#gownowpis #kebab
Jeden piorun i jadę po kebaba.
#gownowpis #kebab
Jeden piorun i jadę po kebaba.
Zaloguj się aby komentować
Oho - wchodzę na ostatnią prostą do jedynej słusznej hejto-rangi. Może do tego czasu administracja przywróci jej równie jedyny i słuszny kolor
#gownowpis #gejuru #makegejurupinkagain

Zaloguj się aby komentować
@Cybulion dawaj liste wstydu, bo zniknąłeś ją (° ͜ʖ °) #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
W końcu jasny wyszedł jako pierwszy, na godzinę 9 jest przewaga białych xD
Kolejne 6 jajek ma popękane skorupki, dzis zaczęły 21 dobę.
Inkubator do jaj to wspaniała sprawa
#gownowpis #zainteresowania #kury #zwierzaczki #chwalesie #zainteresowania #ciekawostki




Zaloguj się aby komentować
PTASZKI STULCIR RYJE NIE OBCHODZI MNIE ŻE CHCE WAM SIĘ R⁎⁎⁎AĆ!
#nocnazmiana #ptaszkomchcesieruchac #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
j⁎⁎⁎na bezsenność, nienawidzę jetlagów #gownowpis #vibecoding #lajko #sztucznainteligencja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Xdd pasta skamieniala az sie logo odbilo, a syf taki ze tylko nasrac jeszcze, 5 lat smigal i by pewnie do konca tego setupu dzialal ale albo sie wykrecil i na wysokich obrotach niestabilna os, albo o syf ocieral. Pewnie do odratowania ale pi⁎⁎⁎⁎le ten oasd z jointow zcierac dorwalem noctue za grosze.
#pcmasterrace #gownowpis #syf #komputery



Zaloguj się aby komentować
Kurde oryginalne laczki z Albanii się kończą. To znak, że trzeba jechać na wakacje


Zaloguj się aby komentować
Trzeba kotkom jakieś mięsko albo inną szyneczkę kupić.
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zuzeł popsuł mi hejto, łer ten drugi piorun?
małpy.jpg
#gownowpis #hejtobugi

Zaloguj się aby komentować
Jestem trochę zdziwiony jak porównywalne są często ceny jedzenia między Polską a Japonią.
Dla przykładu coś w stylu baru mlecznego. Duży Katsudon z jajkiem + dodatkowe jajko na miękko + mały udon z jajkiem na miekko + odrobina kurczaka o łącznej wartości 1500 jenów czyli 35 pln.
#jedzzhejto #gownowpis #japonia

Zaloguj się aby komentować
Just linkedin things.
#gownowpis #tagowanietopasjaowceła #heheszki


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Xdd #heheszki #gownowpis #bettercallsaul #breakingbad #kebab

Zaloguj się aby komentować
Poniedziałki są za⁎⁎⁎⁎ste, to wasza robota jest do d⁎⁎y
#gownowpis #pracbaza #praca #takaprawda

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mieszkam w starym bloku z wielkiej płyty. Trafiają się różni sąsiedzi. Głównie emeryci pamiętający Gomułkę, trochę młodych rodzin z dziećmi, ale też wiele osobliwości. Przykładowo na moim piętrze alternatyka. Ale też mieszka w bloku rodzina prawilnych sebixów.
Ogółem ojciec, matka, oraz czterech synów. Jak wchodzisz do bloku to na ścianie nożem wyryte jest HWDP SEBA 2014. Najstarszy syn już dawno temu się wyprowadził ale jego non-omnis-morial pozostał na schodach. Pozostali synowie prawilniacy, dresik, hiphop itp. Wyjątkiem jest najmłodszy syn - miał zawsze dłuższe włosy.
Myślałem, że młody na przekór reszcie został metalem. Oj nieeee ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ostatnio idę po schodach i zdaje mi się, że idzie ta alternatywka z mojego piętra. Babskie ciuchy w stylu emo, włosy z babską grzywką, i modulowany głos z męskiego udający damski mówiący mi "dzień dobry". Ojej, pomyłka to jednak nie alternatywka xD
Młody z rodziny sebixów został transem xDDD Mi tam obojętne czym jest. Dla mnie może być nawet kucykiem pony. Ale dostrzegam ironię, że z rodziny prawilnych sebixów wyrósł tranzystor xD
#dziendobry #gownowpis #niewiemjaktootagowac
Zaloguj się aby komentować
Ludzie, którzy kochają psy zawsze mają dobre serca. Taka prawda.
#gownowpis #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #heheszki

Zaloguj się aby komentować
No jest wysoko. Właśnie sobie uświadomiłem, że przez 8 lat mieszkania we Wrocławiu nigdy nie wjechałem na Sky Tower XD
#japonia #tokio #podrozujzhejto #gownowpis

Zaloguj się aby komentować