It's over.
#przegryw
It's over.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Mam 2 randki z Tindera w tym tygodniu, sram ze strachu.
#tinder #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Its over dla chlopa #przegryw #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
It's over, bez odbioru.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ehh jutro na 10h wiec moge posiedziec, moj ulubiony niszowy youtuber wypuscil 4 godzinny filmik o histori Five Nights At Freddys, zrobilem sobie herbatke lyknolem polowe xanaxa i bede pil herbatke, niestety tango z mango sie skonczylo ale jakas jagodowa tez dobra.
#gownowpis #niedzielawieczur #przegryw

Zaloguj się aby komentować

psychologia #depresja #adhd #asperger #autyzm #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #razemwychodzimyzprzegrywu #pracanadsoba Dzielę się video, które dostałem od taty. On sam ma problemy ze sprzątaniem, ale też bardziej z depresją i prokrastrynacją i ogółem życiem z ADHD. Ja chyba tak samo, chociaż...

Minęło wiele lat odkąd Henry Rollins opublikował swój esej Iron and the Soul w magazynie Details (1994). Ten tekst nigdy się nie starzeje i jest jak skrzynia skarbów wypełniona cytatami. Ostatni akapit jest prawdopodobnie najbardziej znany, ale cały esej jest pełen złota, jeśli nie znasz, poświęć...
#ouraring #zalesie #sen #zdrowie #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #razemwychodzimyzprzegrywu
Lurwa max.
Ponad tydzień pracy nad snem. Nawyki itd. Średnia chodzenia spać chyba już przed 21:30, na pewno przed 22.
Dzisiaj na Oura ring byłby najlepszy wynik w tym tygodniu. I k⁎⁎wa założyłem pierścionek żony wczoraj na wieczór. Tyle pracy jak krew w piach.
Gdzie są moje punkty ja się pytam.
Deficyt snu byłby już pewnie poniżej moderate, bo spałem z 9h.
No nic walka trwa. Idę założyć okularki do światłoterapii (mroczna północ, nie będzie słońca do 9 przynajmniej) żeby walczyć z depresją sezonową i cisnę dalej z nawykami. Dzisiaj nie idę do pracy więc zdążę zrobić całą serię jogi. I zjem owsiankę na ładną kupę, a nie tylko kawę z olejem kokosowym.

Zaloguj się aby komentować
#stream #przegryw ŚWIAT WEDŁUG PRZEGRYWA! (tak, ten z YouTube)
Stream na "kicku": sprawy huopskie, poruszanie problemów codziennych, możliwość rozmowy ze streamerem.
https://kick.com/finalblackpill
Zaloguj się aby komentować
Noworoczny challenge jedzenia fast foodu codziennie podtrzymany, dzisiaj wjechał duży rollo, zauważyłem, że zaczynam już sapać od jakiegoś czasu, nigdy tak nie miałem.
Wczoraj z 4 litry Pepsi na dolewkach w Burger Kingu wypiłem, wieczorem do snu 2 Perly i dzisiaj rano prawie się zbełtałem, miałem odruch wymiotny ale nic nie leciało.
#depresja #przegryw

@KrzysztofBednarczyk u mnie jest kilka kebabów ale liczą się tylko dwa-noor kebab na senatorskiej - kutang wołowy za 30 zeta długości przedramienia z sosem mieszanym - kula, kapuśniak, słodko-pikantne sosy, mocno zgrilowany gorący placek lub
-kebab king w obrzydliwie grubym placku z pieca tendori, jak zamawiasz wołowinę to trzeba patrzeć na ręce żeby ciapate nie wymieszały z tanią kula z kurczaka. lawasz gruby, smak średni, sosy średnie, warzywa średnie, ledwo ciepłe mięso-d⁎⁎y nie urywa
@KrzysztofBednarczyk to żaden challenge. To rzucenie rękawicy i powiedzenie poddaję się.
Challenge to byłby zdrowo jeść chociaż 2 dni w tygodniu. I potem mógłbyś rozwinąć to do 3, 4.
W sumie dwa dni to jest jeden dzień gotowania bo szkoda nie gotować od razu na dwa dni.
Sałatka warzywna, np Rucola i pomidory+oliwa. Do tego jakieś węgle i mięso, tylko w odpowiedniej proporcji - sałatka powinna zajmować pół talerza.
To jest zmaganie z tym co wmawiają ci reklamy, z tym do czego przyzwyczajony jest organizm, ze skillami w planowaniu obiadów, umiejętnych zakupach, gotowaniu. Zwłaszcza flora bakteryjna tutaj steruje. Niestety, nieumiejętna dieta rozwija złą florę bakteryjną - dająca zaparcia, wzdęcia i depresję. A taka zła flora wymusza na tobie niezdrowe jedzenie. Np. sprawi, że nie możesz przejść obok stoiska ze słodyczami w sklepie nie kupując nic. Albo, że uważasz to za normalne pić wodę z cukrem do obiadu (ala. cola pepsi itp.). Wiesz, że właściciel fabryki pepsi nie daje jej dzieciom i sam jej nie pije?
Po czasie zdrowszego jedzenia organizm domaga się warzyw w obiedzie, a słodkie picia odrzucają. Tylko trzeba przebrnąć przez dolinę cierpienia i do tego dojść. Ale nie jesteś sam, nawet jeżeli TWÓJ MÓZG CHCE CIĘ ZABIĆ.
Zaloguj się aby komentować
Co tam u was, koliedzy?
Ja #spierdotrip gdzieś o 18, bo co mam robić? Jak mi dadzom to chodzę.
#przegryw

walka o dobre nawyki. udało się pójść spać, tuż po 22 zamiast o 21, ale nie najgorzej. Winne jest pofolgowanie sobie bo piątek i nie zrobienie prysznica od razu po pracy (jak jest napisane apce nawykowej). I oczywiście jak to już kiedyś przewidziałem i dlatego ten nawyk ustawiłem - przyszedł czas snu i nagle trzeba było się jeszcze kąpać i nie zdążyłem położyć się w terminie. Ale walka trwa i się nie poddaję.
Zaloguj się aby komentować
Mocno zjebany humor mam od ostatnich 12 lat ale przy tym skisnąłem srogo gdy wpisałem "supreme gentleman" i mi biografia Elliota od razu wyskoczyła xD
#przegryw #incel

Zaloguj się aby komentować
Codziennie żrę tylko rurki z kremem i fast foody, obym szybko zdechł.
#przegryw #depresja
@KrzysztofBednarczyk Tak jak owczarek pisał to daj sobie szansę i skorzystaj z tego co jest dostępne. Ze swojej strony postaram się doceniać Twoje wpisy gdy opiszesz na czym z perspektywy osoby w depresji polegają takie numery pomocy i zawsze możesz opisać swoje odczucia, co uważasz, że jest dobre, a co według Ciebie działa źle.
Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem wczoraj rozpiętki na 27,5 kg.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Jestem aspołecznym ścierwem i nic w życiu nie osiągnę.
#depresja #przegryw
@KrzysztofBednarczyk a ja wczoraj całą drogę do pracy zmusiłem się, żeby mimo mrozu i zamieci mieć uśmiech na twarzy. I po czasie zmienił mi się humor. Aż śmieszne, że można negatywnie oceniać coś tak neutralnego jak zimny wiatr i śnieg zimą. Potem już było z górki. Cały dzień ktoś mi próbował z czymś pomóc albo być miły. Kolega mudżin miał coś z kichami i latał srać kilka razy. Miałem lżejszą pracę w rzeźni i dwa razy to ja za niego stanąłem na lince. A potem się z nim zamieniłem, żeby miał trochę lżej i mógł polecieć do toalety jak go przyciśnie, ale kazałem mu myć ręcę przed jedzeniem.
Zaloguj się aby komentować
Yerba zrobiona, notatki otworzone i lecimy. Trzeba zdać sesje ehhh.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Kolejny fala migracji z #wykop dlatego apeluje by dać żyć ludziom z tagu #przegryw oni nie są źli tylko zagubieni :c
Zaloguj się aby komentować
Hejka sklejka morze wspola kopiel?
#przegryw
Zaloguj się aby komentować