Zdjęcie w tle
BananowyKoko

BananowyKoko

Zawodowiec

Dołączył/a: 28.01.2021

No siemka.

  • 14Wpisy
  • 175Komentarzy
  • 4Obserwujących

Jesteście jak ta babcie oglądające hiszpańskie telenowele, z których się śmiejecie. „Zosiu zobacz jaka draka, olaboga!”. Od aferki do aferki, bez dramy nie ma życia.

Będzie, jak będzie, zawsze można zmienić portal. A społeczność i tag przegrywa i podobnych by mi nie przeszkadzała, gdyby nie to, że ci ludzie zachowują się jak rak i są wszędzie - jakikolwiek artykuł, czy wpis, to pojawią się zaraz komentarze o p0lce, bogatym oskarku, niesprawiedliwości i mierności, jakieś pile, linki do dziwnych artykułów, itp. Nie da się tego zablokować i człowiek do tego się „przyzwyczaił”. Obrzydliwe.

 

#afera #hejto #lubieplackijohn

Zaloguj się aby komentować

Pieniążki poszły na rogale.

@BananowyKoko ma to swoje plusy, można było dziś usunąć konto nie zweryfikowane dwa lata temu

Oni tam nawciągali się rogali czy co? XD

Zaloguj się aby komentować

Jak na ten etap: jest w pytę, aplikacja to złoto, dobra robota @hejto ! Podeślę co znajdę, ale naprawdę nie ma na co narzekać

#hejto #takaprawda #aplikacja

- powiadomienie -> kliknięcie w powiadomienie -> kliknięcie jeszcze raz w dzwoneczek nie cofa do listy powiadomień

- kliknięcie na powiadomienie o komenatrzu nie scrolluje do tego komentarza jak na www

- brak możliwości zapisania / udostępnienia zdjęcia

Zaloguj się aby komentować

Siemanko, księgowcy. Czy potrzebujecie tutaj podobnego skryptu do bookmeter ?

Bo mógłbym coś takiego napisać do hejto, ale potrzebowałbym kogoś, kto mi wytłumaczy zasadę działania i pomoże zebrać pierwszą listę funkcjonalności.

 

Z fartem mordeczki, niech wam strony lekkie będą.

 

edit: dodałem tagi

 

#bookmeter #pytanie #hejto #dodatek #ksiazki

@l__p trochę z lubimyczytać, a trochę coś tam zapisują. A licznik chyba nie jest naprawiany przez bota, bo spojrzałem teraz i jeszcze bardziej jest rozjechany + jedna cyfra jest pominięta.

@BananowyKoko cześć, jak wygląda sytuacja?

@smierdakow w pracy się zrobił gnój i potrzebowali moich magicznych mocy, więc na hejto zabrakło energii.

 

W ten weekend powinno pójść bo widzę, że wzrosło zainteresowanie i nie tylko na książkowy skrypt, więc jest potencjał pomóc mb z przenosinami użytkowników.

Zaloguj się aby komentować

Hej! Już wiem co mnie boli w hejto i zamiast narzekać, to odpaliłem fotoszopa xD Zaznaczam, że na co dzień kodzę, więc względy artystyczne są mi obojętne i nieznane.

Skoro "jebać tagi" i kładziemy nacisk na społeczności (lokalni moderatorzy, bitte?), to bardzo boli mnie to, że ciężko dotrzeć do konkretnej społeczności, a potem nie do końca wiem jak przefiltrować po typie danego wpisu (np., chciałbym widzieć tylko artykuły, albo tylko błagalne wpisy zirytowanych typków ze społeczności "przegryw" ).

3 poziomy filtrów: moje społeczności -> typ zawartości (to może jest przesada) -> docenione / najnowsze, itd.

Jeżeli mam być szczery, to dopiero po kilku dniach używania portalu zrozumiałem o co chodzi (tak naprawdę) ze społecznościami, czym różnią się od tagów i dlaczego to jest zajebisty pomysł.

Tylko niestety, według mnie, te możliwości portalu nie są dostatecznie mocno zaakceptowane (to już robota dla jakiegoś zgrabnego UXa) i giną zakopane gdzieś głęboko w podmenusach.

 

CC: @lubieplackijohn

 

P.S. Nadal nie wiem jak działają kategorie społeczności dostępne pod hejto.pl/spolecznosci/kategoria/xxx!

9090cd8d-3153-4b6e-b26b-5730b18bb434

@lubieplackijohn Pewnie, dodałem i tam temat.

Wlasnie tez dla mnie portal ma okropnie nieczytelna nawigacje, nie moge sie w tym polapac troche

Zaloguj się aby komentować

Hej, jakiś czas temu padło tutaj pytanie: "co zrobić z pato treściami?".

Wtedy jeszcze nie miałem konkretnej odpowiedzi (czy jakichś lepszych przemyśleń), ale dzisiaj, po kilku dniach wchodzenia na główną hejto.pl, mogę z całą pewnością stwierdzić, że pato treści (w różnej formie) nie dodają żadnej wartości portalowi, a tylko ściągają ludzi, którzy lepiej, żeby zostali na wykopie.

Te kilka dni, to dla mnie masa ciekawostek, astro fotografia, kilka głębokich dyskusji na tematy, na które nie mam zielonego pojęcia i inne rzeczy, które, owszem, istnieją na wykopie, ale giną pod idiotyzmami i kiepską warstwą techniczną portalu.

@GazelkaFarelka nie czytałem nigdy bardziej trafionego opisu 99% dyskusji na tamtym portalu, chyba sobie gdzieś to zapisze

@LovelyPL tak było na strimsie, każda społeczność miała regulamin i moderatorów, i było spoko.

Przeczytałem "co zrobić z pato teściami" i mimo, że moi teściowie są spoko, zacząłem czytać z ciekawości. Rozczarowanie.

Zaloguj się aby komentować