Nawet jakbym chciał kupić sterydy, to nie wiem gdzie ehhhh.
#przegryw
Nawet jakbym chciał kupić sterydy, to nie wiem gdzie ehhhh.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Matka ogląda jakieś randki w TV, Bułgar się pyta laski czy ma sztuczne usta a ta była zszokowana pytaniem, i tak jej się podobał, taki Bułgar to jest Chad co się nie pi⁎⁎⁎⁎li w tańcu.
#przegryw #tinder
Zaloguj się aby komentować
Da radę przechodzić jeszcze jeden sezon?
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cześć!
Wołam do duskusji szanowne Hejtowe grono, gdyż po ostatnim exodusie z miejsca na W trafiło do nas trochę młodzieży. Młodzieży, która nie do końca jest zadowolona z tego jak sobie radzą w życiu.
Z racji tego, że jestem jednym z młodszych starych hejtowiczów (<40 here) i mam więcej energii, chciałem zapoczątkować nową zabawę.
Ponieważ średnia wieku Hejto zbliża się do 60, mamy tutaj dużo ludzi, którzy już zapomnieli (zapomniałem co miałem pisać, ok już pamiętam) jak to było wstydzić się zagadać z dziewczyną, wstydzić się ogarniać pracę albo wybrać sobie ścieżkę życiową, która daje sens, satysfakcję i szczęście.
Co wy na to, żeby jako bywalcy społeczności rozwojowych trochę zbliżyć się do realnych problemów dzisiejszej młodzieży (ludzi <35 lat) i trochę im pomóc dzięki własnemu doświadczeniu? Świat się trochę zmienił i nie wszystkie doświadczenia ludzi urodzonych w latach '80 i wcześniej są wciąż aktualne, ale tak duże zmiany w ludzkiej psychice jeszcze nie zaszły.
Dlatego myślałem nad tym, żeby dołączyć się do tagu przegryw, tworząc też meta tag #razemwychodzimyzprzegrywu (podkreślające zaangażowanie całej społeczności hejto, a nie tylko tych uważających się za #przegryw). I z jednej strony sugerować treści rozwojowe (filozofia, stoicyzm, może też rozwój fizyczny o którym wiem niewiele).
Dodatkowo, kto uważa, że ma coś do dodania, może pisać o swoim własnym wychodzeniu z przegrywu. Dlaczego już nie boimy się zagadać do obcej ładnej kobiety. Albo poprosić szefa o inne warunki pracy / podwyżkę.
Jako Hejto mamy do tego warunki, gdyż w przeciwieństwie do W jest nas ciągle więcej niż ludzi z tagu #przegryw. A dodatkowo wygląda na to, że FILTR* zadziałał i nasza hejtowa społeczność #przegryw jest dosyć mało toksyczna i mizoginistyczna czy blackpillowa, a jest raczej nastawiona na wspieranie się.
Wiecie, chodzi mi o to, żeby bez oceniania napisać np. komuś kto pisze że "chce spróbować amfetaminy, bo może mu to pomoże w życiu" że to pomysł głupi i dokładnie poprzeć tę tezę faktami naukowymi oraz przykładami z naszego długiego życia.
Co wy na to? Czy nazwa tagu #razemwychodzimyzprzegrywu jest dobra? Czy chcemy olać młodszych druhów z problemami bo tak wygodniej i prościej i dawać tagi typu #przegryw na czarno? Czy może jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie i pomóc kilku osobom zmieniAĆ (to proces, a nie jednorazowa akcja) swoje życie na lepsze?
#hejto #glupiehejtozabawy #filozofia #rozwojosobisty #stoicyzm #psychologia #chlopskadyscyplina #rozwojduchowy #hejtokoksy #rozwojosobistyznormikami #przegryw #autyzm #asperger #adhd #adhddoroslych #logikarozowychpaskow #wychodzimyzprzegrywu #razemwychodzimyzprzegrywu
A.D.: autyzm i adhd - dodałem te tagi, bo podejrzewam, że spora część #przegryw to nierozpoznane zaburzenia. Które może nie są na tyle silne, żeby ktoś od przedszkola trafił do psychiatry, ale jednak faktycznie utrudniają dobre funkcjonowanie w dorosłym życiu.

@cebulaZrosolu na siłę - faktycznie nie. Ale samo wejście do naszej społeczności to już jakiś krok.
Dodatkowo, działanie ukierunkowane na jakiś cel jest o wiele bardziej skuteczne. Tym badziej jeżeli cel jest jasno określony. A im więcej ludzi do zabawy tym większa szansa na pasujący i dobry "content".
Zaloguj się aby komentować
Witam huopstwo - polecam koliegę, którego YouTube cenzuruje.
Zwykłe huopskie gadanko, jest też Discord społeczności, bardzo przyjaznej, bez patologii (ale i też bez gryzienia się w język).
https://kick.com/finalblackpill
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Normalnie się nie śmieję z czyjegoś wyglądu ale przy tym type kisłem parę minut xD
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
7/... Jedziemy dalej
https://www.youtube.com/watch?v=i8QhX0GkwBQ
#nofapchallenge #feels #przegryw #nopornchallenge #uzaleznienie #nalogi
Zaloguj się aby komentować
Wpis który wyjaśnia mój wczorajszy wpis krytykujący przesadne umartwianie się nad sobą współczesnych mężczyzn
Mój wczorajszy post nie został w pełni zrozumiały więc chce go tutaj wytłumaczyć nieco bardziej szczegółowo. Generalnie jestem zdania, że rodzina jest mimo wszystko tworem społecznym, a więc i kulturowym. To jak ona funkcjonuje i jest postrzegana zmieniało się w toku historii. Różne kultury inaczej podchodzą do tematu rodzin. W islamie dopuszczalne jest posiadanie wielu żon. W Chinach istotne znaczenie miały duże klany które według niektórych badań miały umożliwić tamtejszą eksplozje demograficzną. Nawet na zachodzie długo dominował koncept rodzin wielopokoleniowych. Rodzina nuklearna to współczesny i amerykański koncept który został wam zaszczepiony jako domyślny. W praktyce nie ma w nim nic tradycyjnego ani naturalnego.
Miłość romantyczna też jest raczej produktem cywilizacyjnym na co wskazywał polski filozof i socjolog Florian Znaniecki. Jej wartość w społeczeństwie była postrzegana różnie. W starożytnej Grecji miłość braterska (Philia) była często stawiana wyżej od erosa. Dzisiaj z kolei to kobiety często lepiej sobie radzą bez partnera od mężczyzn bo skupiają się wtedy bardziej na relacjach koleżeńskich. W średniowiecznej popularnej historii o Rolandzie gdy ten umiera to myśli przede wszystkim o swoim władcy, a nie o narzeczonej. W innych opowieściach z tego okresu bywało podobnie. Choć miłość między kobietą i mężczyzną kulturowo ceniono oraz romantyzowano to przecież za świętych i najbardziej nieskalanych postrzegano ludzi rezygnujących ze związków. Również na wschodzie pojawia się motyw ascezy.
Chce przez to powiedzieć wam (a tobie szczególnie kolego @Mikel), że cierpicie z powodu waszego przesadnego przywiązania do idei jaką jest założenie przez mężczyznę rodziny co zostało wam wpojone jako domyślny plan na dorosłość. W tym widzicie cel i sens waszej egzystencji którego nie jesteście wstanie zrealizować co powoduje waszą frustracje. Ja za to chciałem jedynie byście wyszli poza ten schemat i odnaleźli nowy cel które stanie się dla was źródłem nowego sensu. Człowiek bowiem potrzebuje celów długoterminowych na co wskazywał psycholog Józef Kozielecki. Dążąc do nich dokonuje się transgresji i przekroczenia samego siebie co jest realizacją nietzscheańskiej woli mocy. Jednak nawet coś tak prostego jak zbieranie znaczków może nadać waszemu życiu nową wartość.
W innym przypadku będziecie jedynie ciągle zgorzkniali i skupieni na własnym nieszczęściu. Nie ma to bynajmniej nic wspólnego z ekspresją własnych uczuć gdy odczuwamy silny żal (jak w przypadku śmierci bliskiej osoby, zdrady czy podobnych tragedii) Człowiek bowiem uczy się akceptować w końcu los i ruszać dalej. Tutaj natomiast obserwowany jest całkowity zanik woli działania który zostaje zastąpiony ciągłym spędzaniu czasu na umartwianiu się i racjonalizowaniu tego stanu i to właśnie jest w moich oczach żałosne.
#przegryw #filozofia #psychologia #socjologia

@Al-3_x xD xD xD
Ja cierpię przez brak rodziny? Powoduje to u mnie frustrację i jestem z tego powodu nieszczęśliwy? iks k⁎⁎wa de xD
Jak chcesz komuś zrobić psychoanalizę to warto zacząć od wywiadu xD Dawno nikt tak bardzo nie przestrzelił z wnioskami na temat mojej osoby xD Ja pi⁎⁎⁎⁎le, ładnie się uśmiałem z rana...
Przecież zarzuciłem Ci jedynie że Twoim rozwiązaniem na samotność jest przykrywanie gówna liściem i nie rozwiązuje problemu. Ba, może doprowadzić do innych problemów jak pracocholizm czy kompulsywne ćwiczenia na siłowni. A ty mi zacząłeś rozwiązywać mój problem, który mnie nie dotyczy i do tego wywołałeś do tablicy xD
@Mikel
Ja cierpię przez brak rodziny? Powoduje to u mnie frustrację i jestem z tego powodu nieszczęśliwy? iks k⁎⁎wa de xD
Nie wiem czy cierpisz na brak rodziny. Wiem, że wiele osób na to narzeka i piszę ciągle o tym w internecie. Tobie natomiast chciałem powiedzieć skąd się bierze przyczyna tego cierpienia i dlatego cie zawołałem. Szczerze przepraszam, że poczułeś się przyporządkowany do tej grupy z powodu mojego wpisy. Nie taki był mój zamiar.
Zaloguj się aby komentować
Leci kawa na ława z Biedronka (czyli popłuczki, a nie kawa) na wodzie ze studni.
Piję, bo lubię. Piję, bo mnie stać!
A wy co? Woda z kranu i kolorowe napoje?
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Prawdę mówiąc to ciągłe wysłuchiwanie płaku płaku współczesnych mężczyzn, że nie mają żony i dzieci jest dość żałosne. Albo człowiek ma siłę by żyć dla siebie i realizować swoją wole mocy, ale pozbawia się poczucia własnej godności. Człowiek ma tą niezwykłą zdolność, że potrafi poświęcić swoje życie nawet zbieraniu znaczków. Tak długo jak macie jakiś cel tak długo macie po co żyć.
#przegryw #filozofia #bekazpodludzi

@Vampiress
Po co komu np kariera w korpo czy rozkręcenie własnej działalności i trzepanie kasy, jeśli tej kasy nie będzie się miało komu przekazać?
Dla wygodnego życia, ładnego domu poza miastem, smacznego jedzenia, własnego basenu i siłowni.
Albo po co komu ciągłe podróże
Dla zobaczenia ładnych miejsc.
Zaloguj się aby komentować
5/... Płyniemy dalej z #nopornchallenge #nofapchallenge
https://youtu.be/mFho6yUbSSQ
#przegryw #feels
Zaloguj się aby komentować
Zerwała ze mną dziewczyna
Nie przyjęli mnie na podyplomówkę
Tkwię w chujowej robocie bo zachciało mi się podążać za marzeniami
Wraca depresja
Czekam aż coś jeszcze j⁎⁎⁎ie (bo to jest pewne)
Ale przynajmniej wyzwoliłem Cape Dun w goticzku co nigdy mi się nie udało
#depresja #zalesie #gothic #gry #przegryw

@kobben02
Wiem, że sobie pomyślisz "ale pierdolisz frędzlu jeden"...
Ale:
1- przejdzie Ci, poznasz kogoś lepszego i będziesz się cieszył, że jednak z tą czy z tamtą Ci nie wyszło, zobaczysz
2- no i co? Może w tym roku się uda, albo na inną?
3- spróbuj zmienić, może się uda. I co prawda też narzekam na swoją robotę ale jakby ch⁎⁎⁎wa nie była to zawsze lepsza niż siedzenie na bezrobociu, bez kasy, bez jakiegoś zobowiązania bodaj żeby rano wstać...
4- spotkały Cie przykre rzeczy, to i czujesz się chujowo
5- warto być na to przygotowanym ale może nie będzie tak źle?
Nigdy nie grałem w gotika xD
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem zły pakiet, teraz pora na zwrot ehhh.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
trochę mi wychodzi ograniczenie telefonu/laptopa ale dzisiaj trochę gorzej muszę się bardziej pilnować jutro #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Melduję picie kawy (popłuczki z Biedronki).
Klasyczną czarną rzuciłem, bo nerwówka się włączała po kilku takich.
Energetyków, wymysłu Rzymian też już od ostatniego sezonu letniego nie tykam, więc no...
A wy jak tam, huopy?
#przegryw #ankieta
@Piwniczak1991 też musiałem pilnować ilości kawy.
Śmieszne, że z nadwrażliwością na stymulanty mam ADHD, które się nimi leczy. Tylko wbrew pozorom taka amfetamina (pod kontrolą lekarza) nie działa tak ogólnie jak kawa i selektywnie pobudza te ośrodki w mózgu, które w ADHD się opierdalają.
Ale takie pół kawy rano jest git. Albo od czasu do czasu. Pod warunkiem, że nie mieszane z lekami.
Zaloguj się aby komentować
Byłem u fryzjera, teraz to elegancki chłopak jestem.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Północny #spierdotrip odbyty.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
mam straszny problem z uzależnieniem od telefonu laptopa ehh serio i tak mi życie ucieka i mam znowu problem z objadaniem się to przytyłem 4 kilo i żre słodycze. dla mnie wdayje się nie możliwe żyć bez technologi laptopa/telefonu co miałbym robić? serio móźg mi to rozwala. Jestem z tego pokolenia że jak byłem mały ogdałem bajki na kompie brata. Ma ktoś podobny problem może poproszę mamę o pomoc czy coś #przegryw
@Pluszowykalafior mam coś w tym stylu, jestem millenialsem zachlysnietym łatwym dostępem do informacji, telefon sprawdzam nawet jak nie wydaje dźwięków wiadomości. Jak mi się nudzi odrazu telefon w łapy. Ostatnio zaczęłam wracać do starych miłości: puzzle, książki, gry planszowe. Jak siadłam do puzzli to praktycznie nie tknelam smartfona. Widzę, że to pomaga. Odkryłam, że Moj mózg potrzebuje mieć zajęcie i okazuje się że nie musi mu go zapewniać telefon. Musisz sobie posprawdzać co ci pasuje: ruch, spacer, może tak jak u mnie - planszowki puzzle. Kolega np. ptaszki w lesie fotografuje. Trzymam kciuki, żebyś coś znalazł dla siebie bo wiem, jakie to męczące.
Zaloguj się aby komentować
W życiu nie ma kolorowo...
Ja akurat jestem klasa wyższa, bo stać mnie na kawę z Biedronki.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować