Wyspałem się w dzień na zapas, żeby móc jarać do rana i grać na stemdecku, popijając herbatkę, to się nazywa odpowiedzialność i dojrzałość życiowa
#narkotykizawszespoko #gownowpis


Wyspałem się w dzień na zapas, żeby móc jarać do rana i grać na stemdecku, popijając herbatkę, to się nazywa odpowiedzialność i dojrzałość życiowa
#narkotykizawszespoko #gownowpis


Zaloguj się aby komentować