Piękna opalenizna rowerowa, dłonie jak u młynarza xD
Tak, smarowałem ręce 30-ką przed wyjazdem
#gownowpis #niewiemjaktootagowac

Piękna opalenizna rowerowa, dłonie jak u młynarza xD
Tak, smarowałem ręce 30-ką przed wyjazdem
#gownowpis #niewiemjaktootagowac

Zaloguj się aby komentować