xD za szybki
no kto by sie spodziewał że motocykl o mocy blisko 200 KM będzie szybki
Choć patrząc z drugiej strony to rozsądną decyzja o sprzedaży.
#motocykle

xD za szybki
no kto by sie spodziewał że motocykl o mocy blisko 200 KM będzie szybki
Choć patrząc z drugiej strony to rozsądną decyzja o sprzedaży.
#motocykle

Zaloguj się aby komentować
No dobra to aku wymienion, okej i filtry wymienion, przejechalem sie kawalek i do garazu, bo znowu zima wraca xD
Moze za tydzien pojade umyc dziada i sprawdzic cisnienie w kolach, ale wyglada ok.
#motocykle
Zaloguj się aby komentować
Muszę ją umyć
Zrobię większą to ta zostanie przemalowana. Zgniła zieleń będzie zdecydowanie bardziej pasować
#motocykle


Zaloguj się aby komentować
Honda Motocompo. Składany motorower, mieszczący się w bagażniku miejskiej Hondy City (Jazz).
Zdjecie: Motogen.pl
#ciekawostki #motoryzacja #motocykle #samochody

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ciepło się zrobiło i już powyłaziły te szkodniki. Słychać je i wkurwiają. Mam nadzieję że wejdzie jakaś regulacja dotycząca głośności tego syfu
#motocykle

@ZohanTSW połowa postulatów ludzi cały czas jest w prawie, tylko są to martwe przepisy.
Wydech może mieć określoną maksymalną głośność.
Psa trzeba mieć na smyczy, a jego kupy sprzatać.
Niedopałków po papierosach nie można rzucać na ziemię.
Nie można parkować na trawie.
Bez końca by tak można wyliczać. Wszystkie przepisy są. Wystarczy egzekwować.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj moturem do #pracbaza . Brak akumulatora to złoto jeśli jeździsz cały sezon i nie chcesz go co chwilę ładować 😃
#motocykle
#pdk

@AndrzejZupa O kurde jesteś komarofilem. Szacun! Do mnie przyjeżdżał dziadek (w tamtym roku) takim komarkiem z pedałami (robił mi okucia na dachu) 100% oryginał. I mówię do niego daj się karnąć ni c⁎⁎ja nie dał. A znam się z jego synem i byłem u niego w pokoju to ten komarek wisiał na ścianie. Wiesz jak to za⁎⁎⁎⁎scie wyglądało.
Zaloguj się aby komentować
Doroczny pierwszy ogólnopolski weekend wietrzenia dwóch kółek uważam za otwarty #motocykle

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj motocyklem do #pracbaza . Akumulator AGM to złoto jeśli jeździsz cały sezon i nie chcesz go co chwilę ładować
#motocykle


Zaloguj się aby komentować
W końcu! Wiosennie. Wiec z tej okazji kupiłem sobie kask. Ale taki do do jeżdzenia po mieście. Może i jest głośny i wieje w nim jak w kieleckim, ale za to +20 do lansu (° ͜ʖ °)
#motocykle #ciekawostki #gownowpis



Zaloguj się aby komentować
#motocykle
Gunbus 410 waży aż 650 kilogramów, co sprawia, że jest jednym z najcięższych motocykli dostępnych na rynku. Długość tego potwora sięga ponad 3 metry, a wysokość wynosi około 1,4 metra.
Napędzany jest przez potężny dwucylindrowy silnik o pojemności 6728 cm³, generujący niezwykłe 350 koni mechanicznych. To wystarczające, aby ten kolos rozpędził się do imponujących prędkości.

Zaloguj się aby komentować
Taką jazdę po asfalcie się przeżywa? Nie wygląda groźnie, ale szybko...
#motocykle #wypadek #boogiecontent
Zaloguj się aby komentować
Tym razem happy end taki jak hejto lubi najbardziej :)
#motocykle #boogiecontent
Zaloguj się aby komentować
Przynajmniej nauczyłem się, żeby patrzeć w zakręt (w przeciwieństwie do niektórych)
#motocykle #pitbike

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No i wygląda na to, że najdroższy kupiony harlejek okazał się całkiem niezłym strzałem. Zostało mi jeszcze trochę kosmetyki i potrzeba dokupienia kilku części (poluję na używki, a póki co nic nie ma), ale większość roboty jest już za mną. Tak naprawdę motocyklowi dolegało przede wszyskim zachlewienie, osadzony wszędzie kurz i pył oraz efekty niewielkiej przewrotki, które dało się usunąć relatywnie niskim kosztem. Spędziłem dwa dni z polerką, płynem do czyszczenia i detailingowym pędzelkiem, a wciąż jeszcze jest sporo zakamarków, gdzie został syf. Niemniej lakier udało się fajnie odświeżyć, przeprogramowałem też licznik i oświetlenie do europejskich realiów.
Do robienia, jak na motocykl po przygodzie kupiony z aukcji, nie było dużo:
- wymiana kierunkowskazów, bo świeciły po amerykańsku a jeden był zdezintegrowany
- wymiana kierownicy, bo stylem w ogóle nie pasowała do tego motocykla
- kupno fitra powietrza z osłoną, bo jej nie posiadał
- standardowo, wymieniłem łożysko główki ramy - motocykl ma przejechane niewiele więcej niż 10k km a już było zesrane;0 I tym samym na 5 harlejków, które rozgrzebałem w każdym łożysko główki ramy było do wymiany.
- wymiana oleju w lagach, skrzyni, primary, silniku oraz płynu hamulcowego
- do tego drobiazgi, gripy, jakieś przyciski, pojedyńcze śrubki czy elementy
I tak naprawdę wszystko jest gotowe, miałem nawet dziś wszystko skończyć i pojechać podbić przegląd, bo zaraz kończy mi się rejestracja czasowa, ale zorientowałem się, że kupiłem niewłaściwe klamki xD Mam sprzęgło hydrauliczne, a kupiłem klamki do sprzęgła z linką. No i teraz przez ten dodatkowy tydzień czekania na paczkę od majfrendów zostaje mi gapienie się na motocykl - a jest imo całkiem ładny. Wrzucam fotkę przed (z portu, po opłukaniu, bo wcześniej kurzu było jeszcze więcej) i po.
#motocykle #motoryzacja #harlejekzusa

@SuperSzturmowiec @starszy_mechanik no tam bardziej kwestia tego, że a) z fabryki jak wychodzą, to łożyska nie są wystarczająco mocno nasmarowane b) to są łożyska stożkowe i raz na jakiś czas trzeba je skontrolować i dokręcić. Większość ludzi to olewa a potem jest "czemu mój motocykl stuka na nierównościach" i efekt pic rel. Da się tak jeździć i udawać że nie ma problemu, z drugiej strony wymiana to 70 zł i dwie godziny roboty, więc nie ma tragedii.

Zaloguj się aby komentować
Tym razem to samochód jest tym złym. Oglądać do końca bo #karma mocno.
#samochody #motocykle #boogiecontent
Zaloguj się aby komentować
Widziałem podobne nagrania wielokrotnie i zastanawiam się czy takie zachowanie jest powszechne? W Polsce tak się robi?
#motocykle #samochody
Zaloguj się aby komentować