Kilka fotek z majówki na Mazurach
#fotografia
#fotografiaamatorska
#mojezdjecie
#ptaki





Kilka fotek z majówki na Mazurach
#fotografia
#fotografiaamatorska
#mojezdjecie
#ptaki





Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi. Jedna z wielu katowickich ulic poprzemysłowych. Chodzę na spacery. Wycisz jest kompletny. Ambienty na słuchawkach i aparat (° ͜ʖ °)
#urbex #fotografia #tworczoscwlasna #mojezdjecie #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Przykra niespodzianka
#fotografia #tworczoscwlasna #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Carrie masyw gór Bavella podswietlony przez wchodzące słońce;)
#fotografia #mojezdjecie #korsyka
_____
Podoba się? - obserwuj #nxofocia


Zaloguj się aby komentować
Morze znowu zamknięte na kłódkę. Nie jestem ślusarzem, ani klucznikiem, więc tylko patrzyłem.
Zdjęcie poszarpane.
#morze #fotografia #mojezdjecie #morzebaltyckie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Atencyjny kurczak w łazienkach warszawskich :).
#mojezdjecie

@ZygoteNeverborn Mamy 2023! A może to helikopter bojowy?!
@ICD10F20 Chyba tak. Ale pewności nigdy nie ma...
@Navane Nie chciał rozłożyć :(. Ale uchwyciłem jak trochę podwiał wiatr, zawsze coś
@derzaba xD
@SpoconaPacha
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany Nie widziałem. Był jeszcze drugi, który prezentował wdzięki na środku sceny amfiteatru :).
Zaloguj się aby komentować
Pierwszy z owocow dzisiejszego poranka i polowania na światło:)
Mam nadzieję że sie spodoba:)
#nxofocia #fotografia #mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
patrząc na zdjęcia gór przypominają mi się samobójcze pingwiny maszerujące weń w samotności
""Can a penguin go insane?" Yet the very next scene we see just that — out of a swarm of penguins heading to the mating grounds a lone dissenter makes make a sharp right and head towards the mountains in a full-speed waddle. It's explained that this penguin has become confused and will head for that mountain with the same vigour with which he pursued the promise of procreation, until he reaches his goal or dies"
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry Tomki i Tosie, jak tam wasza niedziela wystartowala?;)
#fotografia #mojezdjecie #podroze #gory #korsyka


Zaloguj się aby komentować
Przynajmniej jeden któremu obecna aura się podoba
#zwierzaczki #zwierzaczkizprzypadku #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wiosna. Dopiero niedawno odkryłem tryb makro w moim chińskim telefonie.
#mojezdjecie #wiosna #kwiaty




Zaloguj się aby komentować
Siema Tomki i Tosie, chwale sie wszystkim więc i wam:)
Dopinam wlasnie swoja pierwsza wystawe fotograficzna, główny temat, to korsykanskie pejzaże, wernisaz w sobote 13go maja, gdyby ktoś był na korsyce w tym czasie, to zapraszam do Propriano obok kosciola:)
#fotografia #mojezdjecie #nxofocia


Zaloguj się aby komentować