Pierwsze edibles własnej roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wypierdala w kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#narkotykizawszespoko #420

Pierwsze edibles własnej roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wypierdala w kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#narkotykizawszespoko #420

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak mnie wkurwia jak ludzie na LinkedIn używają tego określenia "czy masz na to przestrzeń". Co to za jakaś korpomowa przetłumaczona na polski. Mam ochotę wtedy opowiedzieć że jak wezmę kwasa to ja jestem k⁎⁎wa przestrzenią.
#pracbaza #korposwiat i w sumie #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tak w temacie #alkoholizm to w ślepnąc od świateł jest tekst pioruna 'ucisz się duszo moja albo cię uciszy wóda'
I to wspaniale oddaje to, co czuje człowiek w ciągu i/lub ze złamanymi uczuciami (dusza ;))
Nie propaguje tu nic ale to jest wzięte z życia
#nalogi #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Polskie prawo to idiotym. Żeby dostac recke na lecznicza MJ od 7.11 trzeba pójść na stacjonarne widzenie z lekarzem. Chyba że rodzinny - on może zdalnie wystawić recke. Tymczasem silne benzo, tramal w kroplach i inne uzależniajace gówna dalej sie da wyklikać przez receptomaty XD.
Panie Tusk, zalegalizujcie te gówno poprostu, kto ma jarać będzie i tak jarał a ja panu obiecuje że dziure w budżecie można szybko zaspawać akcyzujac handel MJ.
#polityka #narkotykizawszespoko #marihuana


Zaloguj się aby komentować
Kiedyś nie było telefonów, mefedronu, tylko młodzież ciesząca się życiem.
Szczecin 1995r. Fot.J.Undro
Z profilu "życie codzienne w III RP" na FB
#narkotykizawszespoko #kiedystobylo





Zaloguj się aby komentować
Jakiej ch⁎⁎⁎we grzyby dostałem. Godzina minęła i zero efektu. Teraz mam dylemat zjeść więcej i możliwe że mnie rozpuerdoli albo zmarnować to co już zjadłem #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
Wreszcie wolne jutro, nawpierdalam się kwasów i zjaram dobrego zioła.
Muszę zresetować łeb, narazie karton zjadłem 150, badam grunt, morda się cieszy, ale czuję że ze dwa mogę jeszcze podjeść xD
230 godzin w tym miesiącu przerobiłem, kolana wyginają mi się w drugą stronę, a na kartofle nie mogę patrzeć, to jest nawet nie jedna czwarta tego co wykopaliśmy, nawet nie chce mi się strzępić ryja ile tego już pojechało do Berlina i co ciekawe z Polski tiry przyjeżdżają nawet do Niemiec po ziemniaki.
Muszę zapomnieć o tych je⁎⁎⁎⁎ch kartoflach, potrzebuję terapii, prania mózgu, dużo basu tuci tuci
https://youtu.be/_YPbpWeIx2Q?si=9qkTMY3sTeQWS73q
#pracbaza #emigracja #narkotykizawszespoko #psychodeliki #muzykaelektroniczna


Zaloguj się aby komentować
Dziwki (nie moje zainteresowania)
Koks (nikt nie proponował)
Tajski boks (totalnie super, bardzo polecam)
#podroze #podrozujzhejto #sport #narkotykizawszespoko #tajlandia

Zaloguj się aby komentować
Chciałem Wam wrzucić filmik z nocnym życiem Bangkoku o tej porze, ale niestety #hejto takiej funkcji nie ma. Więc zamiast tego #narkotykizawszespoko i zaułek nad rzeką.
#podroze #podrozujzhejto


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy 375 mg trampka bez tolerki to za dużo?
#narkotykizawszespoko #przegryw
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ja jebe. Co za czasy. Opłakują typa co był ćpunem. Przed zdemolowaniem pokoju przez 5h zabawiał się z dwiema prostytutkami a potem zrobił magika. Idol naszych czasów.
#narkotykizawszespoko #muzyka
Zaloguj się aby komentować
@redve i jego program kosmiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polskielonmusk #narkotykizawszespoko #420

Zaloguj się aby komentować