
Społeczność

Społeczność
Zaloguj się aby komentować
Tak tylko chciałem przypomnieć, że od dzisiaj dzień będzie się skracał. Wajcha znów przestawia się ku zimie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
21 czerwca przypada pierwszy dzień astronomicznego lata na półkuli północnej. To właśnie dziś Słońce osiągnęło najwyższy punkt nad horyzontem w ciągu całego roku, a mieszkańcy naszego regionu mogą cieszyć się najdłuższym dniem i najkrótszą nocą
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
To co odwalił #skycash z przeniesieniem opłat za parkowanie do osobnej apki to czysty skok na kasę. Nie dość że ma się dwa osobne konta, to wychodzi na to, że by móc korzystać ze skycash parking trzeba płacić im miesięczna prowizje 12zl.
A najlepsze że w aplikacji banku Pekao, parkowanie przez skycash działa po staremu
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mini spot klasyczków. #motoryzacja #klasycznamotoryzacja





Zaloguj się aby komentować
Siema, miał ktoś z was #bezdech senny? #medycyna Zastanawiam się czy to bardzo zauważalne u osób postronnych, bo podobno to mogą być mikro wybudzenia o których nawet nie wiemy.
No i pytanie czy to łatwo sprawdzić?
#sen #kiciochpyta
Widzę, że ceny skoczyły...
Jak będziesz szukać i zobaczysz bardzo tanią ofertę to upewnij się, że cen zawiera opis badania przez lekarza.
Tu przykład losowy: https://medseven.pl/2025/12/01/koszty-badania-bezdechu-sennego/
Ja brałem badanie od brandvital, bo miałem niedaleko.
Jakby jakieś pytania co do leczenia bezdechu to też chętnie podpowiem
@Felonious_Gru no generalnie raczej nie chrapie (przynajmniej nie codziennie). Jeśli chodzi o płytki sen to niestety taki mam, bardzo łatwo się wybudzam i mimo, że śpie sporo ostatnio (jestem na zwolnieniu) to wiecznie jestem niewyspany i mam spore problemy z koncentracją (do tego mam AuDHD, więc u mnie koncentracja to baardzo rzadki i rozchwytywany towar). Też nie budzę się z poczuciem duszenia się, ale wiele rzeczy przed snem u siebie wyeliminowałem i tak nigdy się nie wysypiam ...
Zostaje jeszcze gówniane łóżko, bo na wynajmowanym mam kanapke rozkładaną z przerwami w środku i obawiam się, że to może być jeszcze problem.
Zaloguj się aby komentować
U mnie na wsi dziś oldtimer festyn.
Dużo Mercedesów, sporo amerykańskich krążowników. Pogoda dopisała. Również amfibie były. #holandia #czarneblachy #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Leje, for fun for ju: https://www.youtube.com/watch?v=hzRcQUCwlrU
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Wody, wody polejcie, ja już nie mam piętnaście lat (zakup Dafi to jedna z najlepszych decyzji w życiu) j⁎⁎ać sodastream
#gownowpis #antysemityzm
Zaloguj się aby komentować
Niezły psychiatryk u #samochodoza xD Powiem szczerze że gdybym był tam na miejscu to w życiu bym się nie spodziewał że ktoś może być aż tak walnięty w beret.
#samochody
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
119 005 582 - 280 = 119 005 302
Na ochłodę zimny twaróg + orzechy z miodem
#pletwalztwarogu
Zaloguj się aby komentować
pisowcy w pigułce - każda decyzja pisowskiego prezydenta jest dobra niezależnie co oznacza
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
pisowcom już peron odjeżdża całkowicie
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować