#agd #biedronka #pytanie #pytaniedoeksperta
Wie ktoś może jakie akcesoria pasują do tego blendera? Dostałem od siorki samą bazę.

#agd #biedronka #pytanie #pytaniedoeksperta
Wie ktoś może jakie akcesoria pasują do tego blendera? Dostałem od siorki samą bazę.

Zaloguj się aby komentować
Misja wykonana, powtarzam wyprawa do biedronki zakończona sukcesem. Jak było nie wiem, miałem jeden cel i klapki na oczach. Jedyne co widziałem to jedna kasa otwarta, długa kolejka i 4 z 5 kas samoobsługowych zablokowane.
Moja mała kolekcja kubków, niestety jeden pękł i robi za biurowy organizer.
#wosp #biedronka #wosp2024

Zaloguj się aby komentować
Tymczasem w biedronce jak w biedronce. Zdjęć palet w przejściach nawet nie robiłem, bo to standard od początku istnienia tej sieci, ale spleśniały brokuł, który ewidentnie potrzebował kilku tygodni leżenia w tym miejscu to piękne znalezisko, którym postanowiłem się podzielić z Wami.
#biedronka #gotowanietomojapasja #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Biedronka to stan umysłu jest
Kobita kasuje, dojezdza do niej to ciasto na końcu
A ONA JEBS!!! I MAJGNEŁA JE DO GÓRY KOPYTAMI NA SKANERZE
i to jeszcze tak energicznie ze sie rozciaprało całe i jakby nigdy nic kasuje dalej.
Ja mówię, chyba mi pani ciasto rozwaliła a ona takim wzrokiem obojętnym na mnie patrzy i mówi na pełnej wyjebce:
- musiałam panu ten na górze kod zeskanowac, żeby było taniej, zje se pan jakoś....
No i kurfa co zrobić miałen, ostatnie ciasto na sklepie, ostatnia czynna biedronka to se jakoś będę musiał zjeść. Poskładałem w domu do kupy, jakoś źle to nie wygląda
Myślę se wuj, koniec roku, nie bede sie pierdołami denerwował ale jednak mogła ten kod wklepać ręcznie
#biedronka #heheszki #zalesie
@adam_photolive Tak Ci powiem z doświadczenia bo sam pracowałem w sklepie do późnych godzin. Przychodzi taki moment, szczególnie po 22, że już człowiek nie myśli kompletnie. Myślisz tylko o tym, żeby już być w domu. Raczej nie zrobiła tego na złość tylko tak jak mówię, mózg już reset zaliczył i wykonywał czynności mechanicznie. Też mi się kilka razy zdarzyło coś odjebać.
@adam_photolive ja to się dziwię, że przy tych cenowkach w Biedronce ktoś tam jeszcze robi zakupy. Byłem ostatnio po dwie rzeczy i trzeba ładnie przeczytać całość kartki bo inaczej to c⁎⁎j wie jaka cena. Z drugiej strony można zawsze zgłosić skargę na taką akcję, ale tak po ludzku by mi było szkoda tych ludzi co pracują w takich warunkach.
Zaloguj się aby komentować
Kiedy cenówka jest tak dobra w oszukiwaniu klientów, że pracownicy zmęczeni kłótniami proszą o dokładniejsze czytanie.
(zdjęcie z internetów, nie mam lepszej jakości)
#biedronka

Ok to jak ta promocja działa
-. Mam kupić „Masłów” za 45 złotych w cenie regularnej wtedy jedno masło kupię za 50%
-kupując masła za 45 złotych, po przekroczeniu powyższej kwoty nabije mi się rabat i zapłacę 22,50 złotych
-mam kupic w cenie przecenionej i zrobić 45 złotych. Wtedy będę miał masło obniżonej cenie.
@Deykun powinni to faktycznie uregulować, że największą czcionką i tym samym kolorem co reszta napisów na etykiecie powinna być cena jednostkowa danego produktu bez promocji, a wszystkie inne ceny jak kupisz pięć pod warunkiem że jest czwartek, nieparzysty dzień miesiąca, masz imię zawierające literę A i akurat nie pada deszcz powinny być nie większe niż 70% tej ceny i nara.
Zaloguj się aby komentować
To nie koniec dobrych wiadomości, UOKiK bierze się za cenówki w sklepach
Chodzi o produkty w promocji w zakresie uwidaczniania cen z ostatnich 30 dni, zgodnie z przepisami unijnej dyrektywy Omnibus, a także sprzedawane w tzw. "wielopakach" lub razem z aktywnymi aplikacjami mobilnymi czy kartami lojalnościowymi. Prezes UOKiK wszczął postępowania na podstawie obserwacji rynku, a także sygnałów od konsumentów
#wiadomoscipolska #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam cenówki w Biedronce. Są tak nieprzejrzyste i wkurwiajace że choćbym miał jechać 5 razy dalej do innego marketu to i tak moja noga w Biedronce już więcej nie postanie.
Do tego przekreślona ta najniższa cena z ostatnich 30 dni, praktycznie na każdej cenowce promocyjnej tak wygląda.
Czy UOKiK już się wziął za tych portugalskich cwaniaczków?
#zalesie #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Biedronka wkracza na Słowację.
I cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Temat jest także gorący politycznie, ponieważ są obawy, że Słowację zaleją polskie produkty. Sklepy mają się nazywać Lienka i pojawią się prawdopodobnie pod koniec przyszłego roku.
Uruchomienie Biedronki generalnie cieszy się na Słowacji dużym zainteresowaniem. Media prześcigają się w tym, aby jako pierwsze przekazać nowe informacje na temat jego przyszłego pojawienia się. Biedronka to od lat marka znana mieszkańcom północnej Słowacji, którzy regularnie przyjeżdżają tam na zakupy. Dla mieszkańców Bratysławy czy południa kraju było to jednak do tej pory zupełnie nieznane
#wiadomosciswiat #slowacja #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Dramat w Owadzie! Żelki misie rozsypane na upi*%$olonej podłodze, że aż aż. Jeszcze jakiś chłop koszykiem na kółkach w to wjechał bo gapił się na czekolady i rozniósł żelki po całej długości sklepu… a do tego rozwalone regały po obu stronach, ktoś ewidentnie zaj*%ał elektrycznym paleciakiem i idę o zakład, że była to baba. Serce mnie boli jak na to patrzę, gdyż żelki misie darzę wielkim szacunkiem. #zalesie #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem od kiedy to działa, ale kasy w biedronce "patrzą" co kładziecie na wagę i proponują bez szukania dany produkt do wyboru.
Wydaje mi się, że też ma to wady, bo na przykład bułek w woreczku czasem nie rozpoznaje i blokuje kasę
#gownowpis #biedronka
Zaloguj się aby komentować
Wydropilem trochę Vinei, Kofoli i słodyczy, ale w dwóch biedrach koło mnie nie było ani smażonego sera, ani haluszkow, średni entuzjazm
#biedronka #slowacja #kofola


Zaloguj się aby komentować
POSTARANE NA 2,99 ZŁ
PRZY ZAKUPIE 3
do 25.10.2023
dla posiadaczy
karty Moja Biedronka
#biedronka

Zaloguj się aby komentować
W Biedronce miałem już któryś raz, że wbijam bułki albo coś na wagę, blokuje mi się kasa i musi podejść pracownik i to odblokować. To nie jest "potrzebne informacje" jak się bierze browary czy coś. Na początku myślałem, że może nieświadomie w c⁎⁎ja przyciąłem i skasowałem źle albo coś i będzie przypał, ale nie. Ostatnio mam tak praktycznie za każdym razem z tego typu produktami. U Was też coś takiego jest czy to u mnie tylko takie jakieś zabezpieczenia wprowadzili?
#biedronka #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ależ badziewne te parówki wieprzowe z #biedronka Na zimno to jeszcze, ale na ciepło rzygać się po tym chce. Woda z podgrzewania wygląda jakby ktoś tam trochę mydła rozpuścił.
#jedzenie
Zaloguj się aby komentować