#gownowpis #jedzzhejto
Czas grzać zupę, która zamieniła się w potrawkę, bo wypiła wodę xD
Babeczka orozki wraca.
Ps. 380ml nie ma odzwierciedlenia w piorunach xD
#gownowpis #jedzzhejto
Czas grzać zupę, która zamieniła się w potrawkę, bo wypiła wodę xD
Babeczka orozki wraca.
Ps. 380ml nie ma odzwierciedlenia w piorunach xD
Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #jedzzhejto #ramen 15 minut temu se takie zjadłem. z jajkiem
do teraz płaczę.
#ostrejedzenie
oczywiście z żalu, że tak mało
za 1,30zł w Jagódce - to się opłacało!

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Białkowa bomba także nie w kij dmuchał!
Bardzo dobry omomom
#jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Od kiedy zamawiam dietę #keto sałatki stały się dużo bardziej przekonywujące
#dieta #jedzzhejto #bodychief


Zaloguj się aby komentować
#dziendobry #sniadanie #fullenglishbreakfast #jedzzhejto
edit: pamiętajcie żeby sobie bułki z masłem wziąć do tego. bez chleba się nie najesz.
dzisiaj wersja light, bez sosów i majonezu
składniki w komentarzu.



Zaloguj się aby komentować
Niech działa na zmysły
#ognisko #grill #piwo #pijzhejto #jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
#jedzzhejto
Dzisiaj babeczka ugotowała penne z sosem toskańskim.

Zaloguj się aby komentować
#dzieci #jedzzhejto - hej młoda, chcesz #pizza ? - chcę, ale pół - ok

Zaloguj się aby komentować
Osoś z zimniokami, papryką zieloną i sosem szpinakowym. Wszystko zrobione w parowarze (° ͜ʖ °) #jedzzhejto #gotujzhejto #ciekawostki



Zaloguj się aby komentować
Domowy kebab, podejście #2 #jedzenie #jedzzhejto #obiadekdooceny

Zaloguj się aby komentować
Sraka praptaka podejście nr 2, ostatnie
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Jak piąteczek to wiadomo.
#nalesniki #jedzzhejto #smazenie

Zaloguj się aby komentować
#jedzzhejto
Krupnix dzień drugi. Przegryzł się i jest jeszcze lepsiejszy- babeczka chwali

Zaloguj się aby komentować
Mój dzisiejszy obiad i kolacja wyglądają jak sraka...
#jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zapraszam, proszę się częstować
#jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #jedzzhejto #kebab
Niech żyje przyjaźń Polsko - Turecka 😁


Zaloguj się aby komentować
Zakładam #podziemieananasa dla wszystkich fanów hawajskiej!
Stop dyskryminacji ananasa na pizzy!
Sprawdźmy, ilu nas jest na Hejto. Piorunować do ostatniego Hawajczyka!
#pizza #pizzalover #jedzenie #jedzzhejto #ananas
Zaloguj się aby komentować
Jak się trochę zmruży oczy to można pomyśleć, że to hiszpański flan a to ten mój sernik polany sosem daktylowym ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#jedzzhejto



@bori bardzo dobry. Tylko 2 uwagi
Jak chcesz by był bardziej proteinowy to weź zwykły twaróg zmiel bo ten sernikowy ma tylko 10g białka vs 17g zwykły półtłusty. Chyba, że Ci nie zależy to użyj tego z wiaderka jest git
A 2 sprawa to lepiej by było użyć galaretek zero, teraz pewnie każdy producent supli (KFD, Ostrovit i te inne) ma takie galaretki w ofercie. Po prostu zwykła saszetka galaretki to 70g cukru który można zastąpić i zbić jeszcze trochę kcal, o ile Ci na tym zależy ofc
Zaloguj się aby komentować