@kopytakonia no to ja dodam jeszcze, że oprócz cukru, to i piwo odstawiłem. Wbrew pozorom, ma kurwa większy indeks glikemiczny (110) niż Nutella (55)!!!! Ale piwo mnie tak nie ciągnie jak słodycze. O ile od alko nie byłem uzależniony, to wychodzi na to, że od cukru już jak najbardziej.
@Modrak a ja od alko jestem uzależniony i na początku jak przestałem pić to nadrabiałem słodyczami, ale teraz już jem w normalnych ilościach wydaje mi się
@kopytakonia O! No to jak tak, to trzymam kciuki ziomuś!!! Obyś wytrwał. Ja już wiem, że do cukru nie wrócę już nigdy, ale jak się wybronię przed cukrzycą, to raz na jakiś czas piwko wjedzie.