#heheszki #mechanika #samochody #obd
#heheszki #mechanika #samochody #obd
Zaloguj się aby komentować
#samochody #motoryzacja
Takie cudeńko…
Kupować, nie kupować? ;))
W kom, foto silnika, płaska V12 5 litrowa 😄

Zaloguj się aby komentować
Poprawne parkowanie
#samochody
#czokooko - tag do blokowania/śledzenia
#filmiki
Zaloguj się aby komentować
@Justyna712 op delivers. Więcej w komentarzach.
#macmajster #samochody #motoryzacja #nissan #datsun #carboners #carspotting





Zaloguj się aby komentować
Kumpel mechanik mi podesłał z opisem "klient przyjechał, mówi że mu coś hamulce hałasują xD"
Ponoć auto do rozwożenia kebsów po mieście. Bonus w komentarzu.
#samochody #mechanikasamochodowa #januszebiznesu

Zaloguj się aby komentować
Nie od dziś wiadomo, że biały suv i kobieta za kierownicą to bardzo złe połączenie. Dodatkowo dlaczego one w większości siedzą za kierownicą jak na obrazku poniżej? Potem raz, że w miejsce nie potrafią trafić to obijają wszystko dookoła. a w czasie ruchu nie ogarniają co się wokół nich dzieje. Skąd się wzięła ta debilna moda że wielki suv oznacza że jest bezpieczny? Szkoda że kierująca najczęściej stwarza większe zagrożenie dla innych.
#suv #samochody #polskiedrogi

@30ohm
a w czasie ruchu nie ogarniają co się wokół nich dzieje
Nie ogarniają czy nie chcą ogarniać?
Kobiety mają szersze widzenie obwodowe, więc powinny lepiej ogarniać co dzieje się wokół, jednak tak się nie dzieje. Z moich obserwacji wnioskuję, że kobiety czasami tylko udają że Cię nie widzą. Będę stał na podporządkowanej z prawym migaczem próbując wjechać w korek przede mną i wiem że jeżeli przede mną będzie kobieta to będzie patrzyła w każdym kierunku - tylko nie w moim. Naprawdę, to tak jakby sobie gdzieś tam zakodowały "nie patrz na niego, to nie będziesz miała wyrzutów sumienia że go nie wpuściłaś".
To tylko moja obserwacja czy podzielacie mój punkt widzenia?
INB4 Tak, jestem seksistą - ale tylko drogowym, m.in. z w/w powodów.
Zaloguj się aby komentować
#samochody #latonapierdalaj może będzie ciepło, wymienię te opony już

Zaloguj się aby komentować
Wpadam wczoraj pod beetle shop, patrzę, a tam stoi, kurde, SD1. No to szybkie oględziny, lecę do detailingu obok, bo to na pewno do nich klient przyjechał.
Nie dostałem kontaktu do właściciela, ale dałem swój. Dziwnie jest mieć jakiegoś namacalnego, potencjalnego, kumpla w masochizmie. Tym bardziej, że dzielnica się zgadza. Ktoś zainwestował w zrobienie podwozia, bo na oko wszystko porobione, a konserwacja jeszcze nie widziała drogi.
Czasem mi się poszczęści
#motoryzacja #samochody #rover #roversd1 #pokazmalego #maluch #fiat126p #carspotting

Zaloguj się aby komentować
Przed państwem szczyt w dziedzinie #design
Wywalamy klasyczne zegary, bierzemy odrzuty od producentów smartfonów, wstawiamy prostokątną zaślepkę i cyk, pora na CS
Ponoć #alfaromeo
#motoryzacja #samochody #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Pffffffff.....
(jeszcze mrugał itd.)
#transport #samochody #ciezarowki #bekaztransa


Zaloguj się aby komentować
Ej Bartuś dawaj Ci nakleimy taka naklejkę na bejce
#wtf @bartek555 #samochody

Zaloguj się aby komentować
No i c⁎⁎j no i cześć! Fakt po wyborach jest więc mogą podpisać wszystko.
https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/lot-airbus-dostarczy-samoloty-regionalne-24395.html
#samochody #lotnictwo
Zaloguj się aby komentować
Od 12 lat jeżdżę min. 2 razy w tygodniu na 60 kilometrowej trasie dk. Przez cały ten czas spotykam pomiar prędkości przez policję w trzech, zawsze tych samych, miejscach. Dwa razy spotkałem ich w innym miejscu przy okazji pomiaru kaskadowego. Wszyscy miejscowi wiedzą, że mogą zapierdalać na tej trasie - trzeba tylko zwolnić w ww. miejscach. Szkoda, że działania drogówki to tylko stwarzanie pozorów dbania o nasze bezpieczeństwo. Może byłoby mniej wariatów na drogach.
Dodam, że znajomy znajomej zatrudnił się w drogówce jakiś czas temu. Mówi, że to najlepsza robota ever. Przez 3 tygodnie siedzą w aucie i scrollują neta, a potem tylko wyrobić zadaną liczbę mandatów w ostatnim tygodniu i, pyk, pora na CSa.
#policja #drogowka #zalesie #samochody

niestety w policji obowiązują statystyki, tabelki i excele. Przykład kolegi, który był dzielnicowym: ogarnął sobie osiedle z gagatków w dwa lata a potem nie mógł wykazać różnych rzeczy w kolejnych latach. Krawężniki muszą zatrzymywać dzieciaki za posiadanie 0,001g zielska, żeby tylko była zrobiona statystyka.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uszczelniał ktoś półgłowicę, podstawę walka rozrządu w 1.6 HDi? Trochę się poci, a uszczelnienie = ściągnięcie rozrządu na nowo i zastanawiam się ile mechanik mógłby zawołać #motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa
Zaloguj się aby komentować
Lubię współczesny trend w projektowaniu samochodów, który stawia na nieco bardziej "pudełkowe" kształty. Hyundai Grandeur (na fotach model z 2023, już jest nowsza generacja) jest przykładem takiej stylistyki, choć nie radykalnym. Oczywiście nie sposób nie zauważyć, że na pytanie "Ile chcecie kratki z przodu?" projektanci odpowiedzieli "Tak.". Wnętrze jest całkiem przyjemne, zwłaszcza na plus jest brak tabletozy, aczkolwiek - wszystko to ekrany. Tak czy inaczej - jeździłabym. Ale chyba Hyundai obraził się na Europę i nie sprzedaje u nas tego modelu.
#samochody #motoryzacja #carboners


Zaloguj się aby komentować
#samochody #motoryzacja
gdybyscie mieli kupic 6 osobowego busa, ktory pomiesci narzedzia i bedzie kosztowac do 50k, to co byscie wybrali??
#pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#samochody #elektroda 7 letni akumulator przy rozruchu pokazuje 4V, normalnie 12,45V. Padł czy tylko rozładowany?
Podłączyłem, zobaczę czy ożyje

Zaloguj się aby komentować
Sztuczna nieinteligencja wygenerowała FSC Żuka, który mógłby się podobać
#sztucznainteligencja #motoryzacja #fsc #zuk #samochody #mechanikasamochodowa #gownowpis #benc

Zaloguj się aby komentować