Tej @lubieplackijohn, może w każdą rocznicę istnienia hejto.pl, będziecie wrzucać stare logo "rozjeżdżamy konkurencję"? Tak tylko na 24h.
Tej @lubieplackijohn, może w każdą rocznicę istnienia hejto.pl, będziecie wrzucać stare logo "rozjeżdżamy konkurencję"? Tak tylko na 24h.
Zaloguj się aby komentować