Przedstawiam nowego członka uniwersum #cybulionjestinny
Panna Beza. #koty #pokazkota




Przedstawiam nowego członka uniwersum #cybulionjestinny
Panna Beza. #koty #pokazkota




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czas odpoczywanka.
#koty #pokazkota


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Futra to mają stację meteo w d⁎⁎ie.
Żadna nie przyszła w nocy nas budzić, żeby na dwor wypuścić. Sprawdzam temperaturę na zewnątrz - tak jak myślałam, -16
#koty

@NiebieskiSzpadelNihilizmu @Ravm teraz jest jeszcze lepsza akcja
"głupia sprawa Stefan ale gdzie jest nasza kuweta?"
kurna łażą i szukają kuwety którą wywaliłam z domu pol roku temu, bo przez dwa lata żadna księżniczka z niej nie skorzystała, tylko trzeba bylo nas z lozka wyrwać zeby im otworzyć drzwi do srania na dwór
@GazelkaFarelka a to nie, to mój zawsze miał w piwnicy pod schodami. Przez 99% czasu jak mówisz- dawał znaka, że chce na dwór, ale jak przyszpiliło albo mrozy czy coś, to zawsze grzecznie kuweta. A jebany był tak inteligentny jak mało który- nigdy się nie załatwił gdzieś w domu poza kuwetą, nigdy nie drapał, ani nikogo, ani niczego (a nie miał ani razu obcinanych pazurów), jak chciał, żeby go wypuścić, to albo stał przy drzwiach i miaukał, albo wręcz prowadził do drzwi co kilka kroków sprawdzając, czy za nim idziesz. Nawet jak cię w nocy chciał obudzić, to nie robił jakiejś szajby, czy nie skakał na ciebie z bomby, ale delikatnie wchodził na łóżko, a potem stawał przy głowie i delikatnie samymi podusiami łapki macał aż w końcu otworzyłem oczy. Jebana inteligentna bestia. A nieraz sobie myślałem jak mało by trzeba było, żeby postanowił mnie po oczach przejechać pazurami.

Zaloguj się aby komentować
przypominam, że trzy zestawy psich zębów są w domu i kotka ma to w d⁎⁎ie i sobie śpi.
#bezdomniaki #psy #koty
Kurde, jaram się... najgorsze jest to, że nie mogę jeszcze ferajny zostawić samej, bo nie wiem co się stanie.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przyzwyczajamy psy, do obcej kotki. Znaczy nie obcej, podwórkowej, urodzonej na dworze i nie znającej wnętrza domu. Pieski obcych kotów nie tolerują, zwłaszcza ta większa. Jednak robimy postępy. :D #zwierzeta #koty #psy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@SaucissonBorderline dlatego uważam że odkurzacz ze światełkiem wymyslił jakiś masochista.
#odkurzacz #koty



Zaloguj się aby komentować
I jak sobie zwolennicy trzymania kotów tylko w domach i w schroniskach radzą z plagą szczurów? To tyle będzie z tego uznawania kotów za zwierzęta niebezpieczne dla ptaków. A tymczasem szczury się w miastach mnożą.
#koty #kot #zwierzaczki #kitku
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #ai #koty Ktoś kocicę podmienił. Została pożarta?
https://streamable.com/geifbq
Zaloguj się aby komentować
Mojej "dobrej" passy ciag dalszy. W srode namacałam u jednej z moich kotek - Miszy guzek blisko sutka. Od razu umowilam ja do weta, ja i Behemota który byl ostatnio agresywny w stosunku do innych kotów a jego brat miał nadczynność tarczycy wiec warto sprawdzić. Ale Behemot nie mógł wytrzymać do wizyty u weta bo od razu w srode wieczorem wylal na siebie gorącą kawę. Na szczescie tylko na jedna łapę. Ale wczoraj trzeba było iść z nim na przegląd. Łapa była spuchnięta i gorąca ale weterynarz kazal tylko podawać mu leki przeciwbólowe (oczywiście przeznaczone dla kotów) i w razie jakby mu sie zrobily pęcherze i skora zaczela schodzic to opatrunki żelowe. Na razie opuchlizna zeszla i nic się nie dzieje. Za to dzisiejsza wizyta z Miszką przyniosła złe wieści. To nowotwor listwy mlecznej, ktore u kotek sa w 80 - 90% złośliwe. Lubią naciekać a i czesto daja przerzuty. Ale usg wykazało ze jak na razie nie ma przerzutow w narządach odleglych a rtg ze nie ma tez guzow w płucach co dalo zielone światło do operacji. W dodatku udalo sie od razu dziś ja zoperowac. Ma usunięte trzy z czterech gruczołów z tej listwy mlecznej i jeden węzeł chlonny. Guzki byly trzy, dwa malutkie i jeden wiekszy ale dalo sie je latwo usunąć, nie naciekały co daje szanse że bedzie dobrze. Ale wiadomo trzeba sie liczyc z tym że moze być różnie. Misza, która przyjechala tak jak Javelina ktora niedawno odeszla z Ukrainy, jest wyjatkowo spokojnym kotem, ale dzis byla bardzo zestresowana wizytą u weta jakby coś czuła. Nigdy nie wykazywała oznak zdenerwowania a dzis całą drogę wokalizowała a jak ja wyjęłam z kontenerka to byla cala zaśliniona z nerwów. Ale juz doszla do siebie i pomimo długiej rany pooperacyjnej na brzuchu zachowuje sie juz normalnie, zjadla chętnie gotowaną rybę. Mam nadzieję ze wszystko skończy sie dobrze i to cholerstwo nie rozsieje się w najblizszym czasie. Trzymajcie kciuki za Miszunię
#zwierzaczki #koty #zalesie


Zaloguj się aby komentować
O skurwysen
#zwierzeta #koty #boks #heheszki #gif
Dobrze że nie trafił bo by zabił.

Zaloguj się aby komentować
Kotki, sztuk dwie, zostały dziś wykąpane. Biały pogodził się od razu ze swoim losem, a szary troszkę wierzgał i krzyczał, ale raz na dwa lata wypadało by odświeżyć ich futerko.
#koty
Zaloguj się aby komentować
#koty Kotek mówi że aku już zdechł. Znawca się znalazł

Zaloguj się aby komentować
Jeszcze przez połamaniem się nabyłem drogą kupna kettla 10kg bo mi brakowało do domowych ćwiczeń. Cóż mogę powiedzieć, kot się cieszył najbardziej bo ja nie ćwiczyłem nim ani razu
#koty #pokazkota #hejtokot

Zaloguj się aby komentować