@Justyna712 op delivers. Więcej w komentarzach.
#macmajster #samochody #motoryzacja #nissan #datsun #carboners #carspotting





@Justyna712 op delivers. Więcej w komentarzach.
#macmajster #samochody #motoryzacja #nissan #datsun #carboners #carspotting





Zaloguj się aby komentować
Kumpel mechanik mi podesłał z opisem "klient przyjechał, mówi że mu coś hamulce hałasują xD"
Ponoć auto do rozwożenia kebsów po mieście. Bonus w komentarzu.
#samochody #mechanikasamochodowa #januszebiznesu

Zaloguj się aby komentować
Nie od dziś wiadomo, że biały suv i kobieta za kierownicą to bardzo złe połączenie. Dodatkowo dlaczego one w większości siedzą za kierownicą jak na obrazku poniżej? Potem raz, że w miejsce nie potrafią trafić to obijają wszystko dookoła. a w czasie ruchu nie ogarniają co się wokół nich dzieje. Skąd się wzięła ta debilna moda że wielki suv oznacza że jest bezpieczny? Szkoda że kierująca najczęściej stwarza większe zagrożenie dla innych.
#suv #samochody #polskiedrogi

Zaloguj się aby komentować
#samochody #latonapierdalaj może będzie ciepło, wymienię te opony już

Zaloguj się aby komentować
Wpadam wczoraj pod beetle shop, patrzę, a tam stoi, kurde, SD1. No to szybkie oględziny, lecę do detailingu obok, bo to na pewno do nich klient przyjechał.
Nie dostałem kontaktu do właściciela, ale dałem swój. Dziwnie jest mieć jakiegoś namacalnego, potencjalnego, kumpla w masochizmie. Tym bardziej, że dzielnica się zgadza. Ktoś zainwestował w zrobienie podwozia, bo na oko wszystko porobione, a konserwacja jeszcze nie widziała drogi.
Czasem mi się poszczęści
#motoryzacja #samochody #rover #roversd1 #pokazmalego #maluch #fiat126p #carspotting

Zaloguj się aby komentować
Przed państwem szczyt w dziedzinie #design
Wywalamy klasyczne zegary, bierzemy odrzuty od producentów smartfonów, wstawiamy prostokątną zaślepkę i cyk, pora na CS
Ponoć #alfaromeo
#motoryzacja #samochody #heheszki

Podejrzewam, że to było tak. Projektant chciał analogowe zegary, ale przyszedł PM i powiedział, że ma być LCD, bo wszyscy mają LCD. Wkurwiony projektant na odpierdol wyrysował prostokąt w miejscu gdzie chciał zegary i wysłał do PM. Potem sam był w szoku jak się dowiedział, że projekt został klepnięty.
Kto pracował z PMami ten w cyrku się nie śmieje.
Zaloguj się aby komentować
Pffffffff.....
(jeszcze mrugał itd.)
#transport #samochody #ciezarowki #bekaztransa


Zaloguj się aby komentować
Ej Bartuś dawaj Ci nakleimy taka naklejkę na bejce
#wtf @bartek555 #samochody

Zaloguj się aby komentować
No i c⁎⁎j no i cześć! Fakt po wyborach jest więc mogą podpisać wszystko.
https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/lot-airbus-dostarczy-samoloty-regionalne-24395.html
#samochody #lotnictwo
Zaloguj się aby komentować
Od 12 lat jeżdżę min. 2 razy w tygodniu na 60 kilometrowej trasie dk. Przez cały ten czas spotykam pomiar prędkości przez policję w trzech, zawsze tych samych, miejscach. Dwa razy spotkałem ich w innym miejscu przy okazji pomiaru kaskadowego. Wszyscy miejscowi wiedzą, że mogą zapierdalać na tej trasie - trzeba tylko zwolnić w ww. miejscach. Szkoda, że działania drogówki to tylko stwarzanie pozorów dbania o nasze bezpieczeństwo. Może byłoby mniej wariatów na drogach.
Dodam, że znajomy znajomej zatrudnił się w drogówce jakiś czas temu. Mówi, że to najlepsza robota ever. Przez 3 tygodnie siedzą w aucie i scrollują neta, a potem tylko wyrobić zadaną liczbę mandatów w ostatnim tygodniu i, pyk, pora na CSa.
#policja #drogowka #zalesie #samochody

niestety w policji obowiązują statystyki, tabelki i excele. Przykład kolegi, który był dzielnicowym: ogarnął sobie osiedle z gagatków w dwa lata a potem nie mógł wykazać różnych rzeczy w kolejnych latach. Krawężniki muszą zatrzymywać dzieciaki za posiadanie 0,001g zielska, żeby tylko była zrobiona statystyka.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uszczelniał ktoś półgłowicę, podstawę walka rozrządu w 1.6 HDi? Trochę się poci, a uszczelnienie = ściągnięcie rozrządu na nowo i zastanawiam się ile mechanik mógłby zawołać #motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa
Zaloguj się aby komentować
Lubię współczesny trend w projektowaniu samochodów, który stawia na nieco bardziej "pudełkowe" kształty. Hyundai Grandeur (na fotach model z 2023, już jest nowsza generacja) jest przykładem takiej stylistyki, choć nie radykalnym. Oczywiście nie sposób nie zauważyć, że na pytanie "Ile chcecie kratki z przodu?" projektanci odpowiedzieli "Tak.". Wnętrze jest całkiem przyjemne, zwłaszcza na plus jest brak tabletozy, aczkolwiek - wszystko to ekrany. Tak czy inaczej - jeździłabym. Ale chyba Hyundai obraził się na Europę i nie sprzedaje u nas tego modelu.
#samochody #motoryzacja #carboners


Zaloguj się aby komentować
#samochody #motoryzacja
gdybyscie mieli kupic 6 osobowego busa, ktory pomiesci narzedzia i bedzie kosztowac do 50k, to co byscie wybrali??
#pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#samochody #elektroda 7 letni akumulator przy rozruchu pokazuje 4V, normalnie 12,45V. Padł czy tylko rozładowany?
Podłączyłem, zobaczę czy ożyje

Zaloguj się aby komentować
Sztuczna nieinteligencja wygenerowała FSC Żuka, który mógłby się podobać
#sztucznainteligencja #motoryzacja #fsc #zuk #samochody #mechanikasamochodowa #gownowpis #benc

Zaloguj się aby komentować
Mieliście kiedykolwiek kontrolę spalin na przeglądzie? Bo ja nigdy i uważam, że to bardzo źle.
Jedziesz za takim, to aż szczypie w oczy i drapie po gardle. A po oddaleniu się od takiego delikwenta, trzeba wietrzyć przez 2 minuty, bo nie da się jechać komfortowo (tak wymieniam raz w roku filtr kabinowy).
A do tego warto wziąć pod uwagę, że taka osoba może być całkowicie nieświadoma tego problemu.
Nowe auta mają coraz to surowsze normy, a to stare gówno porusza się po drodze i nikt tego nie kontroluje. Nie twierdze, że każde stare auto to gówno, ale albo dbamy o samochody i są sprawne, albo nie powinny być dopuszczone do ruchu.
A do tych idiotów ze strzelającym wydechem, to powinno się móc legalnie strzelać.
#narzekaniestarychludzi #zalesie #ankieta #samochody

Niewątpliwie jest to bolączka polskich dróg i ulic i przydałoby się takie auta eliminować z ruchu. Ale poszukajcie sobie jakiegoś nagrania z lat 90 na YT. Każda ciężarówka i autobus zostawiały za sobą ogromne chmury dymu
Co do smrodu w aucie - jeśli macie taką możliwość, zamontujcie filtr kabinowy z węglem aktywnym. Jaki to jest game changer...
Raz jechałem sobie bezpośrednio za ciężarówką do przewozu żywca, a w środku auta zero zapachu. Zapomniałem się po paru kilometrach i otworzyłem sobie szyberdach. No i zrozumiałem, że ta ciężarówka była jednak załadowana. Smród chlewu "wyganiałem" przez kolejne dzieściX kilometrów
Zaloguj się aby komentować
Czy możecie polecić jakiś bagażnik rowerowy na hak? Szukam czegoś na 4 rowery. Na rynku widzę różne modele w różnych przedziałach cenowych, pytanie czy za ceną idzie jakość i warto wydać więcej na lepszy sprzęt, czy wszystko to jeden ch.
#pytanie #rower #samochody
@Piechur mam niemiecki Eufab odchylany za 1/3 ceny thule na 3 rowery. Ma 21 lat wsio działa, używam 40 razy w roku, staje na nim i wchodzę na dach terenówki.
Zużycie po 20 latach to tylko ślady przechowywania zimą w brudnej piwnicy.
Tu masz na 4szt za 1390zl.
https://allegro.pl/oferta/bagaznik-rowerowy-eufab-amber-4-11556-czarny-17282256542
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio pisałem jak mi się sworzeń rozwalił na ekspresówce w moim Clio.
Nie stać mnie na naprawę, bo niedawno się przeprowadziłem, więc stał na parkingu pod blokiem.
Wracam z żabki, a tam moje Clio zyskało paski bojowe xD Może jakiejś Julce z #tinder się nawet spodoba, ale nawet nigdzie nim nie pojadę, bo nie mam przeglądu podbitego.
No tak, c⁎⁎j mi w d⁎⁎e
#samochody #gownowpis #twojwpisbrzmiznajomo @redve

Zaloguj się aby komentować