Znowu jak chce wkurwic kogoś w przychodni to jest pusto
#gownowpis #heheszki

Znowu jak chce wkurwic kogoś w przychodni to jest pusto
#gownowpis #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#gownowpis trochę #hejto40plus i #rodzicielstwo #dzieci oraz #sport
Moje dzieciaki są usportowione. Ostatnio nawet usłyszałem od fizjoterapeuty do którego syn chodzi na zajęcia, że oni to wynieśli z domu. Miło mi się zrobiło. Lubią się dzieciaki ruszać. Nie muszę ich zachęcać ani wypychać. Młodszy łapie wszystko, piłkę, basen, gimnastykę. Starszy mimo problemów lubi pograć w nogę a w siatkówkę trenuje jako jedyny 11-latek z reprezentantami szkoły z klas 7-8. Teraz zaczął chodzić na skatepark i śmigać na hulajnodze wyczynowej. Spoko, no to się pochwaliłem Tosiom i Tomkom. Teraz do sedna. Chodzę tam z nim, żeby go wspierać, przypilnować i... ja pierdzielę, jak widzę tych ludzi na BMX-ach, to samemu mi się zachciało. Na nic nigdy nie jest się za starym. Sporo zajawek odkryłem w sobie dopiero teraz. Dobrze mi jest ze sobą chyba pierwszy raz w życiu od 20 lat - wiadomo #depresja jest grana, ale walczę. I tak sobie myślę o tym BMX-ie. Nie chcę latać na rampie, jak małolaty. Chciałbym się nauczyć po prostu jeździć i coś tam sobie kombinować dla dobrej zabawy. Biegam, ćwiczę ale brak mi jeszcze kolejnej zajawki. Ot takie #przemyslenia starego chłopa, co mu się znowu coś uwidziało.

Zawsze chciałem BMX, w końcu sobie kupiłem w wieku 2x lat. Potrafiłem podskoczyć czy jechać na jednym kole bo to umiałem wcześniej. Niestety, za duży był już opór psychiczny przed trickami typu puść kierownicę. Ostatecznie rower sprzedałem drożej niż kupiłem. Jak czujesz, że tego chcesz to sugeruję po prostu spróbować :-)
Zaloguj się aby komentować
Bry, wstawać lenie, kawusia i do kołchozu marsz.
#bry #dziendobry #heheszki #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
PiS się tak zamotał że chyba zacznie tonąć jak PO za Budki. Tylko co śmieszne tu nawet nie ma żadnego Tuska, który mógłby wrócić i ich uratować. xd
#polityka #gownowpis
@Hilalum Założę się, że od niedzieli Morawiecki stoi w łazience przed lustrem i widzi w nim siebie jako Magyara.
Teoretycznie prawie wszystko ma - też był w partii rządzącej, ale może zrobić zwrot o 180 stopni i teraz ją krytykować za wszystko. Może objechać cały kraj i spotykać się z ludźmi, może wyciągać brudy na poprzednią władzę. Teraz potrzebuje, by z hukiem odejść albo wylecieć z partii i droga wolna.
Oczywiście jest mały zgrzyt - Magyar w Fideszu był nonamem, Morawiecki był premierem. Ale nie tacy ludzie u w Polsce dochodzili do władzy, więc ja bym niczego nie wykluczał.
Zaloguj się aby komentować
przecież dosłownie przed chwilą wstawałem do pracy a już po 18 jest i zaraz trzeba się myć i spać, ja j⁎⁎ie
#gownowpis #czas
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #kebab
Jeden piorun i jadę po kebaba.
Zaloguj się aby komentować
Oho - wchodzę na ostatnią prostą do jedynej słusznej hejto-rangi. Może do tego czasu administracja przywróci jej równie jedyny i słuszny kolor
#gownowpis #gejuru #makegejurupinkagain

Zaloguj się aby komentować
@Cybulion dawaj liste wstydu, bo zniknąłeś ją (° ͜ʖ °) #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
W końcu jasny wyszedł jako pierwszy, na godzinę 9 jest przewaga białych xD
Kolejne 6 jajek ma popękane skorupki, dzis zaczęły 21 dobę.
Inkubator do jaj to wspaniała sprawa
#gownowpis #zainteresowania #kury #zwierzaczki #chwalesie #zainteresowania #ciekawostki




@Opornik trawę niech sobie żrą, ale od winogron wara xDDD
No kupiłem sobie inkubator i zajebiscie sie wkręciłem. Teraz jeszcze mam plan na taki inkubator na 100 jaj (już sterownik temperatury i wilgotności idzie) ale potem to na handel kurki pójdą.
Pamiętaj że trzeba dbać o dywesyfikacje źródeł żywności.
Zaloguj się aby komentować
PTASZKI STULCIR RYJE NIE OBCHODZI MNIE ŻE CHCE WAM SIĘ R⁎⁎⁎AĆ!
#nocnazmiana #ptaszkomchcesieruchac #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
j⁎⁎⁎na bezsenność, nienawidzę jetlagów #gownowpis #vibecoding #lajko #sztucznainteligencja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Xdd pasta skamieniala az sie logo odbilo, a syf taki ze tylko nasrac jeszcze, 5 lat smigal i by pewnie do konca tego setupu dzialal ale albo sie wykrecil i na wysokich obrotach niestabilna os, albo o syf ocieral. Pewnie do odratowania ale pi⁎⁎⁎⁎le ten oasd z jointow zcierac dorwalem noctue za grosze.
#pcmasterrace #gownowpis #syf #komputery



Zaloguj się aby komentować
Kurde oryginalne laczki z Albanii się kończą. To znak, że trzeba jechać na wakacje


Zaloguj się aby komentować
Trzeba kotkom jakieś mięsko albo inną szyneczkę kupić.
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zuzeł popsuł mi hejto, łer ten drugi piorun?
małpy.jpg
#gownowpis #hejtobugi

Zaloguj się aby komentować
Jestem trochę zdziwiony jak porównywalne są często ceny jedzenia między Polską a Japonią.
Dla przykładu coś w stylu baru mlecznego. Duży Katsudon z jajkiem + dodatkowe jajko na miękko + mały udon z jajkiem na miekko + odrobina kurczaka o łącznej wartości 1500 jenów czyli 35 pln.
#jedzzhejto #gownowpis #japonia

Zaloguj się aby komentować
Just linkedin things.
#gownowpis #tagowanietopasjaowceła #heheszki


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Xdd #heheszki #gownowpis #bettercallsaul #breakingbad #kebab

Zaloguj się aby komentować