Zaloguj się aby komentować
teraz już wszystko rozumiem, czaskoski przewalił wybory bo nie zjadł kebaba
#bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
Rządową ustawę o systemie kaucyjnym przyjął PiS w 13 lipca 2023.
Pisowcy, gdy system kaucyjny wszedł w życie, ale za PO
#heheszki #heheszkipolityczne #bekazpisu #humorobrazkowy #systemkaucyjny #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować

To, w jakiej rodzinie się urodziłeś, miało nie mieć znaczenia. Wszyscy obywatele mieli dzielić tę samą kulturę, podlegać temu samemu prawu i doświadczać stałego wzrostu jakości życia. Obecnie epoka „równych i wolnych” społeczeństw dobiega końca. Na jej gruzach czeka wzrost nierówności dochodowych...
https://www.bbc.com/news/articles/cwyl8j1we0lo.amp
Cwelonek przed wyborami najgłośniej krzyczał o ujawnieniu akt Epsteina a z nowych dokumentów, które wypłynęły wynika, że sam latał na wyspę xddd #polityka #bekazprawakow #bekazmuska #elonmusk #epstein
Zaloguj się aby komentować
mam dobre zajęcie na prace społeczne:
HYDRAULIKA ZE SPRĘŻYNĄ
#polityka #bekazprawakow #bekazkacapow #bekazszurow

Zaloguj się aby komentować
Zauważyłem, że coraz mniej interesuję się w życiu polityką. Za momencik kończę 29 lat i jeszcze nigdy nie miałem jej tak w d⁎⁎ie.
Czemu? Im więcej doświadczenia w sprzedaży B2B, kontaktach z firmami, doświadczeń z marketingiem, tym bardziej po prostu uczę się pewnych rzeczy. Do tego w wolnych chwilach sporo czasu poswięcałem na książki i filmy z zagadnień psychologii, socjologii i tak dalej.
Po prostu na każdym kroku widzę ostrą ściemę xD Manipulację, perswazję, grę słów, socjotechniki i lanie wody. Niby to każdy wie, ale kto w praktyce nie potrafi tego czytać, temu zostaje tylko świadomość. A ja praktycznie non stop wyłapuję z każdej wypowiedzi kit.
Czasem jak widzę jak politycy bronią się przed dziennikarzami, to myślę "o k⁎⁎wa, to cos jak ja raz do roku, jak ktoś mnie zagnie i umiejętnie leję wodę". I dla mnie ocena samego siebie w takiej sytuacji to max dopuszczający, a w praktyce na Polakach to działa idealnie XD
Przełomowy moment nie był wtedy, kiedy zdałem sobie sprawe, że PiS i PO lecą na kulcie wodzostwa, przywiązaniu i populizmach od 20 lat, nawet nie był wtedy, kiedy Konfederacja wjechała do sejmu na śpiewce o podatkach i imigrantach. Nic nie nazwę przełomem.
Natomiast wraz z rozwojem internetu, freak fightów i wszechobecnych patologii, muszę powiedzieć, że z punktu widzeni stricte marketingowego i dopasoiwania się do obecnych CHORYCH trendów, to najbardziej wypłynął Braun, bo idealnie podporządkował sobie najgłupszą grupę wyborców i wybił się na internetowych aferach, co świadczy o tym, że poziom leci cholernie w dół.
Oczywiście swoich poglądów nie zmieniam. Mam bardzo pronarodowe podejście, nazwałbym się nacjonalistą (dziś, niekoniecznie byłbym nim 60-70 lat temu jak świat wyglądał inaczej), jestem konserwatywny światopoglądowo i ogólnie rzecz biorąc wierzący, ale temat mi już tak obrzydł, że o moich poglądach wiedzą tylko ci, którzy mnie bardzo dobrze znają, dla znajomych i dalszych kolegów/koleżanek jestem po prostu zwykłym gościem, raczej lubianym. I to tyle.
Obrzydło mi to wszystko. Ta wojna polsko-polska. Ale nie będę ukrywać, że poza wspomnianą patologią partii Brauna, najbardziej obrzydła mi przez Kaczyńskiego i Tuska.
Sama Konfederacja nie rozczarowała mnie w ogóle, bo nie miałem żadnych realnych oczkiewań, nie wierzę nikomu. Jedyne co mnie rozczarowało, to forma przekazu. Poszli w stronę pajacowania na instagramie i tik toku. Ale niestety trendy się zmieniają tak, że za moment tym się będzie wygrywać. Partyjniactwem gardzę. *Jestem, w tych max 10 % Polaków, którzy mają swoje twarde poglądy i wykształcili sobie je niezależnie od partii politycznych. *
#polityka #gownowpis #przemyslenia #bekazlewactwa #bekazprawakow
@Lopez_ ja po ostatnich wyborach mam całkiem wywalone. Bardziej niż kiedykolwiek uświadomiłem sobie że jako jednostka nie mam żadnego wpływu na to, kto będzie u władzy a wszystkie to piedololo, że każdy głos jest ważny to jest tylko przymuszenie do wciśnięcia mnie w statystykę. I tak motłoch zadecyduje za mnie. Z resztą odkąd głosuję wygrywa zawsze ktoś inny niż bym chciał, dlaczego miałby się to zmienić?
@Lopez_ no bo to jest proces, na który potrzeba kilka kadencji żeby zrozumieć.
do około 18 roku życia masz politykę w dupsku bo kogo to obchodzi? Chyba wujka co robi siarę na spotkaniach rodzinnych obsrywając się awanturując z "przeciwnikami" poglądowymi
po 18 roku życia jak już masz prawo oddawania głosu to jest inna sprawa bo się zaczynasz interesować
Pomiędzy 18 rokiem życia a 30 masz trzy kadencje sejmu i dużo czasu na refleksję
Jeśli w wieku 22 lat zagłosowałeś na partię, która miała odmienić "syf" i wprowadzić "lepsze" ale przez cztery lata nie spełniła obietnic to masz do nich wyrzuty z tego powodu. Jeśli w wieku 30 lat zdajesz sobie sprawę, że ci, którzy przez 8 lat gadali o niszczeniu kraju przez oponentów politycznych i im uwierzyłeś nadal nie naprawili tego co obiecywali to tracisz zainteresowanie polityką bo czujesz się oszukany. Miało być "źle" a przecież jest coraz gorzej za rządów tych co to mówili, kolejni politycy których szanowałeś okazują się hipokrytami, partia na którą głosowałeś nie spełnia prawie nic z tego co obiecywali a wszelką porażkę zrzucają na oponentów. Z czasem z politowaniem czytasz wysrywy polityczne grające na emocjach, mające dać władzę tym czy tamtym bo oni to już na pewno odmienią "syf" i wprowadzą "lepsze" bo wiesz jak było poprzednio.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Fiksacje seksualne prawicy
#heheszki #bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazpisu #polityka #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
ale ekipę żeście zmontowali
#polityka #bekazkacapow #bekazkonfederacji #bekazprawakow


Zaloguj się aby komentować
prawak chce żebyś żył tak jak on udaje że żyje
circus_music.mp3
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
"dziennikarz" kału zero (nowa jakość mediów)
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
romek również króciutko o prawackim donosicielstwie
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Spotkałem dzisiaj sąsiada, nie mamy jakichś tam specjalnie super relacji - ot znamy się z imienia i raz w miesiącu zamienimy dwa zdania. Wychodziłem do pracy i zauważyłem że też szybko wybiegł ze swojej klatki schodowej więc zagajam co u niego bo nie widziałem go ze 3 miesiące. Typ odpowiada że zaczął pracę i właśnie się spieszy, a że nigdy nie pracował w trójzmianówce to jest mu ciężko się przestawić.
Fajnie, ale:
Typ podobno pracował w TVP na Woronicza przy realizacji programów publicystycznych
Po zmianie władzy mu podziękowano
W jego repertuarze dominowały teksty w stylu: Ukry wypierdalać z Polski, ciapaci to, ciapaci tamto
Geje i lesbijki na stos
In vitro to marnowanie publicznych pieniędzy
Itd, itp
Pracuje na produkcji razem z tymi, którym jeszcze niedawno kazał "wypierdalać z Polski" i wychodzi na to, że po karierze w kurwizji nikt go nie chce więc musiał się trochę przebranżowić.
Chichot losu ( ͡o ͜ʖ ͡o)
Obrazek dla uwagi
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka


A ja robię w firmie gdzie brudna pała szefowała. I to na dość wysokim stołku. Ale tu jest taka filozofia, że pały się zmieniają, a robota sama się nie zrobi. I łatwiej na górze wylecieć, niż na dole, bo dobrych ludzi brakuje.
Natomiast co do zasady, ostracyzm to jest ku⁎⁎⁎⁎ko dobra rzecz i powinien być szeroko aplikowany wobec każdego peta.
Zaloguj się aby komentować
Nie da się opisać w ludzkim języku jakie ameby chodzą po tym świecie.
To się k⁎⁎wa w pale nie mieści
#bekazprawakow dla pewności #polityka

Zaloguj się aby komentować
biedny polski rolnik przez tom łunie to nie może zarobić, ciągnik z Lamborghini dostał pewnie od bezdomnego
dopłaty wzięte, to Unia może spierdalać
#polityka #bekazrolnikow #bekazprawakow


@festiwal_otwartego_parasola Jak masz ziemię to masz wszystko co trzeba żeby się utrzymać. Jest tyle opcji żeby zarabiać na ziemi i budynkach gospodarskich, że masakra. Ja mieszkam w mieszkaniu i nawet nie mam za bardzo gdzie paru paneli fotowoltaicznych powiesić, żeby choć trochę obniżyć koszty życia. Chciałbym mieć tyle co ten Pan rolnik miał zapewne na starcie. W sumie to pracuję nad tym
Zaloguj się aby komentować
z kolejnych sensacji: woda jest mokra
Według statystyk serwisu Ahrefs.com każdego miesiąca w USA pojawia się ponad 4,7 mln zapytań w Google związanych z pornografią z udziałem osób trans. Analiza trendów przeprowadzona przez portal prawniczy lawsuit.org wskazuje, że najczęściej treści tych poszukują mieszkańcy regionów Stanów Zjednoczonych o wyraźnie republikańskim charakterze. Wśród dwudziestu stanów i obszarów metropolitalnych, gdzie odnotowano największą liczbę takich wyszukań znalazły się: Teksas, Georgia, Kentucky, Missouri, Kansas, Wirginia, Karolina Północna, Illinois, Mississippi, Tennessee, Ohio, Indiana, Arkansas, Iowa, Luizjana, Michigan, Oklahoma, Alabama, Floryda i Pensylwania. Analiza wykazała też, że czym bardziej region jest republikański, tym zainteresowanie tym rodzajem pornografii jest większe.
#bekazprawakow #polityka #wiadomosciswiat #usa

Zaloguj się aby komentować