Ale Panie Areczku tyle to nie
#gownowpis #zebropioruny

Ale Panie Areczku tyle to nie
#gownowpis #zebropioruny

Zaloguj się aby komentować
Cóż, nie powiem że sam nie miałem takiej akcji. Miałem - kilka produków przez kilka godzin w kilku placówkach miało cenę 0. Starty oszacowano na jakieś 5k GBP czy USD - nie więcej, bo po prostu fizycznie tego towaru zabrakło.
Nie było żadnych konsekwencji - szefowie wiedzieli że narzucili takie tempo rozwoju iż takie coś musiało się wydarzyć. Nikogo nie wylali, klienci towar za darmo dostali. Parę miesięcy później firma zostało sprzedana za pond 500mln USD.
#pracawit #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Jeny było można bez problemu wymienić na lotnisku na euro, ale na wyzerowanie karty prepaid już nie miałem pomysłu.
Skończyło się na losowych słodyczach z automatu XD
Duży plus na lotnisku w Tokio, że produkty z automatów nie są dużo droższe niż w zwykłych sklepach.
#gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Podobno ludzie w związkach z czasem upodabniają się do siebie, ale to chyba przesada xD
#niewiemjaktootagowac #gownowpis #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Przetłumaczy mi ktoś z gównianego na ludzki?
#warthunder #gownowpis #stolcyzm #benc

Zaloguj się aby komentować
Za kilka godzin pora się zbierać na powrót do Polski, już zdążyłem zatęsknić za nudną normalnością.
Podczas ostatniego lotu 14h siedział przy mnie gość który przez większość czasu spał z otwartą na maksa gębą i bardzo zazdroszczę takim ludziom. Sam nawet jak zasnę (bez i z tabsami) to po krótkiej chwili się budzę i bardziej męczę tym "snem".
Niech już ktoś wymyśli teleportację. Na pewno prędko nie będę już planował długich lotów.
#gownowpis #podrozujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Chłop dzisiaj pierwszy raz robił risotto ze świeżą miętą, reakcja tego typu
https://youtu.be/ZmdqiUKL3Ys?feature=shared
#gotowanie #memy #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kto sprzedawał samochód w Polsce ten w cyrku się nie śmieje. Spodziewałem się takich pytań ale nie tak często.
Panie obniż cenę bo ropa teraz droga. Co z tego, że w porywach pali 5 litrów diesla. Jak tankowałem po 8 zł to do kogo miałem się udać?
Serio ten naród jest po prostu głupi.
A mem.ma błąd. 1.2 Tce w Clio 4 nie było
#heheszki #motoryzacja #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#rzeszow jak mnie to miasto zadziwia w negatywnym znaczeniu. Po drogach się jeździ tragicznie, widzę z odległości 400 metrów że zapala się zielone światło na skrzyżowaniu. Świeci się dobre kilkanaście sekund aż do nich dojadę i nawet nie ruszyli. Potem zdziwienie, że są korki jak się poruszać nie potrafią.
Druga sprawa komunikacja miejska. Istnieje tylko z nazwy. Czytam, że od 1 lipca wchodzą grube zmiany. Oczywiście kretyni protestują bo jak to zmienić. Wychodzi na to, że komunikacja jest zjebana bo społeczeństwo jest zjebane. Karuzela spierdolenia sama się nakręca. Pozostaje być przyspawanym d⁎⁎ą do samochodu.
Rower czy hulajnoga? Ścieżki są tak rozjebane że aż zęby bolą.
Najlepsze jak dla mnie. Ceny usług i gastro. One nawet nie są warszawskie, bo w centrum stolicy można znaleźć fryzjera czy zjeść znacznie taniej.
Promocja w mediach leci jakie to za⁎⁎⁎⁎ste miasto. Chyba za znakiem.
#gownowpis #zalesie #przemyslenia
@30ohm moim zdaniem w wielu przypadkach przyczyną korków nie jest ogólnie pojęta zła infrastruktura tylko kierowcy. Gdyby na zielonym świetle kierowcy ruszali razem, a nie po kolei to korków byłoby dużo dużo mniej. A tak to jak stoję piąty na światłach i gdybym zaczął ruszać na zielonym to trzem bym już w d⁎⁎e wjechał. I jak ma być dobrze? Rozwiązaniem na to jest tylko ruch sterowany autonomicznie, bo na ludzką głupotę i brak wyobraźni nie będzie rozwiązania.
A i inb4 jeżdżę normalnie, płynnie i przepisowo, a nie jestem tym "najszybszym" w mieście. Beke mam z tych zapierdalaczy bo widzę, że równo na światłach nie są w stanie za mną ruszyć, później mnie wyprzedzają i przekraczają prędkość, gwałtownie hamują przed światłami, a ja ich spokojnie doganiam i stoimy razem na czerwonych. No jak jest taka inteligencja na drogach to jak ma być dobrze? A później jeszcze zdziwienie dlaczego im auto dużo pali, ale jak mają tak pusto we łbie to jak tu połączyć kropki. Sorry za upust gniewu xD
@artur200222 i cykle świateł, w Rzeszowie są długie, a przez to dynamika jazdy jest inna, ludzie lampią w smartfony albo dłubią w nosie. Byłem wczoraj w Krakowie, i tam jeździ się w wielu miejscach płynniej właśnie dlatego że cykle świateł wymuszają większą dynamikę. Ale, co tu mówić o dynamice w Rzeszowie, jak ludzie się od laaaaat burzą jak komunikację miejską chcą reformować żeby nie jeździła jak "taxi" czyli jak wąż kluczyła po całym mieście żeby koniecznie bez przesiadek dojechać z A do B.
Zaloguj się aby komentować
Chłop wyszedł na 30 min z piwnicy i widział mafie w ROLLS-ROYCE i napad na sklep gdzie typ ukradł czekolady xdd #przegryw #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
No niewytrzymie XD. Na Netflixie jest film pt. Rejs
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Poratuje ktoś piorunem?
#zebropioruny #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Znowu jak chce wkurwic kogoś w przychodni to jest pusto
#gownowpis #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#gownowpis trochę #hejto40plus i #rodzicielstwo #dzieci oraz #sport
Moje dzieciaki są usportowione. Ostatnio nawet usłyszałem od fizjoterapeuty do którego syn chodzi na zajęcia, że oni to wynieśli z domu. Miło mi się zrobiło. Lubią się dzieciaki ruszać. Nie muszę ich zachęcać ani wypychać. Młodszy łapie wszystko, piłkę, basen, gimnastykę. Starszy mimo problemów lubi pograć w nogę a w siatkówkę trenuje jako jedyny 11-latek z reprezentantami szkoły z klas 7-8. Teraz zaczął chodzić na skatepark i śmigać na hulajnodze wyczynowej. Spoko, no to się pochwaliłem Tosiom i Tomkom. Teraz do sedna. Chodzę tam z nim, żeby go wspierać, przypilnować i... ja pierdzielę, jak widzę tych ludzi na BMX-ach, to samemu mi się zachciało. Na nic nigdy nie jest się za starym. Sporo zajawek odkryłem w sobie dopiero teraz. Dobrze mi jest ze sobą chyba pierwszy raz w życiu od 20 lat - wiadomo #depresja jest grana, ale walczę. I tak sobie myślę o tym BMX-ie. Nie chcę latać na rampie, jak małolaty. Chciałbym się nauczyć po prostu jeździć i coś tam sobie kombinować dla dobrej zabawy. Biegam, ćwiczę ale brak mi jeszcze kolejnej zajawki. Ot takie #przemyslenia starego chłopa, co mu się znowu coś uwidziało.

Zawsze chciałem BMX, w końcu sobie kupiłem w wieku 2x lat. Potrafiłem podskoczyć czy jechać na jednym kole bo to umiałem wcześniej. Niestety, za duży był już opór psychiczny przed trickami typu puść kierownicę. Ostatecznie rower sprzedałem drożej niż kupiłem. Jak czujesz, że tego chcesz to sugeruję po prostu spróbować :-)
Zaloguj się aby komentować
Bry, wstawać lenie, kawusia i do kołchozu marsz.
#bry #dziendobry #heheszki #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
PiS się tak zamotał że chyba zacznie tonąć jak PO za Budki. Tylko co śmieszne tu nawet nie ma żadnego Tuska, który mógłby wrócić i ich uratować. xd
#polityka #gownowpis
@jajkosadzone no mają Czarnka bo muszą się bić o beton z kompletnymi wariatami i ruską agenturą, przecież to desperacja a nie żadna zaleta. Jak im po drugiej stronie wyrośnie Mati dumny z ozesroze i wielu innych rzeczy, które PiS robił dobrze, i krytykujący to co robił źle, to ta partia nie będzie miała oferty kompletnie dla nikogo.
@Hilalum Założę się, że od niedzieli Morawiecki stoi w łazience przed lustrem i widzi w nim siebie jako Magyara.
Teoretycznie prawie wszystko ma - też był w partii rządzącej, ale może zrobić zwrot o 180 stopni i teraz ją krytykować za wszystko. Może objechać cały kraj i spotykać się z ludźmi, może wyciągać brudy na poprzednią władzę. Teraz potrzebuje, by z hukiem odejść albo wylecieć z partii i droga wolna.
Oczywiście jest mały zgrzyt - Magyar w Fideszu był nonamem, Morawiecki był premierem. Ale nie tacy ludzie u w Polsce dochodzili do władzy, więc ja bym niczego nie wykluczał.
@Shagwest ale onito zrobią, z tą różnicą że wszystko odgornie bedzie sterowane przez kaczorrę i dziekuje. Taki ruch by sie absolutnie zgadzal z politycznymi kalkulacjami. Czarnek zgarnia absolutny pisowski beton, a Morawiecki tych, ktorzy sa nieco bystrzejsi i wierni. Czekam na ten ruch Morawieckiego od momentu ogloszenia kandydatury Czarnka.
Zaloguj się aby komentować
przecież dosłownie przed chwilą wstawałem do pracy a już po 18 jest i zaraz trzeba się myć i spać, ja j⁎⁎ie
#gownowpis #czas
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #kebab
Jeden piorun i jadę po kebaba.
Zaloguj się aby komentować