#sport #siatkowka #rodzicielstwo #dzieci #przemyslenia #gownowpis
Wczoraj byłem ze starszym synem na meczu Projektu Warszawa w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Ze sportów drużyniwych siatkówka mnie najmniej kręci, ale jak syn powiedział "fajnie, że tu jestem z tobą tato" to mi się nogi ugięły. Człowiek niby jest stary, cyniczny i nie wierzy w świat i ludzi, ale przy czymś takim serce mam jak galareta. Tak tylko się chciałem pochwalić, że nawet ja mam chwile, gdy czuję, że robię coś dobrze. No ale, to tylko chwile...
Dzielę się, bo jestem w szoku 0_o
Do dotknięcia palcami ziemi brakowało mi przynajmniej 15cm, jak nie 20cm.
Właśnie teraz zrobiłem te ćwiczenia z shorta i dotknąłem podłogi całą dłonią.
Wtf, co się tu stało xD
Jak ktoś spróbuje to dajcie znać, jak poszło. https://www.youtube.com/shorts/G2Tky63dPFM
To jest jedyna sekcja karate w Twojej okolicy? U mnie są też dla dorosłych i podział grup jest w sumie czymś normalnym, czasami są ćwiczenia kontaktowe w parach i byłoby dziwnie łupać low-kicka gówniakowi
Gdyby tam były tylko dzieciaki to z oczywistego powodu nie ma to sensu (znaczy się zbyt duża różnica w wadze i wzroście), ale jak są też dorośli z którymi możesz ćwiczyć to wszystko ok
@CieplyChlebek Jeżeli sensei nie ma problemów z tym, to git. Najlepiej zapytaj, czy są też zajęcia dla dorosłych. Zajęcia dla dzieciaków będą zapewne dostosowane do nich, aby się nie zniechęciły szybko.
Cześć wszystkim :) od paru lat lurkuje, ale w końcu muszę się pochwalić. W wieku 36 lat (czyli blizej gruzowiska niz dalej) za namową obu małych bąbelków zapisaliśmy się wspólnie na karate kyokushin i dzisiaj właśnie udało się wspólnie Lvl 6 I lvl 9 zdać egzamin na pierwszy pomarańczowy pas. Choć po minutowym mostku myślalem ze płuca wypluje, a mieśnie bedą bez zasilania. OUS!! Nigdy nie jest zapoźno próbować nowych rzeczy :) jaram się tym bardziej niż ruskie rafinerie.
#sport #sportywalki
@sireplama narazie tylko siebie, w szczególności jak przechodzę obok stolika albo łużka z drewnianymi nogami :) wtedy mały palec jest najbardziej zabójczy XD
@KastanStyraks super. U mnie młody 10 lat zaczynał w zerówce. Teraz ma żółty pas z dwiema belkami. Najbardziej mi się podoba jak robi kata. Super to wygląda. Powodzenia w przygodzie z kyokushin
Akurat dzisiaj @WatluszPierwszy pytal o transmisje spotkan Tauron #hokej Ligi w polskiej TV. No to mamy odpowiedz. Bedzie po jednym meczu z danej kolejki ale na stronie TVP Sport xD ech dobre i to bo pewnie jakis komentarz meczowy dadzą, a moze i nawet dwie kamery do obslugi spotkania. #sport
@WatluszPierwszy tak. I realizacja z jednej kamery. Najlepsze są powtorki - z tego samego ujecia tylko trochę wolniej swojego czasu mialem dostęp do czeskiej ligi wykupiony to tam za 10e miesiecznie dostajesz dostep do wszystkich meczow w lidze z realizacjami jak w NHL. Kamery w bramce, kamery na kasku sędziego.. u nas za 17 zl jeden mecz, z jednej kamery polecam
@FriendGatherArena to ja podziękuję, bo się tylko będę wkurzał. Pamiętam jak kiedyś pracowałem w polsko-czeskiej firmie i pojechaliśmy do nich akurat podczas MŚ w hokeju. Ja pier...lę o k...a, to jest jedyne, co mi przychodzi na myśl, gdy to wspominam. Chorzy ludzie Knajpa na Morawach na jakimś zadupiu, pełno ludzi i wszyscy wgapieni w TV nad barem. U nas coś takiego tylko w przypadku meczów piłkarskich.
Zawodnicy z Izraela zaatakowali polskiego zawodnika judo po czym ambasada tego kraju krzyczała o antysemityzmie. Co zrobiło nasze MSZ? Wydało oświadczenie, w którym napisali, że „nie ma zgody na antysemickie zachowania”. Naprawdę gardzę tym resortem i tym rządem. #sport #polityka #izrael
Nota moderacyjna @bojowonastawionaowca :
Pełna komunikacja MSZtu:
"W pełni zgadzamy się, że »nie ma miejsca na przemoc ani antysemickie obelgi żadnego rodzaju, zwłaszcza w sporcie, który powinien promować szacunek, uczciwość i współpracę między narodami«. Właśnie dlatego warto przypomnieć oficjalne stanowisko Polskiego Związku Judo: »Incydent polegał na użyciu siły wobec sędziego i agresywnym zachowaniu członków jednej z zagranicznych drużyn, co ostatecznie doprowadziło do przerwania zawodów. Decyzja o wykluczeniu tej drużyny z turnieju została podjęta przez organizatora w trosce o bezpieczeństwo zawodników, sędziów i uczestników imprezy, zgodnie z obowiązującymi przepisami sportowymi«.
Stowarzyszenie stwierdziło również, że: »Inne drużyny zagraniczne, w tym inne drużyny z Izraela, uczestniczyły w zawodach bez zakłóceń, a zawody i ceremonia wręczenia nagród odbyły się w spokojnej i sportowej atmosferze. Polski Związek Judo nie znajduje podstaw, by łączyć ten incydent z jakimikolwiek kwestiami narodowościowymi, religijnymi lub ideologicznymi. Incydent miał charakter czysto sportowy i organizacyjny i dotyczył konkretnych zachowań, a nie pochodzenia zawodników«"
@FriendGatherArena Będzie w TV? W ogóle dopiero teraz się ogarnąłem, że NHL jest w TVP. Taki ze mnie kibic hokeja, jak osła koń wyścigowy, ale mam plan by w tym roku nakarmić moje ADHD i wciągnąć się w kolejną dyscyplinę.
Aha no i zawsze dobrze życzę Gieksie nie ważne czy to piłka nożna czy cokolwiek innego. Mam spory sentyment do Katowic po prostu.
@WatluszPierwszy to całkiem szybko, bo chyba od miesiąca jest w TVP Sport albo nawet krócej.
Będzie w TV?
Oczywiście, ze nie. Telewizja Polska nie promuje polskiego hokeja można wykupić dostęp na stronie Nottingham Panthers albo zobaczyć darmową, piracką transmisję na znanym i lubianym onhockey.tv