Zaloguj się aby komentować
30 minut?? - tankowała TIRa czy lała na glebę?
Sporo tu pytań, mało odpowiedzi. Spróbujmy wyjaśnić co się stało.
#heheszki #polki #trudnesprawy #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Ta cała hucpa o bycie "skarżypytą" gdy mówi o "zamachu stanu".
Co się kryje w głowie Hołowni?
EDIT:
Jasny gwint, źle zadane pytanie.
Czym kieruje się Hołownia mówiąc o zamachu stanu?
#polityka #ankieta #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Co Hejto myśli o #samochodyelektryczne ? Doprecyzuję, że chodzi o BEV (Battery Electric Vehicle), czyli auta bez żadnego silnika spalinowego (MHEV, HEV, PHEV).
Piszcie w komentarzach co myślicie, chętnie poznam Wasze opinie, zwłaszcza sceptyków. Jak macie elektryki to dajcie znać jakie i jakie macie z nimi doświadczenia.
#ankieta #motoryzacja #samochody
Zaloguj się aby komentować
Urządzenie kuchni, proszę o głosy. Tym razem chodzi o płytki na ścianę nad blatem pomiędzy szafkami. Fronty szafek są szare a blaty w kolorze drewna.
#ankieta #remontujzhejto


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
#mapy #swietlanmaps #ankieta #regionalizmy #kierunek #migacz




Zaloguj się aby komentować
Ogłaszam spis powszechny użytkowników Hejto! 📢
Pytanie nr 1:
W jakim jesteś wieku?
#hydepark #hejto #ankieta #uzytkownicy


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ja znam i używam "ciućmok"
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #ślimok



Zaloguj się aby komentować
#urojeniaonetoidalne #glupiehejtozabawy #ankieta

@Big__lebowski trochę w stylu wykopka przegrywa napisze: ojej ejajowe programowanie p0lek.
A tak serio, słowiankom (bez różnicy na narodowość) opierdala na widać opalonego księcia, który jest życiowym przegrywem w swoim kraju. Bez pracy, mieszkający ze starymi. Social media zrobiły im sieczkę z mózgu. Oczywiście wcześniej też takie były. Puknie pustaka bez gumy a po roku dwóch spierdolili, habibi dot brejk maj hart. Oczywiście przemoc fizyczna, psychiczna i materialna, ale gdzie taka słowiańska "piękność" zobaczy to wcześniej.
A my potem takie bękarta utrzymujemy z podatków. Mówiłem jednej znajomej że tak się skończy. Zgadnijcie kto jest samotną zgorzkniałą mamusią kolorowego aktualnie już nie kaszojada?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przenosimy się do 2425 roku – fascynacja czy przerażenie? Zagłosuj i podyskutuj!
Cześć wszystkim!
Pamiętacie naszą dyskusję o tym, jak poradzilibyśmy sobie w 1600 roku? Dziś odwracamy wehikuł czasu i przenosimy się w przyszłość!
Wyobraźcie sobie, że nagle budzicie się w roku 2425 – za równo 400 lat od dziś. Świat wygląda zupełnie inaczej.
Co jest pierwszym, co by Was najbardziej zafascynowało, a co najbardziej przeraziło w tym nowym, futurystycznym świecie?
Podrzućcie też swoje przemyślenia w komentarzach na temat:
1. Technologia i Życie Codzienne:
Czy ludzie nadal będą pracować? Jak będzie wyglądać transport? Czy w ogóle będziemy potrzebować fizycznych ciał? Czy technologia rozwiązała problemy takie jak głód, choroby, zmiany klimatyczne?
Czy w 2425 roku nadal będziemy jeść prawdziwe jedzenie, czy tylko pigułki odżywcze? Co byście woleli/wolały?
2. Społeczeństwo i Kultura:
Czy zniknęły granice państw? Czy ludzkość żyje w pokoju? Jak zmieniły się relacje międzyludzkie, edukacja, sztuka? Czy odkryliśmy inne formy życia?
Czy w 2425 roku nadal będą istniały narody i państwa, czy może ludzkość zjednoczy się pod jedną flagą? Czy to dobrze, czy źle?
3. Środowisko i Planeta:
Czy udało się odwrócić zmiany klimatyczne? Czy Ziemia jest zieloną oazą, czy może przenieśliśmy się na inne planety? Czy żyjemy w harmonii z naturą?
Czy w 2425 roku będziemy podziwiać błękitne oceany, czy raczej szukać wody na Marsie? Co byście poświęcili/poświęciły, by ocalić Ziemię?
4. Człowiek i Biologia:
Czy pokonaliśmy starzenie się i choroby? Czy ludzie są genetycznie doskonalsi? Czy możemy zmieniać swoje ciała i umysły dowolnie?
Czy w 2425 roku będziemy nieśmiertelni? Czy to błogosławieństwo, czy przekleństwo?
Zagłosujcie w ankiecie, a w komentarzach rozwińcie swoje myśli! Pomóżcie mi w pracy na Liderem oraz #gruparatowaniapoziomu
#ankieta trochę #tworczoscwlasna #socjologia #technologia #biologia #kosmos #zdrowie

@boogie Imagine przenosisz się a tu pustka i postapo xD, to by dopiero było bo wtedy by mnie ciekawiło jak do tego doszło ale byłbym zbyt głupi żeby samemu to zbadać.
A co do innych scenariuszy to nie da się w żaden sposób nic przewidzieć, wystarczy zobaczyć jak przewidywali ludzie życie teraz chociażby 100 lat temu. W sumie to nie zdziwiłbym się też gdyby życie nie różniło się aż tak bardzo. Co jeśli dobiliśmy właśnie do jakiejś granicy możliwości, w sumie jak się zastanowić to od dłuższego czasu nie było jakiś wielkich przełomowych odkryć, teraz to jedynie AI ale to też wydaje się stać w miejscu od jakiegoś czasu. Kolonizacja kosmosu też wydaje się bardzo odległa, zasadniczo od lądowania na Księżycu dużo nie poczyniono w temacie bo zwyczajnie ogranicza nas technologia, fizyki nie oszukasz xD.
Generalnie jedyna rzecz jakiej mi szkoda, to że nigdy nie przyjdzie mi zobaczyć jak to faktycznie będzie wszystko wyglądać w przyszłości. Myśląc bardzo optymistycznie to moja świadomość zgaśnie gdzieś max do 2100 roku bo wtedy bym miał 100 lat i cyk koniec. Wątpię by technologia poszła w tym czasie na tyle do przodu żebym pożył więcej.
Zaloguj się aby komentować
Załóżmy, że macie lajtową robotę 2-3 dni w tygodniu, 15-20k netto co miesiąc, ale różowa ciśnie, że za mało zarabiacie. Możecie bez większych problemów zmienić robotę na 25-30k netto, ale będzie się to wiązało z faktycznym zapierdolem 5 dni w tygodniu plus świątek piątek i dużo wyjazdów.
Zakładamy, że kredytów nie macie, dzieci już nie płaczą, nie jesteście "na dorobku".
Co zrobicie?
#hydepark #pracbaza #zwiazki #slowlife
#ankieta
Zaloguj się aby komentować
Przyznam, że trochę mnie zdrażnił swoimi ocenami telewizyjny pan projektant. Czy rzeczywiście pralka w łazience to takie złe rozwiązanie? Wnęki na pralki w przedpokojach -może rzeczywiście w większych mieszkaniach to się sprawdza. Jednak wszystkie 3 małe mieszkania 2-pokojowe, które miałam okazję urządzać tej opcji by nie pomieściły. W dwóch nawet pralka w przedpokoju nawet mogłaby się zmieścić, ale na odzież wierzchnią zostałyby 2 haczyki. A nie żyjemy w klimacie, gdzie możemy chodzić w japonkach cały rok.
Idealnym rozwiązaniem jest pralnia jako odrębne pomieszczenie z miejscem na pralkę, suszarkę i detergenty, ale to się może zdarzyć tylko w domach ze sporym metrażem.
https://youtu.be/lVIvQFLFpT4?si=uLsvGc-HuzUr6l6A
#budowadomu
#mieszkanie
#ankieta
Zaloguj się aby komentować