Lech wygrał z Legła i jest blisko meistra! #mecz był straszliwie nudny ale jęśli Lech utrzyma mistrza to na 12 pozycje w rankingu "epikurejskim" możemy liczyć! W przyszłym roku liczymy na Górnik, który pod władzą Podolskiego będzie blisko czołówki.
Lech wygrał z Legła i jest blisko meistra! #mecz był straszliwie nudny ale jęśli Lech utrzyma mistrza to na 12 pozycje w rankingu "epikurejskim" możemy liczyć! W przyszłym roku liczymy na Górnik, który pod władzą Podolskiego będzie blisko czołówki.
Zaloguj się aby komentować
Widzę że Arsenalowi wyszedł Gambit Barceloński nawet

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sędzia to sprzedajna k⁎⁎wa!
#mecz #pilkanozna #elclassico #fcbarcelona #realmadryt
@Whoresbane Albo nie masz pojęcia o przepisach albo jesteś totalnie nieobiektywny:
- „Faul” na Yamalu to był taki że kilka powtórek nie wyjaśniło czy był
- Nie ma mowy o czerwonej bo napastnik biegł w przeciwnym kierunku od bramki
- ręka widzę ma być gwizdana pod ulubiony klub? Jak obrońca to karny ale jak napastnik barcy to już gramy dalej?
To czemu milczysz o ręce Jonga? :)
Zaloguj się aby komentować
Zabrali Ferminowi bramkę
Zaloguj się aby komentować
W górach byłem i nie oglądałem meczu, ma ktoś może linka do strony z powtórkami jakimiś?
#mecz

@Zielczan jak meczu, to pewnie tu https://www.fullreplays.com/ na przykład
Zaloguj się aby komentować
Jakim cudem nie ma karnego? 😂 Już mi przypomnieli dlaczego nie ma sensu tej ligi oglądać.
#pilkanozna #mecz #laliga
Zaloguj się aby komentować
Niedzielny fan ekstraklasy oglądający Barca-Real
#mecz #elclasico

Zaloguj się aby komentować
Od 0:2 do 4:2 xDDDDDDDDDDDDD
#mecz #pilkanozna #elclassico #fcbarcelona #realmadryt

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kolejna remontada.
Barca powinna zaczynać mecze od 0:2 jak powiedział Ćwiąkala :P
#mecz #elclassico

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Meczycho sie zaczyna #mecz
Zaloguj się aby komentować
Mame nie teraz
#mecz #manchesterunited #piłkanożna

Zaloguj się aby komentować
No to co, w finale byle to sztucznie napompowane paryskie gówno przegrało?
#mecz #ligamistrzow
Zaloguj się aby komentować
Aj kurna jestem pechowy brajan - obie drużyny, którym kibicowałem odpadną #mecz #ligamistrzow #arsenal
Zaloguj się aby komentować
#mecz #ligamistrzow #fcbarcelona
Zaloguj się aby komentować
No i koniec, nie mogę powiedzieć, że nie jestem wkurwiony, ale kudos dla Interu, że byli jedną nogą w grobie a zdołali to wyszarpać #mecz #ligamistrzow #fcbarcelona
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować