Platal mi sie po galerii taki kadr kiedys tam z zachodu slonca na Capu Laourosu #korsyka wiec sie nim z wami dziele, mam nadzieję, że sie spodoba:)
Tag do obserwowania- #nxofocia
#fotografia #mojezdjecie


Platal mi sie po galerii taki kadr kiedys tam z zachodu slonca na Capu Laourosu #korsyka wiec sie nim z wami dziele, mam nadzieję, że sie spodoba:)
Tag do obserwowania- #nxofocia
#fotografia #mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować
Siedziałam se dzisiaj pod domem i stwierdziłam ze zerknę co w trawie piszczy.
Co to za robaczek wyglądający jak krewetka?
#mojezdjecie #fotografia #pytanie




Zaloguj się aby komentować
Melbourne z dzisiaj. W komentarzu jeszcze kilka.
Wczoraj zlał mnie deszcz, 5min wystarczyło i byłem przemoczony…
#australia #podroze #mojezdjecie





Zaloguj się aby komentować
Wczorajszy poranek w masywie gor Bavella, #korsyka
Podoba sie? Obserwuj po więcej #nxofocia
#fotografia #mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować
#przyroda #mojezdjecie #smiesznypiesek
Coś chyba tej ćmie skrzydła upitoliło. Albo ma takie krótkie. Ciekawe.
Zdjęcia zrobione telefonem i szkłem od powiększalnika.


Zaloguj się aby komentować
Melbourne w paru ujęciach z dzisiaj. #australia #podroze #miasto #mojezdjecie





@bishop @Banan11 ja tu tylko na dwa tygodnie jestem więc z życiem nie wiem. Zimno trochę bo tera zima tu jest w zasadzie, trochę ludzi w maseczkach chodzi, ale nigdzie nie jest wymagana. Wszystkie zakazy są poznoszone, szczepienia mieć nie trzeba.
Raz nawet policja pomogła znaleźć prawidłowy peron na stacji, i to bez użycia pałek i gazu
Zaloguj się aby komentować
Pomocy, kupiłem sobie nowy apart z nadzieją, że będę robił świetne foty z podróży i wrzucał na insta (° ͜ʖ °) ale niestety efekty okazały się gorsze niż na starym smartfonie. Zbyt ciemne, za mało ostre, kolory są jakieś wyblakłe. A to rzekomo jeden z najlepszych bezludterkowców w tej klasie cenowej;( widziałem że goście na tym aparacie robią świetne zdjęcia, ale ja nie mam pojęcia jak.
Czy to efekt obróbki w PS lightroom czy czegoś innego? Czy żeby zrobić dobre zdjęcie muszę poświęcić na to kilka godzin na postprodukcję w PS? Jestem trochę załamany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#fotografia #telefony #podroze #aparaty #mojezdjecie #pytanie
@senpai Bezlusterkowce są uważane za aparaty dla zaawansowanych. I właśnie z tego powodu producenci nie dają do nich żadnych zaawansowanych algorytmów przetwarzania obrazu. Telefon nawet makeup za Ciebie zrobi, HDR na szybko strzeli w locie, a w przypadku takich aparatów wszystko musisz sam. Zaprzyjaźnij się z lightroomem, a jak nie masz czasu, to Luminar słynie z oprogramowania (np Luminar Neo), które wszystko robi za użytkownika (no dobra, nie wszystko ale sporo). Sam korzystam z DXO Photolab, choć trochę kosztuje, to warto.
Zaloguj się aby komentować
Australijski prosiak (wombat) gdzieś pod Mount Macedon.
Zdjęcie świeże z dzisiaj sprzed 17.
#australia #natura #podroze #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #milosc #mojezdjecie #kobiety
W miłości o wszystko należy zadbać zawczasu, by mieć swój kąt, który pomieści gorąc uczucia.
Gdy kobieta w nerwach uderzy mnie w twarz, twarz moja będzie aleją gwiazd. - Słowa Poety

Zaloguj się aby komentować
Jako, że obecnie pracuję jako kierowca zawodowy (zawiodłem rodziców) w transporcie międzynarodowym, mam okazję odwiedzić wiele ciekawych miejsc bądź zobaczyć całą rzeszę pięknych krajobrazów. Ostatnio los wyznaczył mi trasę przez Austrię obok toru Red Bull Ring. Jako fan F1 oraz Maxa Verstappena nie mogłem przegapić takiej okazji. W takich chwilach zawsze robię wcześniej szybki research aby zaraz nie wydać za dużo euro za jakieś parkingi bądź bilety wstępu. W każdym razie pojawiłem się pod obiektem, dla informacji jest dużo darmowych parkingów pod torem, wszystko jest dobrze oznakowane. Oczywiście takie wybranie się na zwiedzanie zawsze dostarcza mi dużo stresu, ponieważ jestem nieśmiały, z niską pewnością siebie.
Wszedłem na obiekt, podglądałem bolidy F1, obserwowałem co robią inne osoby. Ogólnie tłumów nie było, jednak ku mojemu zaskoczeniu na torze coś się działo. Poszedłem za jakimś gościem i tym oto sposobem znalazłem się w paddocku, niedaleko pitlane. Było tam sporo samochodów z serii GT3, wszystkie na włoskich tablicach rejestracyjnych. Miałem wrażenie, że to nieoficjalna impreza. Żeby dostać się na tor, wystarczyło przejść przez któryś z otwartych garaży. Po kilku minutach namysłów i obserwacji w końcu odważyłem się. Najwyżej mnie cofną. Przeszedłem przez garaż i znalazłem się na pitlane a po torze szalały głośne samochody. Żeby mnie nie wyprosili udawałem osobę pewna siebie i bogatą. Ogólnie spędziłem na pitlane z godzinkę. Tor zrobił na mnie niesamowite wrażenie, zajarany byłem jak małe dziecko. W głowie nie było mi robienie wartościowych zdjęć a po prostu kilka szybkich pamiątkowych a resztę niech rejestrują moje oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wybrać na jakiś wyścig. Skoro jeżdżące po torze Porsche tak mnie zachwyciło to podczas wyścigu F1 pewnie bym zemdlał xD
#zycietruckera #mojezdjecie #chwalesie




@wodze_owce_na_manowce ja podobną historie miałem na Monzy. Normalnie udało się wejść na tor na trybunę tuż przed pitlane i było z tamtąd widać początek prostej startowej i całą aleję serwisową. Tam chyba można wynająć auta na przejażdżkę po torze i też widziałem kilka aut GT3 jak sobie śmigały po Monzy
Zaloguj się aby komentować
Zejscie z Monte San Petru i okienko z widokiem, udalo sie uchwycić ostatnie z pierwszych promieni slonca:)
#nxofocia #mojezdjecie #fotografia


Zaloguj się aby komentować
Wczorajszy poranek planowalismy spędzić wesoło paradując po masywie Bavella, jednak wiatr i deszcz zastane na miejscu skutecznie nas zniechecily, szybka zmiana planów i wylądowaliśmy nad jeziorem l'Ospedale, na szczęście nie bezowocnie, wypad obrodził takim oto kadrem:)
Podoba się? Obserwuj #nxofocia ;)
#fotografia #mojezdjecie #korsyka


Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
Gävle. Bardzo ładne miasto. #szwecja #architektura #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
#fotografia
#mojezdjecie
#ptaki
Wykluły się łyski

Zaloguj się aby komentować
Wietrzę psa
#pokazpsa #smiesznypiesek #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Stałem się rzepakarzem. Sio na świeże powietrze! Wiosna w pełni!
Mój insta jakby ktoś, coś:
https://www.instagram.com/leszektu/
#natura #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Tak trzeba żyć w wolny dzień od januszexu.
#spierdotrip #mojezdjecie #fotografia

Zaloguj się aby komentować