Uwaga: wpis może zawierać informacje które mogą odbić się orężadą oraz spowodować prawie eksplozję
A wy co chłopy? Nadal over 20 lvl i bez baby?
#takaprawda #blackpill #p0lka #kobiety #logikarozowychpaskow


Uwaga: wpis może zawierać informacje które mogą odbić się orężadą oraz spowodować prawie eksplozję
A wy co chłopy? Nadal over 20 lvl i bez baby?
#takaprawda #blackpill #p0lka #kobiety #logikarozowychpaskow


Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Żeby nie było tu tak pusto... Stworzyłam społeczność dla wszystkich Dziewczyn, Kobiet, Pań, Katarzynek, Kaś, Toś.
Pamiętam, jak wieki temu, gdy na Wykopie były prywatne przestrzenie, była też i taka grupa dla Różowych. Później, oczywiście, prywatne grupy zostały usunięte. A szkoda, bo atmosfera tam była świetna.
...W związku z tym, możemy to naprawić i odtworzyć ten klimat w społeczności "Dziewczyny" (✿❦ ͜ʖ ❦)
#dziewczyny #kasie #katarzynki #tosie #kobiety #bojowkawieszakowa #rozowepaski

Zaloguj się aby komentować
Polki, nie dawajcie Polakom. Nie dawajcie Polakom. Dawajcie tylko Murzynom i Arabom. To dla was awans cywilizacyjny.
#relacje #zwiazki #kobiety #przegryw #p0lka
Zaloguj się aby komentować
Czym się różni XII-wieczny polski chłop od współczesnego polskiego betabankorogacza?
Otóż ten pierwszy nie miał wyboru, i musiał oddać swoją żonę na pierwszą noc szlachcicowi, którego był własnością, jakkolwiek w zamian ten wyprawiał im huczne wesele, i pozwalał mu upolować jelenia ze swojego lasu wartego rok jego pracy na roli. Jak szlachcic wracał z zakrwawionym welonem, na którym skonsumował swoje prawo z żoną chłopa, to wszyscy bili brawo i wznosili toasty, włącznie z chłopem, bo wiedział, że chociaż będzie drugi, wyboru nie miał i tak i tak, a dostawał wiele w zamian.
Ten drugi natomiast ma wybór, a i tak inwestuje swoje życie w pospolite jebadło z rozjechaną rozklapciochą, akceptując to, że będzie obiektem pogardy do końca swoich dni, w łóżku razem z nim i przed nim będą wszyscy byli jego żony, a on wmawia sobie, że przebieg nie ma znaczenia i wierzy, że ona przed nim miała "tylko jednego", tymczasem przebieg pospolitego jebadła z rozjechaną rozklapciochą jest z definicji nieweryfikowalny.
Taki obraz wasz.
#przegryw #relacje #zwiazki #kobiety #mezczyzni #seksualnarewolucja #ludzie
Zaloguj się aby komentować
Przez tysiące lat wojownicy ścinali sobie głowy orężem wszelakim, walcząc o rękę dziewicy. Współcześnie pospolite jebadła z rozjechanymi rozklapciochami nie warte są nawet ścięcia Barszczu Sosnowskiego zardzewiałym brzeszczotem za fabryką azbestu przez kloszarda.
Nie bierz udziału w recyklingu. Lepiej być samemu, niż z niewłaściwą osobą dla niewłaściwych powodów. Tylko dziewica na żonę, plus intercyza, plus rozdzielność majątkowa, plus wpisane notarialnie prawo do badania ojcostwa przy narodzinach, albo wcale. Oto odpowiedź na Seksualną Rewolucją w pełnym natarciu, teraz także już i w Polsce.
#zwiazki #kobiety #mezczyzni #malzenstwo #seksualnarewolucja #relacje #ludzie #przegryw
@MallowHaze przecież ty jesteś najbardziej stereotypowym przegrywem. Zdecydowałeś poświęcić swój czas na stworzenie wysrywu na tag przegryw. Obrzydzają cię kobiety. Bredzisz o edukacji wypisując pierdoły niepodparte choćby jednym faktem. Zdajesz się nie być zbyt bystry stosując uogólnienia. Przegryw wzorcowy. Jeszcze nie wie co odpisać to próbuje obrazić rozmówce, taki to właśnie poziom rozmowy - tyle że nikt nie daje jebania o waszą śmieszną nowomowę.
Nie jestem za cenzurą, ale mam nadzieję że tutaj jakoś was utemperują bo jesteście okrutnie toksyczni, i takimi typami będzie się brzydzić każda kobieta, niezależnie od tego czy jest dziewicą czy nie. Facet w sumie też, o czym gadać z osobą która ma takie zainteresowania. Kiedyś na mirko można było poznać fajne laski, pojawiły się takie toksyki których pasją jest sprowadzanie innych do swojego smutnego poziomu lecząc kompleksy i różowe się zaczęły zawijać, nic dziwnego. Idź się tasować z kolegami do swojego nieszczęścia gdzie indziej. I zanim napiszesz że sam marnuję czas to tak, ale to dlatego że mieliśmy perspektywę na fajną społeczność a już to psujecie. Get a life ziomuś. Get a life.
Zaloguj się aby komentować
Hmm, ciekawe jak to interpretować
#rozowepaski #kobiety #podrywajzhejto

Zaloguj się aby komentować
#childfree #zwiazki #kobiety #nauka #psychologia #ciekawostki #antynatalizm
https://www.focus.pl/artykul/niezamezne-i-bezdzietne-kobiety-sa-najszczesliwszymi-ludzmi
@dupinka5000 od ojca też, także od ojców których poznałem w kilkunastu krajach gdzie miałem przyjemność pożyć razem z nimi a poza tym jeszcze rodzinny biznes za granicą zajmujący się pomaganiem starcom za pieniądze - plus prowadzenie rodziny zastępczej i masa innych doświadczeń choćby wspieranie pracowników z problemami.
A ty oceniasz na podstawie swojego podwórka cały świat uważając się za eksperta jednocześnie odrzucając wszelkie inne argumenty.
Wiesz że głupi ludzie nie wiedzą że są głupi a wydaje im się wręcz odwrotnie bo opierają się na żadnych informacjach lub idą po lini chłopskiego rozumu? Poczytaj sobie co to jest lista błędów poznawczych zanim zaczniesz uczyć dzieci myślenia. Twoje podejście do tematyki aż krzyczy że nie masz bladego pojęcia z czym Ci sie przyjdzie zmierzyć w przyszłości - dlatego napisałem że pewnego dnia do ciebie to dotrze gwałtownie i niespodziewanie.
Zaloguj się aby komentować
Human Trafficking Survivor-Kat - YouTube Napalona laska rozkłada nogi od 11 roku życia. Idzie w tango z Murzynami. Ojciec (bity wielokrotnie przez Nygusów) ostrzega ją przed nimi. Laska wyzywa ojca od rasistów i ucieka z domu. Murzyn ją zapładnia i traktuje tak jak Murzyny traktują k0biety. W końcu laska cieszy się swoją niezależnością - pokazując dupsko na only fans.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Aby mieć powodzenie u kobiet, po prostu musisz mieć to coś, musi być chemia.



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj wreszcie przyszły do Apartu w moim mieście. Zamówiłem z 3 tygodnie temu, więc się sporo naczekałem. No i naszły mnie wątpliwości. Do tego podnieśli cenę w międzyczasie o 6%.
Ładne Waszym zdaniem? Dla żony na imieniny.

@dupinka5000 oczywiście że można a nawet trzeba! Idź jak najszybciej, bo niektórzy nawet zrobią Ci coś podobnego na zamówienie, kwestia terminu. Serio. Apart ma ładne wyroby ale płacisz za firmę. Miałem klientkę co przyszła z kolczykami z Apartu, złoto 585, bez kamieni. Chciała sprzedać. Dała prawie 3tys. Wartość przy sprzedaży 600zl (cena za złom złota). U nas, były podobne za 1000zl. Nie była w stanie tego zrozumieć. Także polecam przejść do mniejszych sklepów i pracowni złotniczych, bo jest różnica nie tylko w cenie ale i jakości. Bo możesz kupić dużo solidniejsze i ładniejsze
Zaloguj się aby komentować
nie zamierzam nikogo HEJTOwać ale serio, jak widzę tą kobietę to mam cofki. nie chodzi o to , że nie jest ładna czy coś. po prostu czuję jakaś genetyczną antypatię do niej.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zagadka dla dosyć wtajemniczonych i cwanych. Na lewym zdjęciu widzimy, a jakże, młodą Agnieszkę Włodarczyk z ktrórą bym kurła nie powiem co. Osoba po prawej- czy to również ona we wczesnych latach 90, czy jej mama w latach 70, a może to jednak Klaudia Jachira w dzieciństwie lub jej babcia? Może to w ogóle są obce dla siebie osoby? Może to żadna z osób które wymieniłem?

Zaloguj się aby komentować
Kiedyś jak korzystałem z innego portalu to znalazłem mem idealny XD
No przepraszam, ale musiałem to wrzucić, jest genialny. Zamazałem tylko nazwę i twarz pani. Nie jestem autorem jak coś.

Zaloguj się aby komentować