikow ucieknie z Rakowa. 5. Jak bedzie wygladala polityka transferowa Legii. 6. Ile Widzew przepali pieniedzy w okienku transferowym i czy ci wszyscy dyrektorzy beda dalej dyrektorami xD Wspaniala liga. Najlepsza. #sport #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale sie na dzisiaj fajne, sąsiedzkie pary wylosowaly
16:20 Słowacja - Czechy
20:20 Austria - Niemcy
20:20 Norwegia - Szwecja
A oprocz tego o 12:20 Łotwa - USA. Jak ktos z #bukmacherka ma wolną dychę to warto postawic na Łotyszy albo remis. USAńczycy c⁎⁎ja grają w tym turnieju, a Łotwa potrafi napsuć krwii
#hokej #sport
Zaloguj się aby komentować

Polski piłkarz FC Porto Jakub Kiwior znalazł się na krótkiej liście obrońców, których chciałaby pozyskać FC Barcelona podczas tegorocznych wakacji. Priorytetem dla "Dumy Katalonii" ma być jednak włoski defensor Interu Mediolan Alessandro Bastoni - przekazał w piątek dziennikarz Matteo...
Czy ten pan jest nietykalny, nieodwołalny?
Radosław Piesiewicz zablokował głosowanie. 80 osób wystąpiło przeciw niemu
Nie będzie głosowania w sprawie zwołania Walnego Zgromadzenia w Polskim Komitecie Olimpijskim! Do niego nie dopuścił Radosław Piesiewicz. To wcale nie kończy jednak sprawy. Już 80 podpisów działa na niekorzyść Piesiewicza. A to może oznaczać rewolucję.
#sport #pkol #Piesiewicz
Zaloguj się aby komentować

Nie będzie głosowania w sprawie zwołania Walnego Zgromadzenia w Polskim Komitecie Olimpijskim! Do niego nie dopuścił Radosław Piesiewicz. To wcale nie kończy jednak sprawy. Już 80 podpisów działa na niekorzyść Piesiewicza. A to może oznaczać rewolucję. #wiadomoscipolska #sport #pkol #owcacontent
Niels Frederiksen na kolejne 2 lata zostaje w Lechu Poznań
https://kkslech.com/2026/05/22/niels-frederiksen-na-dluzej-w-lechu-poznan/
#pilkanozna #sport
#owcacontent
Zaloguj się aby komentować

We wczesne piątkowe popołudnie potwierdziło się to, o czym w Anglii mówiło się z przejęciem już od kilku dni - Pep Guardiola po dekadzie pracy na Etihad Stadium opuszcza szeregi Manchesteru City. "Obywatele" przekazali te wieści w specjalnym komunikacie, dziękując za współpracę swojej...
Pożył pożył i dożył do tego, że zmienił obywatelstwo swojemu synowi na wrogi dla Rosji Azerbejdżan a tak w 2022 r. ktyrykował, a taki to był wielki rosyjski patriota xD Szczury uciekają z tonącego okrętu
Poznasz gdzie jest dobrze po tym gdzie elity wysyłają swoje dzieci, a wysyłają wszędzie tylko nie do Rosji. Rosyjskie elity celują gdziekolwiek za granicę
#sport #rosja #heheszki #rosjawstajezkolan


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Coraz więcej nieoficjalnych sygnałów wskazuje na to, że STS Sanok może nie przystąpić do rozgrywek TAURON Hokej Ligi w sezonie 2026/2027. Głównym problemem, który ma blokować przygotowania do kolejnych rozgrywek, jest brak sponsora tytularnego, a więc kluczowego źródła finansowania klubu na...

Angielska Liga Piłkarska wykluczyła Southampton z finału play-off Championship po ujawnieniu, że przedstawiciele "Świętych" szpiegowali treningi rywali. Oprócz utraty szansy na grę w elicie, EFL nałożyła na Southampton również ujemne punkty na start przyszłego sezonu. Cały projekt...
Przez pół tysiąca dni klepalem minimum 8k kroków dziennie, średnio jednak było ich ponad 13k:)
A jak tam wasze passa realizacji celu?;)
#chwalesie #sport #zdrowie


@nxo aa to cos źle zrozumiałem
Zaloguj się aby komentować
Siemanko, hejtowe świry #sport owe!
Wpis @bojowonastawionaowca zainspirował mnie, żeby w końcu coś więcej tu wrzucić. A jako że lubię sport, to nie będę się wysilał i stworzę krótką (a kto wie, może nie taką krótką ( ͡~ ͜ʖ ͡°)) serię o sporcie.
Dużo aktualnie się dzieje - play-offy #nba (Go NYK, Go SAS), ligi piłkarskie się kończą #pilkanozna (Arsenal w końcu to zrobił!) itd. itp.
Dlatego ja skupię się na rzeczach z przeszłości, a konkretnie na rzeczach… które się nigdy nie wydarzyły, a mogłyby. Albo inaczej - miały wielkie prawdopodobieństwo, żeby się wydarzyc. O tym właśnie chcę z Wami pogadać. Wrzucę kilka wpisów pod tagiem #cojesli , w których opiszę największe moim zdaniem historie „what if?” w sporcie. Jeśli nie lubicie sportu, to tym bardziej zachęcam, bo będzie krótko, zwięźle i najczęściej krwawo albo ogólnie smutno.
Zaczynajmy! Dzisiaj #tenis
#cojesli jakiś szajbus nigdy nie zaatakowałby nożem Monici Seles? Na korcie, PODCZAS MECZU!
Nawet jak nie śledzicie tenisa, to znacie pewnie Serenę Williams. Mówi się, że to najlepsza tenisistka w historii. Jak ktoś już trochę śledzi tenis, to równie często mówi się o Steffi Graf w kwestii bycia najlepszą w historii. A co, jeśli powiem Wam, że 30 lat temu była taka gówniara z paletką, tyle że z Rumunii, która w 3 lata zdobyła 8 tytułów wielkoszlemowych (więcej niż nasza polska gówniara) i wyrosła na dominatorkę całego damskiego tenisa aż do momentu, w którym… fan Steffi Graf wbił jej nóż w plecy w trakcie meczu przeciwko… Steffi Graf.
Na szczęście nie doszło do tragedii i Monica Seles przeżyła, a nawet wróciła później do grania. Udało jej się wygrać jeszcze jeden turniej wielkoszlemowy, ale sama poszkodowana powiedziała, że to wydarzenie całkowicie zmieniło jej życie i nigdy nie potrafiła wrócić na poziom, jaki prezentowała wcześniej.
Jeśli znaliście tę historię, to czy uważacie, że Seles byłaby teraz w jednym rzędzie z Sereną jako GOAT? Jeśli nie znaliście, to co o tym myślicie?
@onlystat @bojowonastawionaowca Choć tenisem się nie interesuję, to kojarzyłem tę historię z pewnego kanału na YT. Jak lubicie taką formę, to podrzucam linka: https://youtu.be/mDb_LLbK0fA?is=zWh2OBM4eo8TuGbL
W ogóle polecam ten kanał. W swojej kategorii moje top 1. Oglądam wszystko, nawet jak coś jest zupełnie nie z mojej bajki.
@onlystat tak teraz patrzę jeszcze - ONA MIAŁA NIECAŁE 20 LAT i już miała na koncie 3x z rzędu AO, 3x z rzędu RG i 2x z rzędu US Open. Nawet przy pamiętaniu o tym, że wtedy kariera zawodnicza często była sporo krótsza niż obecnie, to i tak potencjał miała gigantyczny na spokojnie tyle co Serena, wow
Zaloguj się aby komentować

Wyglądają niepozornie, ale ich siła potrafi zgasić niejednego „wielkiego schaba” z łapą jak lodówka! Często nie wyglądają jak ludzie, którzy mają łamać limity. Bardziej jak zwykli goście, których po prostu minąłbyś na ulicy bez większej refleksji. Jednak kiedy trzeba podnieść absurdalny ciężar...

Piłkarze Manchesteru City niespodziewanie zremisowali na wyjeździe z Bournemouth 1:1 w przedostatniej, 37. kolejce Premier League. Ten wynik oznacza, że Arsenal Londyn po 22 latach został mistrzem Anglii. "Kanonierzy" będą świętować tytuł w niedzielę po meczu z Crystal Palace. #sport...

Piłkarze Manchesteru City niespodziewanie zremisowali na wyjeździe z Bournemouth 1:1 w przedostatniej, 37. kolejce Premier League. Ten wynik oznacza, że Arsenal Londyn po 22 latach został mistrzem Anglii. "Kanonierzy" będą świętować tytuł w niedzielę po meczu z Crystal Palace. #sport...

W kwietniu Słoweniec, jadąc rowerem pod wpływem alkoholu (ok. 2,5 promila), zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w krawężnik. Byłego skoczka zabrano helikopterem do pobliskiego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Lublanie. Lekarze stwierdzili wtedy, że jego stan jest ciężki. 44-latek nie...