#alkoholizm Laureen Mayberry.
#alkoholizm Laureen Mayberry.
Zaloguj się aby komentować
#alkoholizm Szef powiedział, że widzimy się w poniedziałek. A myślałem, że mnie zwolni. Jestem najwyraźniej po prostu całkiem niezły.
Zaloguj się aby komentować
#zalesie #alkoholizm
Miałem - o k⁎⁎wa - czwartej - jechać do pracy. Decyzja by tego nie robić była, jak się okazuje, rozsądna. Jestem kompletnie na⁎⁎⁎⁎ny.
Zaloguj się aby komentować
#alkoholizm Przedwczoraj, chyba, wróciłem z Radomia a w poniedziałek jadę do Gdyni. 19191 to jest ten numer. https://www.youtube.com/watch?v=kF4mt_aDVeo&t=161
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #alkoholizm #alawar Zdrowia panowie. Pije za wasze zdrowie bo mojego szkoda i życzę miłej niedzieli

Zaloguj się aby komentować
I tak mija kolejny piękny czas bez alkoholu. Wiele się odmieniło w moim życiu na lepsze między innymi nawiązuję przyjaźnie, dostałem dobrą pracę, poprawiłem sylwetkę i zdrowie. Brak picia dał kopa do działania. Czasem przypomni się, żeby zerknąć czy czas dalej leci.
#alkoholizm #chwalesie

@Dudleus zazdroszczę, u mnie dwa lata i dwa miesiące, także minimalnie mniej, ale ostatnio zastanawiam się nad tym że to jednak lek na ból istnienia. Waga znowu idzie w górę, mózg za dużo rozkminia, a jeszcze w pracy odpierdalają jakieś cyrki. Ale, ciągle nie żałuję. Ktoś kiedyś pisał o "totalnym chilloucie" i to prawda, teraz jedyne czego potrzebuje do tego spokoju to zmiany pracy i nic poza świętym spokojem w niej mnie nie interesuje.
Zaloguj się aby komentować
Alkoholizm jest uleczalny. Człowiek wyleczony z alkoholizmu jest znowu pełnowartościowym członkiem społeczeństwa. Wspólnie z całą klasą pracującą bierze on udział w tworzeniu nowego i szczęśliwego życia
Zaloguj się aby komentować
15 kwietnia:
Światowy Dzień Trzeźwości
Światowy Dzień Sztuki
Międzynarodowy Dzień Kombatanta
#nietypoweswieta #kalendarz #ciekawostki #alkoholizm #trzezwosc #sztuka

Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa, ale po⁎⁎⁎⁎na akcjum!
Siedzimy na lódkach, gdzieś na dziko i mnożą się piardy w głowach ludzi co juz nie muszą pilnować bezpieczeństwa na wodzie bo na wodzie nie są (ale juz są na wudzitsu).
Przypucowałem się że "coś tam na siłkę mnie młody wyciąga i widzę, ze rok zamykam z prawie 100% progresem".
I tera się włącza "challange" najebusów i kolega, jakieś 30 kilo lepszy ode mnie i wzrostowo tez lepij mówi "sprawdzam" xD.
A jebaniutki wszystkie szoty wybiera w rękach, bez wspomagania kabestanem, choć mu powiedziałem, ze w zeszłym roku tak właśnie rozjebałem dłoń i do dzisiaj cierpię (palec nie zrosł sie i jestem inwalida trochę).
No, ale alko i dobra atmosfera zabawy wzięła górę i pato-koledzy dopingowali to mówię "- A c⁎⁎j bawimy sie!"
Arm-wrestling wchodzi!🙃
Przyznaje, ze bylem ciut zcykany, bo kontuzji się zebrało tez na rękach ostatnio a kolega to kawał chuopa.
I cyk, jedziemy. Przaciągnął mnie na swoją stronę, trochę zrobił "łychę", ale wytrzymałem i po 15 sekundach bylo pozamiatane.¯\_(ツ)_/¯
Bo nie wytrzymał "pressingu" stałej siły ode mła czy ki djabeł. Ukłonił się z szacunkiem i tekstem coś w deseń "Anrzej dziękuję za lekcję!"
Przyznaje, ze nie spodziewałem takiego obrotu sprawy "na redukcji ".
Konsekwencja treningu robi robotę i to, że z mlodym szliśmy raczej na "wytrzymałkę" aka kondycjum a nie na pompę. Hell Yeah!
Warto się kondycjonować..chocby dla takich zabawnych epizodów z przyjaciółmi!
#stareludzia #hejtokoksy #pompujwpoprzekziemi bez wpisu #zeglarstwo #alkoholizm #smiechomniebylokonca



Zaloguj się aby komentować
#systemkaucyjny #kaucja #alkoholizm
Czy odczułem pozytywne skutki działania systemu kaucyjnego?
Tak, piję mniej energetyków, bo puszka jest kaucyjna.
Tak, zakupiłem saturator do wody, oczywiście od polskiej firmy.
Tak, w kilka chwil sam mogę zrobić colę do rudej.
Czy odczułem negatywne skutki działania systemu kaucyjnego?
Tak, piję mniej piwa w puszkach, które wrzucałem do worka na puszki do recyklingu. Teraz piję więcej piwa w butelkach niezwrotnych, które wyrzucam do szkła, albo wożę w samochodzie i wyrzucam przy okazji.
Tak, wszelkie soki kupuję w opakowaniach kartonowych, je się recyklinguje zdecydowanie trudniej niż butelki plastikowe.
Tak, napoje, które zdarza mi się kupować w butelkach, stały się droższe przez kaucję, którą trudno odzyskać.
Czy jestem zadowolony z systemu kaucyjnego w Polsce?
Nie, przede wszystkim dlatego, że nie zajęto się realnymi problemami z opakowaniami zwrotnymi:
- Nie ustanowiono żadnych standardów dla szklanych butelek na soki, by rozpocząć ich recykling. To był dobry moment na faworyzację polskich firm, które produkują swoje soki i napoje w szklanych opakowaniach, wystarczyłoby dać dwa lata okresu przejściowego, by producenci dostosowali się do butelek 330 ml od Tarczyna.
- Nie posprzątano syfu, który narobił się po wprowadzeniu indywidualnych butelek zwrotnych na piwo. Ciągle zwrot tych butelek jest problematyczny.
- Nie ustanowiono jednego wzoru butelek na wódkę, chodzi o te małe, "plenerowe" pojemności, "małpki" i dwusetki ciągle wpisują się w obraz naszych trawników, krzaków i przydrożnych rowów.
A wy co myślicie?

Z grubsza mam podobne uwagi. Poza tym, że automat mam blisko i przestawienie się z wrzucania puszek do worka a zanoszeniem przy okazji zakupów do zwrotu było bezproblemowe. A nawet dźwięk rozgniatanego aluminium jest dziwnie satysfakcjonujący :) Butelek szklanych staram się nie kupować od kilku lat w ogóle, głównie z powodu tego gównianego systemu zwrotów.
@aarahon dlaczego piwo w bezzwrotnej butelce? Przecież jak z kistą przyjdziesz to wszędzie biorą.
Co do soków to spoko, ale bym musiał tego kupować tyle że hoho. Dzieci piją, może butelka litrowa szklana?
Pomyłką jest brak kaucji na wódkę, każdą.
Dużo widzę narzekania na ten system, a ja dla odmiany mam z nim dosłownie 0 problemów.
Może jakaś wieś wspaniała?
Zaloguj się aby komentować
Widzisz dziecko? Gdyby nie tatusia puszki po piwie to nie mielibyśmy nawet za co kupić chleba!
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #systemkaucyjny #kaucja #puszkitobiznes #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
#alkoholizm #alawar #praca No trochę przetrzeźwiałem. Przepraszam za głupie gadanie. Zmieniłem pracę. Teraz to mówię.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#alkoholizm Martwiłem się, że nikt mi nie pomoże ze sprzątaniem. Niepotrzebnie. Ćwiartka będzie. https://www.youtube.com/watch?v=ZhIsAZO5gl0&t=162

Zaloguj się aby komentować
#hejto #gownowpis Ja tylko myszkę kupiłem do komputra. I tak ja dalej #alkoholizm Nic się nie zmieniło.

Zaloguj się aby komentować
#kobiszewski #kobiczyński #czterdziestolatek #jakjakochamtenafte @Alawar #alkoholizm #80s

Zaloguj się aby komentować
#alawar Nie wspominam pozostałych. Jak #alawar przestał się udzielać o #alkoholizm tak dzisiaj poznałem 3 osoby na #hejto Tutaj brakuje kontentu o #alkoholizm Ratujmy się. To moja propozycja

Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #alawar #komputery #ciekawostki #alkoholizm J⁎⁎⁎na sama drze!
Odnośnie tematu:
https://www.hejto.pl/wpis/gownowpis-komputery-myszka-mi-sie-zjabaa-dokladniej-rolka-i-naciskanie-jej-to-je
Piosenka na dziś
https://streamable.com/sh7diy
Zaloguj się aby komentować
#guwnowpis #alkoholizm to trochę po⁎⁎⁎⁎ne że po alko tak bardzo mi się chce. Z tego co słyszałem to raczej alkohol obniża libido.
Zaloguj się aby komentować