Zaloguj się aby komentować
Walaszek w mojej opinii stworzył wiele wybitnych animacji jak Kapitan Bomba, Laserowy Gniew Dzidy i jego największe dzieło Galaktyczne Lektury. Teraz w moim odczuciu to już tworzy same średniaki. Blok Ekipa przekształciła się z w sumie ciekawej satyry na życie dresiarzy w komedie w stylu gangu Olsena gdzie jeden ziomek obmyśla genialny plan, a reszta go spektakularnie zawala przez swoją głupotę. Tyle, że zamiast pieniędzy to oni próbują ciągle zdobyć alkohol i w sumie to w dużej mierze na powtarzalnych żartach o piciu opiera się cały humor tej produkcji. Do tego jeszcze pojawiają się te filmy sponsorowane które są naprawdę kiepskie. Egzorcysta jest moim zdaniem ciekawszy bo ma przynajmniej jakiś fabularny motyw przewodni, ale wciąż jest odtwórczy względem Bomby. O innych produkcjach typu Porucznik Kabura nawet nie chce się wypowiadać. Otyły pan zapewne mógłby stworzyć coś co dorównywałoby poziomem wcześniejszych produkcji, ale zapewne mu się niestety nie chce, a szkoda. Myślę jednak, że nawet jak Walaszkowi się tworzenie komedii całkiem już znudzi to po nim będą następni którzy dalej będą nieść pochodnie polskiej szkoły animacji i w tym widzę jakieś pocieszenie .
#seriale #walaszek #blokekipa #przegryw #kreskowki

Zaloguj się aby komentować
Szkoda że nie ma przycisku
ŻYCIE OFF
#przegryw
#zalesie
Zaloguj się aby komentować
jestem leniem mogę sprzątać swój pokój to mi sprawia przyjemność ( sam byłem z tego faktu zdziwiony) ale żebym się uczył to nie ma bata ciężko mi się do tego zabrać nie rozumiem dlaczego. Wiadomo cieszę że przynjamniej mam siłe by sprzątać ale fajnie by było czegoś fajnego się nauczyć. #wychodzimyzprzegrywu #przemysleniazdupy #przegryw
@splash545 myślałem żeby zaczać się uczyć niemieckiego i żeby móc sprobówać emigracji. Ewentualnie zacząć czytać książki. Mam dość silne przekonanie że jestem głupi jeżeli chodzi o wiedzę. Zmarnowałem strasznie dużo mojego krótkiego życia w bensensownym przeglądaniu interneru. Czuje że miałęm jakiś potencjał ale go zmarnowałem. Chyciałbym mieć poczucie sprawczości.
@Pluszowykalafior motywację masz całkiem niezłą. Faktycznie mogłeś zmarnować trochę czasu, ale właśnie w kontekście dotychczasowego krótkiego życia. Odczucie, że miałeś potencjał ale go zmarnowałeś jest błędne, wystarczy, że faktycznie zaczniesz teraz działać. Obudziłeś się w odpowiednim momencie, jeszcze sporo życia przed Tobą.
Spróbuj zacząć naukę od czegoś łatwego, może duolingo 15min dziennie? Wyznacz sobie jakiś cel na dany miesiąc np. od dziś do końca miesiąca zrobisz 10 sesji nauki niemieckiego o łącznej długości min. 150min. Jest to realny i niezbyt trudny cel, coś co Twoja psychika zrozumie i będzie w stanie uwierzyć, że jesteś w stanie to zrobić. Bo cel typu nauczyć się języka niemieckiego jest zbyt ogólny i zbyt duży - dlatego możesz odczuwać niechęć przed rozpoczęciem nauki. Należy to wszystko rozłożyć na szereg celów krótko i średnioterminowych.
Na kwiecień wyznacz sobie 20 dni nauki po 20min. Dodaj do tego obejrzenie jakichś prostych, krótkich filmików po niemiecku, może dla dzieci?
I tak miesiąc po miesiącu, sukcesywnie sobie dodawaj rzeczy do swojej listy celów i je realizuj. Na start bazuj na tym duolingo, ma być to proste i masz wytworzyć sobie nawyk nauki języka, niech wejdzie Ci to w krew. Powinno, to potrwać jakiś miesiąc albo półtorej i będzie już zdecydowanie łatwiej. Na pewno zobaczysz też jakieś efekty tej nauki co dodatkowo Cię zmotywuje do dalszego działania.
Zaloguj się aby komentować
Sparowało mnie na #tinder z dziewczyną i po jakimś czasie zorientowałem się że to jedna dziewczyna ze studiów z mojego roku. Dodatkowo dużo wyższa ode mnie. Zaprosiłem ją na spotkanie i mi nie odpisała a po czasie zorientowałem się że to ona, teraz będzie niezręcznie jak będziemy się mijać na korytarzu i na zajęciach.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
zaraz minie 5 miesięcy od kiedy biore lęki poprawiło mi się więcej robie w domu czyli sprzatam swój pokój odkurzam rozkreciłem 2 częsci meblościanki i wrzuciłem. #przegryw chce dodać coś pozytywnego
Zaloguj się aby komentować
Nie śpimy drinki sączymy
#gownowpis #pijzhejto #samotnosc #ognisko #weekend #przegryw

Zaloguj się aby komentować
No dobra, ten https://gamedate.org/ - platforma do umawiania sesji sieciowych ze znaleziska https://www.hejto.pl/wpis/gamedate-sesje-multiplayer-dla-gier-klasykow to jednak gniazdo anonów
Modern audience nie będzie miało lekko. xD
#gry #przegryw #heheszki #staregry #ciekawostki #internet #hejtogierki
Zaloguj się aby komentować
Chop się rozchorował i musiał się wygramolić do lekarza po L4 i tera siedzieć z tym choroóbskiem i czekać, aż przyjmą, ech... #przegryw #pracbaza #grypaposting #chorujzhejto #zalesie #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Akurat jak sie zaczyna robic ladnie to ja musze wracac z #trojmiasto , a od poniedzialku znowu robic na tego zlodzieja korporacyjnego its over #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Wkurza mnie fakt, że pojęcie przegrywa sprowadzono do kwestii braku relacji seksualnych, albo zwyczajnie braku posiadania partnerki przez dłuższy czas. Przegryw zawsze oznaczał jednostkę wykluczoną społecznie, odrzuconą przez normików, uznaną za dziwną, samotną bez przyjaciół i to często od lat dziecięcych. Idzie za tym zwykle też brak relacji miłosnych, ale nie stanowi to jedynego problemu przegrywa.
#przegryw #zwierzaczki

Zaloguj się aby komentować
Najlepsza postać z tego show i wzór do naśladowania. Człowiek z zasadami dbający o porządek i walczący z degeneratami i przestępcami.
#walaszek #blokekipa #przegryw #kreskowki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kurde mordeczki doradzcie co zrobic.
Chlodzi sie poloweczka Adama Mickiewicza w lodowce
Spozyc ja dzisiaj i oslodzic sobie kolejne samotne walentynki bo wyjatkowe smuteczki dzisiaj ale jutro lezec i gnic jak szmata
Czy przemeczyc sie dzisiaj i nie robic absolutnie nic do nocy bo nie chce mi sie nawet grac ani niczego ogladac ale za to jutro przynajmniej fizycznie bede sie dobrze czul
Ciezka decyzja
#przegryw #alkoholizm
Jak się ma problemy z narkotykami to się ich nie trzyma w domu.
Idź popływać lepiej, albo zrób zimny prysznic w domu. Taki zimny prysznic podnosi dopaminę lepiej niż kokaina. I na dłużej. Alkohol się chowa. Przejdzie ci potrzeba wyrównania jej poziomu alkoholem.
A na terapię uzależnień możesz iść na NFZ nawet, za darmo.
Zaloguj się aby komentować
Z okazji walentynek życzę wam "wynurzenia" z głębi smutku.
Pamiętajcie że smutek, depresja i poczucie przegrywu jest w głowie. Wystarczy zmienić nastawienie by być (w miarę) szczęśliwym.
A jak to osiągnąć?
Zaakceptować stan rzeczy i zobaczyć że jest w nim sporo pozytywów oraz dostrzec że stan odmienny, w związku oprócz pozytywów posiada liczne negatywy.
Dodatkowo negatywy obecnego stanu spróbować naprawić lub choć zaszpachlować.
Także może i nie macie drugiej połówki ale też czas który możecie spożytkować jak chcecie, nie macie mnóstwa zmartwień, nikt wam nie stoi nad głową. To lepsze niż ślęczeć z wypalonym związku, gdy twoja druga połówka ciebie wkurza ale ty nie masz gdzie uciec więc zamykasz sie w kiblu na długi czas lub wstajesz wcześniej rano by przy kawce pokontemplować czy ... płacić alimenty po nieudanym związku.
Wiem ze możecie czuć się samotni, ale w takim razie poszukajcie ludzi z podobnymi zainteresowaniami co wasze.
Życie wśród znajomych nabiera smaku i sensu. Wybierzcie się choćby w lato na orlik czy inne boisko. Poszukajcie odpowiednich grup na facebooku.
https://www.youtube.com/watch?v=l-OHz9bJAc8
#walentynki #przegryw #psychologia #depresja #samotnosc
@cyberpunkowy_neuromantyk jest jedna droba różnica dla której twój obecny stan jest dla ciebie fajny a dla "przegrywów" nie jest. Ty już sie poseksiłeś a oni często sa prawiczkami albo mięli max kilka zbliżeń i nie było emocji romantycznych. To ich dobija i ciężko im z tym przejśc do porządku dziennego.
Zaloguj się aby komentować
Głośne rozstanie
Na twitterze jest dość głośno z powodu rozstania dwójki popularnych, zagranicznych streamerów Kyedae i TenZ. Byli ze sobą od 7 lat, byli zaręczeni i choć miało to być rozstanie za ich wspólną decyzją to według plotek Kyedae miała go zdradzić. Cała sprawa jest o tyle kontrowersyjna, że Kyedae miała wcześniej białaczkę i TenZ silnie ją w tym czasie wspierał. W praktyce rozeszli się gdy tylko ona poczuła się lepiej oraz zyskała na popularności i to tuż przed walentynkami.
Ogólnie nie chce się tu doszukiwać winy jej czy jego. Raczej widzę w tym dowód, że nie ma czegoś takiego jak gwarantowany, szczęśliwy związek. W filmach tego typu sytuacje jak ta z białaczką zapewniają silną i stabilną relacje, ale rzeczywistość łatwo weryfikuje takie rzeczy. Romantyzm opiera się w dużej mierze na iluzjach wytworzonych przez popkulturę.
#przegryw #twitter #twitch #zwiazki #blackpill

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#youtube #pdk #heheszki #przegryw#twitch
Asmongold - prawdziwy "ewenement" na obecne czasy. Typowy nerd sprzed komputera przekształcił streamowanie z wowa na komentarz polityczny postów na x, oglądanie YouTube i okazjonalne granie. Zarobił co najmniej kilka milionów na czymś co większość ludzi robi za darmo.


Zaloguj się aby komentować
Witam serdczenie.
W tematyce kulinarii jaki przepis polecacie na zniszczenie sobie życia.
Mam 16 lat, przeprowadziłem się od starej matki i ojca alkholika do wojewódzkiego do brata i jestem w LO.
Nie podobają mi się dziewczyny (chłopcy tak).
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
#przegryw https://youtu.be/yc9-4lHflDs
Zaloguj się aby komentować