Dziś śniadanie strasznie wcześnie bo mnie coś ssie niemiłosiernie.
Podsmażona na odrobinie masełka, pokrojona w paski tortilla, pudding proteinowy o smaku waniliowym i banan
#jedzzhejto #kawa

Dziś śniadanie strasznie wcześnie bo mnie coś ssie niemiłosiernie.
Podsmażona na odrobinie masełka, pokrojona w paski tortilla, pudding proteinowy o smaku waniliowym i banan
#jedzzhejto #kawa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Gotowanie to moja pasja.
Śniadanko
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Was haben zie gegen Air Führer?!
#airfryer #gotujzhejto #pizza #jedzzhejto #niemcy


Zaloguj się aby komentować
Właśnie jem sobie ostatni kawałek trzydniowej pizzy podgrzany w mikrofali i nieprzyzwoicie zalany ketchupem, bo inaczej się nie da się tego zjeść oraz popijam to świeżym sokiem z marchewki, bo zbilansowana dieta jest podstawą zdrowia.
#gownowpis #slowonasobote #jedzzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem sobie kanapeczki przed komputerem zjeść.
Odmiana pomidora to black prince, ale zbyt black to on mi nie wyszedl..
#jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
I przyszła kolej na najważniejsze danie tutejszej kuchni - Sznycel wiedeński z cielęciny i sałatkę ziemniaczaną
#jedzzhejto #kuchnieswiata #wieden

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Placki z cukini z piekarnika (taki duży airfrajer)
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Śniadanko się Państwu podobało, to lecimy z obiadem
#jedzzhejto #szybkiobiad #wieden

Zaloguj się aby komentować
Baton 50 g
Białko 16,5 g
Tłuszcz 8,5 g
Węgle 9,5 g w tym tylko 1,1 g cukru
W bierze za 4,49 zł
Dostępne smaki: panna cotta truskawkowa albo słony karmel
#jedzzhejto


Ja mam zasadę, że jeśli czymś nie mogę pokryć 100% zapotrzebowania kalorycznego i na białko, to traktuję to jako cheat i staram się jeść rzadko. W tym przypadku przy 100g białka (za mało na dzień) dobijasz do 30g tłuszczu nasyconego (rekomendowany dzienni limit).
Generalnie, to tych batonów za dobry w sensownych pieniądzach za wiele nie ma.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Porządna kolacja, jutro z rana będzie mocne bieganie.
Kanapki z rukolą, awokado i rzodkiewką plus pomidor 😁
Około 910 kcal.
#jedzenie #jedzzhejto #dieta

@notak w jakim sensie nie potrafisz, nie smakują Ci?
Kiedyś moja dieta również była bardziej uboga w warzywa, głównie to wynikało z przyzwyczajeń z domu. Zmieniłam to sama z siebie, w tej chwili danie wytrwane bez warzyw jest dla mnie "jałowe". Bardzo chętnie po nie sięgam. Kwestia wyrobienia nawyku.
Zaloguj się aby komentować