W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu
#seriale #filmy #netflix #amazon

W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu
#seriale #filmy #netflix #amazon

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale wyłudzania na Netflix to się nie spodziewałem. Numer 517054759 #netflix

Zaloguj się aby komentować
Skończyłem oglądać. 2/10.
Jak ktoś chce znać rozwiązanie "zagadki" to oglądnijcie Pink oraz White w dowolnej kolejności (polecam White i Pink).
Dopiero 3 stycznia, a już mam największe rozczarowanie na 2023.
#netflix #seriale #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Arcane – serial animowany wyprodukowany przez Fortiche Production, wydany we współpracy z Netflixem oraz Riot Games, według scenariusza Christiana Linke i Alex Yee. Miał premierę 6 listopada 2021 roku na platformie Netflix.
Serial opowiada historię postaci znanych z gry League of Legends. Akcja ma miejsce w dwumieście Piltover i Zaun, a fabuła dotyczy głównie sióstr Jinx oraz Vi i ich rodzinnej rywalizacji.
#seriale #netflix

serial wybitny, pod każdym względem, i graficznym i muzycznym i aktorów podkładających głosy https://www.imdb.com/title/tt11126994/fullcredits?ref_=tt_cl_sm
Zaloguj się aby komentować
Jeśli myśleliście, że netflix szoruje po dnie wiedzminem, to..

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ten kadr jest memem podarowanym przez Netflixa prawactwu, z którego cisnąć będzie (słusznie) bekę przez kilka najbliższych miesięcy.

Zaloguj się aby komentować
Już abstrahując od przesadzonego diversity to te oklepane motywy i brak logiki to jakaś patologia.
Czemu to jest aż tak dziecinne, czemuuuuuuuu a mogłoby być chociaż to dobre. Nawet przypowieści o białym zimnie nie było. Nawet tego
Czemu Sapkowski na coś takiego pozwolił? Pieniądze były warte rozjebania całego uniwersum? Ptfu
#wiedzmin
Zaloguj się aby komentować
ktoś oglądał tego nowego netflixowego wiedźmina? warto to zobaczyć? (na drugim sezonie wynudziłem się potężnie)
Zaloguj się aby komentować
@boogie Niesamowite, że polski, serialowy wiedźmin okazał się lepszy (według mnie) od tego netflixowego. Ten nasz był oczywiście ch⁎⁎⁎wy pod kątem budżetowym, co widać na każdym kroku, ale miał w sobie taką nutkę melancholi. Ogólnie ten nowy wiedźmin jest tak nudny, że hej. Gra jest 100 razy lepsza od serialu.
Zaloguj się aby komentować
Dopiero teraz przypadkiem wpadłem na... no właśnie w sumie co? Abominację?
Co to w ogóle k⁎⁎wa jest xD
Szkoda strzępić ryja.
@DexterFromLab bo dziś jest taki sam popyt na takie gównoseriale, Netflix zastąpił kanały tv w graniu w tle
Moim zdaniem pretensje powinny iść do twórców takich światów, Spakowski mógł nie sprzedać swojej twórczości na potrzeby gównoserialu
Dobrze, że powolutku widzowie widzą jak są manipulowani i Netflix upada
@smierdakow Jeśli upada, to powoli. Wciąż ma rekordowo dużo (>200 k) subskrybentów, a jedyną oznaką upadku jest to, że przestał rosnąć.
Ciężkim testem będzie dla nich próba utrudnienia współdzielenia kont. Netflix przestaje szukać nowych odbiorców, a chce wydoić możliwie skutecznie obecnych użytkowników. Jednak jeśli za platformę przyjdzie płacić 60 zł zamiast 15, dla wielu może to być koniec subskrypcji. Za blisko im do podrzędnego kanału TV, a za daleko do biblioteki wypożyczalni płyt by to było warte 60 zł.
Zaloguj się aby komentować
Dawno nie widziałem takiej maskary, Netflix udowadnia, że nie potrafi robić dobrych seriali. Tak to się kończy, gdy koordynator ds. różnorodności decyduje o fabule
Ocena: 2,6/10 na imdb xD
Zaloguj się aby komentować
Właśnie obejrzałem jeden z najbardziej dołujących filmów ostatnich lat.
Oscarowa rola Julianne Moore.
Doktor Alice Howland poznajemy, gdy pośród męża i trójki dzieci obchodzi swoje pięćdziesiąte urodziny. Niedługo potem, ta utytułowana profesor lingwistyki na Columbia University dostrzega u siebie drobne zaniki pamięci. Diagnozą okazuje się być rzadka odmiana choroby Alzheimera , niestety dziedziczna genetycznie. Film przedstawia fazy postępowania choroby u Alice oraz reakcje jej bliskich i środowiska.
Do zobaczenia na Netflix i CDA.

Zaloguj się aby komentować
Ale mnie męczy ten nowy sezon The Crown, niby wszystkie sezony miały taką powolną, nudną narrację, ale ten się dłuży niemiłosiernie. Ten Karol i Diana to bardzo nijakie postacie, w zasadzie wszystko o nich widziałem w poprzednich sezonach, ten nic nie wnosi, za mało polityki i historii Królestwa w nim

@Miedzyzdroje2005 Moim zdaniem najsłabszy dobór aktorów w tym sezonie, a najgorszy już Wielki Wróbel / Franciszek jako Filip. Poprzednie były spoko. Nawet jak aktorzy nie byli idealnie dobrani wizualnie, to fajnie naśladowali mimikę, ruchy, sposób chodzenia odgrywanych postaci i to się kleiło. W tym sezonie Filip nie ma w ogóle nic ze swojego sarkazmu, dystansu, ciętego języka z jakiego był znany.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pomozcie mordeczki - szukam filmiku gdzie Jenna Ortega tanczy swoj taniec dlonmi z serialu wednesday. Filmik nagrywany jakby w domu „po cywilnemu”. Help pls
Zaloguj się aby komentować