Rebel Moon - Dziecko ognia, już wkrótce pojawi się na ekranach. Poniżej nowy zwiastun:
https://youtube.com/shorts/LVQ6cZUsrU8?feature=share
#filmy #netflix #seriale
Rebel Moon - Dziecko ognia, już wkrótce pojawi się na ekranach. Poniżej nowy zwiastun:
https://youtube.com/shorts/LVQ6cZUsrU8?feature=share
#filmy #netflix #seriale
@val-simpositi Przewiduję przyszłość, będzie jeden z dwóch scenariuszy:
pójdzie standardowa papka naładowana agendą, tak aby odznaczyć wszystkie możliwe checkboxy w Excelu; pójdzie jeden sezon z przeciętną oglądalnością, po drugim sezonie zanurkuje i zostanie anulowany
wariant drugi, istotnie mniej prawdopodobny - pójdzie coś ciekawego, co zacznie się rozkręcać, i będzie miało rokowania, ale ze względu na słaby marketing i niedotarcie do właściwej widowni zostanie anulowany. Po latach zdobędzie status kultowego, i pojawi się wielu domagających się wznowienia
Zaloguj się aby komentować
#netflix #wiedzmin pierwsze 4 odcinki nudne, kolejne 4 ciekawsze . A wy jak myślicie?
Zaloguj się aby komentować
co sie stao? ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
#heheszki #humorobrazkowy #netflix #hbomax #canalplus #disneyplus #piractwo #warez #zatokapiratow - coś bym jeszcze dotagował, ale pomysłów brak (´・‸・ ` )

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy wybrałem dobrą społeczność, ale jestem tak podjarany, że muszę o tym napisać. Na Netflixie jakiś czas temu wyszedł program "Diabelski plan". Jest to swego rodzaju połączenie teleturnieju z reality show. Uczestnicy na tydzień zamieszkują wspólnie kompleks, w którym biorą udział w różnego rodzaju zadaniach wymagających mądrej głowy. Każdy z uczestników na początku otrzymuje żetony - jeżeli straci wszystkie to odpada z programu. W zadaniach zazwyczaj bierze udział cała grupa i polegają one czasem na rywalizacji, czasem na współpracy. Dzięki zadaniom uczestnicy mogą zdobyć dodatkowe żetony dla siebie oraz powiększyć pulę pieniędzy, którą wygra zwycięzca programu. Mnie wciągnęło, jeżeli komuś podobało się np. 'The Moll', 'Prawo dżungli' lub chciał by obejrzeć coś w stylu 'Silni i sprawni', ale gdzie atutem będzie sprawny umysł, a nie ciało. To polecam bardzo serdecznie!
A może znacie jeszcze inne programy w podobnym stylu?
#netflix #realityshow
Zaloguj się aby komentować
Recenzent że mnie żaden, mam raczej ciężkie pióro a i odbiór mocno subiektywny. Jednak muszę polecić film "ulepszenie". Kozak akcja s-f, kilka fajnych smaczków, rozwiązań z przyszłości. Ciekawy scenariusz i obrót spraw. Film stara się poruszyć kwestię "analogowi my" kontra chipy, kupa elektroniki w ciele i sztuczna inteligencja. Ale zaznaczam, że rozkmina nie jest tak ambitna jak np. Ex Machina. To film akcji.
Na cyferki się silił nie będę, bardzo mi się spodobał.
https://m.imdb.com/title/tt6499752/
#netflix #filmy
@jimmy_gonzale https://www.imdb.com/title/tt2872732/?ref_=vp_close
troche w podobnym stylu, tez polecam
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Leci horror pt. "The deep house" na netflixie.
Muszę odreagować dzisiejsze wkurwy.
Mam nadzieję, że mnie kopnie.
https://m.imdb.com/title/tt11686490/
#filmy #netflix
Zaloguj się aby komentować
#netflix wypuszcza film kostiumowy parodiujący realia XXI wiecznej Polski. https://youtu.be/I9BHdMPKVa8?si=\_j9d1-Jiz8ByN8vp zobaczymy na ile odcinków im memów wystarczy, może zainteresować #polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazpisu
Po obejrzeniu trailera od razu nasunęła mi się książka „Warchoły i pijanice” Jacka Komudy. Polecam przed seansem przeczytać i przygotować się na to jakich to wspaniałe „legendy” zrodziła nasza ziemia w tamtej epoce. Zabawnie i z przekąsem opisane najbardziej barwne postacie polskiej szlachty. Książka historyczna, ale śmiechu co niemiara.
Zaloguj się aby komentować
Muszę przyznać, że jest jakiś wysyp filmów na netflixie(jak na Netflix). Dobrych całkiem.
Po udanym "Nigdzie", obejrzałem polski film "Świety". Ciekawy scenariusz, trzyma uwagę. Dobra obsada, bez gwiazdeczek. Dźwięk jak zawsze 😀 7/10
https://m.imdb.com/title/tt17789694/
Teraz oglądam "Separacja".
Dobry horror. Plus jak ktoś lubi wkurwiajacych antybohaterów. 8/10
https://m.imdb.com/title/tt9173154/
Mam jeszcze listę do obejrzenia co mi się nigdy nie zdarzało na netflixie.
Stay in touch!
#filmy #netflix
Zaloguj się aby komentować
#netflix ten 3sezon Wiedźmina taki przegadany. Zero akcji
Zaloguj się aby komentować
Jeśli chodzi o seriale z uniwersum Wiedźmina, to znacie moje zdanie - dno i 5 metrów mułu.
I gówniany główny serial Łiczer i jeszcze gorszy spin-off Błąd oridżin
Ale film anime pt Wiedźmin: Zmora Wilka był zaskakująco dobry i będę go bronił.
Przyznaję, że umknęła mi wiadomość z czerwca br o kręceniu nowego filmu anime w uniwersum Wiedźmina o Essi Daven zwanej Oczko, bazujący na świetnym opowiadaniu Trochę poświęcenia.
A tu proszę - jest już prawdopodobna data premiery
https://www.serialowa.pl/436574/wiedzmin-witcher-sirens-of-the-deep-kiedy-film-anime/
Mam nadzieję, że będzie lepszy albo przynajmniej tak samo dobry jak Zmora Wilka
Więcej o nowym filmie:
#witcher
#wiedzmin
#netflix
nawet Drwal Rębajło nie za bardzo się znęcał nad Zmorą Wilka https://www.youtube.com/watch?v=KAbm3VnkBIk
Zaloguj się aby komentować
Lol minusem oglądania w 4k jest to że widzę, że to peruka. Widać taśmę. xD
#onepiece #netflix #filmy

Zaloguj się aby komentować
Gad / Reptile - Bardzo dobry film z Del Toro i kasztanem z Nsync. Duże zaskoczenie biorąc pod uwagę to, że to produkcja netflixa i że da się to oglądać. Idealny na niedzielny wieczur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=Qwq-LjMbSSk
https://www.rottentomatoes.com/m/reptile_2023
https://www.imdb.com/title/tt13274016/
#kino #dobrekino #filmy #film #kryminalne #netflix #filmnawieczor
Zaloguj się aby komentować
Właśnie zobaczyłem nowego Znachora.
Film jest za⁎⁎⁎⁎sty.
Nie rozumiem dlaczego niektórzy mają o to ból d⁎⁎y.
#filmy #netflix

Mi średnio przypadł do gustu ale to opinia po obejrzeniu połowy filmu. Bardzo źle napisane role Marysi i Leszka. Fatalnie oderwane od tamtejszych realiów. To chyba taki trend z zachodu żeby łatwiej było się nam utożsamiać z bohaterami. Są pewne netflixowe przemyty chociaż spodziewałem się gorszych rzeczy. Techniczne jest dobrze
@Armo11 To nie jest kwestia dokładnie tego filmu i u mnie nie jest to ból d⁎⁎y. Ten film to typowy skok na kasę, zróbmy po raz kolejny do wyrzygania to, co się na pewno sprzeda. O! Dołęga-Mostowicz, on sprzedaje się świetnie! Z parę lat pewnie zrobią nowego Nikodema Dyzmę, a potem znów Znachora, potem znów Dyzmę, a potem Znachora, może przerwą Lalką. No w każdym razie będzie to tanie. Wykluczyć możemy Krzyżaków i Trylogię Sienkiewicza, bo to za dużo szmalu.
Zaloguj się aby komentować
Znachor 2023 - no tego się nie spodziewałam. Nawet łezka poleciała. Super. Leszek Lichota to jednak aktor 10/10. #netflix #filmy
@Delina tez jestem zaskoczony swoim odbiorem. Choć kusze przyznać, ze to chyba dlatego, że tak mało jest odstępstw w stosunku do filmu z lat 80. Wg mnie są one kosmetyczne, Lichota już z samej aparycji tez jest podobny do binczyckiego. Nie byłem zwolennikiem remake ale muszę przyznać, ze naprawdę się udało. Jedynie scena finałowa jednak w starym filmie dużo lepsza.
Zaloguj się aby komentować
-Slyszał pan pytanie...
-Pan profesor proponuję Panu terapię. Co Pan na to?
-Proszę o spokój!
- Proszę o spokój!!!
-Kim Pani jest?!
-Nazywam się Maria Jolanta Wilczorówna...
-A to jest mój ojciec.
#netflix
Zaloguj się aby komentować
Wysoki sądzie! To jest profesor Rafał Wilczur!
#netflix
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#netflix #filmy #znachor
Netfixowy Znachor to DNO. W ogóle nie trzyma zachodni standardów nie tylko kinematografii ale i kultury. Brak różnorodności, atak na miejskość żydowską pokazując ich jako rządnych pieniędzy karczmarzy, faworyzacja jednej orientacji seksualnej i skandaliczny brak wątku ukazującego nastroje anty faszystowskie!
Zaloguj się aby komentować
Wpis z rodzaju "Znajdź niepasujący element".
Tak btw jak na hejto się robi spolier?
W nowej ekranizacji Znachora dali lokomotywie Ty2 oznaczenie Pn12, które wyglądały kompletnie inaczej. Sam fakt że lokomotywa zaprojektowana podczas II wojny światowej gra w filmie osadzonym w latach 20/30 jest smutnym świadectwem tego jaka posucha jest wśród czynnych parowozów normalnotorowych w Polsce.
Pn12 wyglądał jak ten na drugim obrazku.
#netflix #znachor #filmy #pociagi #pociagiboners #parowozy


Zaloguj się aby komentować