A to widzieliście? XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

A to widzieliście? XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Mimo wszystko fajnie by było jakby wrócił o własnych siłach…
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
To nie fejk XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Kogo wsypie tajemniczy jegomość? Do kogo zapukają smutni panowie?:)
#polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni #jebacpis #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Nie ma przypadków są tylko znaki.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
PiS is Bad:) miejmy tylko nadzieję, że Bodnar dobrze zabezpieczył dodatkową strażą najcenniejszego człowieka w Polsce:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Świnia oderwana od koryta marnieje w oczach, kto by się spodziewał:)
PS. A może to ze stresu?
#jebacpis #bekazpisu #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Paweł Sz., twórca marki Red Is Bad wypowiedział pełnomocnictwo dwóm swoim adwokatom (Wąsowski/Lewandowski) i poszedł na współpracę z Prokuraturą.
Zaczęło się, lecę po popcorn:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Niektórzy mówią, że rząd robi wszystko, by PiS wrócił za 3 lata do władzy. Według mnie przesadzają (bo też po ośmiu latach mamy zaburzone oczekiwania), ale krytyka jest oczywiście wskazana i pożądana. Rząd popełnia błędy, niekiedy spektakularnie głupie, które na pewno PiSowi nie szkodzą.
Z pewnością natomiast można stwierdzić, że Polskie Stronnictwo Lobbystów rzeczywiście robi wszystko, by PiS wrócił do władzy. Oczywiście obciąża to także Donalda Tuska, których tych ludzi wziął do rządu.
Choć kredyt 0% jest popierany przez Tuska, to nikt tak do niego nie prze jak PSL. Nikt nie robi takich fikołów w obronie tego programu jak ludzie PSL. Teraz okazuje się, że PSL-owy wiceminister, który jest jednym z najgorliwszych orędowników tego transferu, dla dew... wrrrróć, kredytu, jest biznesowo związany z ciemiężonymi deweloperami. W specustawie powodziowej autorstwa ministra z PSL w sposób cudowny znalazł się zapis deregulący, o który deweloperzy walczyli od dawna. Usunięto go dopiero po interwencji mediów. Ledwie dwa tygodnie temu okazało się, że lider PSL (i wicepremier) casualowo spotyka się z lobbystą tytoniowym co na pewno pozostaje bez związku z faktem, że zarówno on jak i inni PSL-owcy (a także przynajmniej jeden polityk KO) próbowali udupić niewygodną dla branży ustawę.
Nawet taka absolutna duperela jak wolna wigilia, tzn. dzień, w którym i tak nikomu nie chce się pracować, urasta w mitologii PSL do jakiegoś zamachu na przedsiębiorców i gospodarkę w ogóle. Bo rozumiecie, gdy z 251 dni roboczych w roku zrobi się 250, to gospodarka 37 milionowego kraju weźmie i j⁎⁎⁎ie w jedno popołudnie. Tutaj trzeba zaznaczyć, że z odsieczą wigilijną przyszli PSL-owi Rysiu Petru z Polski 2050 oraz Gazeta Wyborcza.
A do tego absolutny radykalizm obyczajowy. Bo na to, że chłopy z PSL poprą legalizację aborcji, to ja za bardzo nie liczyłem. Ale to że Kosiniak prowadzi teraz krucjatę przeciwko związkom partnerskim, posuwając się do zupełnie absurdalnych propozycji, sprowadzających się do tego by zawierający taki związek się przypadkiem nie uśmiechali - jest już zupełną aberracją. Szczególnie, że, przypomnę może, związki partnerskie to taki ćwierć-środek i wielki ukłon w stronę urażonych konserwatystów, którzy od lat nie chcą pozwolić zawierać zwykłych małżeństw, więc żeby już przestali pi⁎⁎⁎⁎lić, wymyślono takie rozwiązanie na ślinę i gumę kulkę. I teraz są nawet przeciwko temu. Zero refleksji. Zero kompromisów.
No zupełnie jakby chcieli by ten PiS naprawdę wrócił. Nie wiem co nimi kieruje (poza głęboko zakorzenionym konserwatyzmem i powiązaniami finansowymi z lobbystami, rzecz jasna). Ale na wypadek gdyby uwidzieli sobie, że jakby PiS wrócił to oni mogliby być jego koalicjantem - może polskie społeczeństwo powinno zadbać o to, by w takim hipotetycznym scenariuszu znaleźli się pod progiem.
Szczególnie, że ploteczka mówi, jakoby Kosiniak planował rozwód z rządem po wyborach prezydenckich. Śmiem w tę ploteczkę wątpić, ale jeśli chłopom naprawdę coś takiego świta w głowach, w domyśle: po zwycięstwie kandydata PIS, to jest znacznie gorzej niż mogłoby się wydawać.
Serio, ten rząd jest jaki jest, ale PSL nie tworzy w nim żadnej wartości dodanej.
#jebacpsl #jebacpis #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
(Tekst nie mój, źródło: Doniesienia z putinowskiej Polski na fb)

Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś z Was planował podpisać cyrograf z diabłem to pamiętajcie o zasadach.
Merytoryczna opozycja XD
#jebackonfederacje #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Jak to leciało, nie rozliczą ich? XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ofiarą ataków i hejtu był z pewnością 15-letni Mikołaj Filiks, który odebrał sobie życie po tym jak oseł szmatecki razem z innymi sobie podobnymi kreaturami zaszczuł go na polityczne zamówienie. Niech spoczywa w pokoju.
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
A Skarb Państwa jest po to by go złupić. I tak to się kręci w tym kartonie.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Do Parlementu Europejskiego trafił właśnie wniosek o uchylenie immunitetu i pociągnięcie do odpowiedzialności karnej Grzegorza Brauna. Wniosek podpisał minister sprawiedliwości Adam Bodnar.
Dzień dobry, niech ten dzień się skończy tak pięknie jak się zaczął:)
#zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #jebackonfederacje #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
bądź pisowcem
znajdź cokolwiek negatywnego w sieci
wrzuć to u siebie zwalając winę na Tuska
pora na CSa
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
A Pablo Moralesa jeszcze pamiętacie?:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Czyli mówicie, że pod koniec 2024 roku kobieta w Polsce dalej posiada status świętej?
#polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Za oderwanie TV Republiki i knura Sakiewicza od publicznego cyca.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Z tymi przywilejami emerytalnymi to był jakiś dramat, bo rykoszetem oberwali ludzie którzy po prostu pracowali jako milicjanci, zwykle krawężniki, detektywi itd. niepowiązani z SB. Mój wujek po 40lat schodził pracy stracił emeryturę i spadł na minimum, musiał sprzedać mieszkanie i bardzo podupadł na zdrowiu.
Zaloguj się aby komentować
Poczet polskich więźniów politycznych i męczenników.
Fundusz Sprawiedliwości dla ofiar przestępstw to skarbonka, którą jako społeczeństwo wystawiliśmy sobie ponad ćwierć wieku temu, w biednych latach 90-tych i od tego czasu wrzucamy do niej publiczne pieniądze, żeby było na zgwałcone kobiety, na wdowy i sieroty, na rehabilitację ofiar pobić, ale także na resocjalizację więźniów, którzy wychodzą na wolność a zależy nam, żeby wrócili do społeczeństwa.
Z tej skarbonki Ziobro razem z Romanowskim, urzędniczkami, księdzem Salcesonem i jego rodziną wyjęli całą kasę. Ksiądz Salceson wyróżnił się na tym polu wybitnie.
Oprócz rozmaitych przelewów dla rodziny i funfli, wypłacania sobie kasy z konta fundacji z bankomatu, ks. Salceson płacił kartą połączoną z rachunkiem fundacji: w sklepach, restauracjach, hotelach i na bilety (kolej, samolot) i wydał 1 mln 74 tys. 800 złotych.
Jeżeli przyjąć, że impreza trwała 3,5 roku, daje to średnio 24,5 tysiąca miesięcznie, blisko tysiaka dziennie. Tak Popiełuszko Naszych Czasów katowany był luksusem.
Ale to już nie salceson, to wołowina Wagyu od krów słuchających Mozarta.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Męczennik za wielu (pisowców), k⁎⁎wa jego mać. No ale oczywiście już się w najlepsze kręci karuzela karnowskich i sakiewiczów w robieniu z niego ofiary systemu złego niemieckiego agenta-zaborcy, znowu biedny kościółek w polszy prześladujo, tego przecież nawet za komuny nie było, oj dana, dana świat się kończy, upadek obyczajów, rozkład moralności.
Zaloguj się aby komentować
Ten stanowski to coraz cięższe zlecenia od Partii dostaje. Jeszcze trochę i coś na krzysia wypłynie jak będzie koło tego kalibru person się kręcił:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować